Dzień Nauczyciela w przedszkolu

Wybierasz prezent dla przedszkolanki na Dzień Nauczyciela? Sklep internetowy Murrano to doskonałe miejsce, gdzie przygotowano najlepsze upominki na Dzień Nauczyciela w przedszkolu. Wejdź do naszego świata bogatego w personalizowane przedmioty! Nie zwlekaj! Może właśnie dziś kupisz prezent na Dzień Nauczyciela dla przedszkolanki? Czekają na Ciebie przedmioty grawerowane i te opatrzone kolorowym nadrukiem z Twoim zdjęciem.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Wspaniały prezent na Dzień Nauczyciela w przedszkolu z dostawą do Twojego domu

Dzień Nauczyciela to święto zwyczajowo obchodzone 14 października każdego roku. Tego dnia świętuje się Dzień Edukacji Narodowej. Natomiast Światowy Dzień Nauczyciela przypada 8 października. Wydarzenie to można świętować nie tylko 14 października, ale także w inne dni. Jest też wiele innych okazji, gdy przygotowuje się prezenty dla nauczycielki, wychowawczyni, przedszkolanki czy wykładowcy i promotora. Dzień Nauczyciela jest niczym Dzień Dziecka, wielkie święto dla całej społeczności szkolnej. Tego dnia odbywają się uroczyste apele, uczniowie wręczają upominki swoim szkolnym opiekunom, a ci, w podziękowaniu nie wystawiają negatywnych ocen za pracę na lekcji. To dzień, gdy nauczyciele wciąż znoszą kwiaty do pokoju nauczycielskiego. Kwiaty to nie tylko jeden prezent ofiarowany nauczycielom w dniu ich święta. W Murrano zakupisz również grawerowane wazony, które są niezwykle potrzebne w tym dniu. Popularne są również produkty spożywcze, a nawet biżuteria. W sklepie internetowym Murrano kupisz prezent od przedszkolaka na Dzień Nauczyciela bez konieczności wychodzenia z domu. Możesz przeglądać nasze wirtualne sklepowe półki o każdej porze dnia, a nawet w nocy. Oryginalny prezent na Dzień Nauczyciela od przedszkolaka możesz wybrać w czasie wolnym od obowiązków. Ty decydujesz o tym, kiedy wchodzisz do naszego sklepu wyposażonego w upominki wzbogacane niezwykłą dedykacją. Piękny prezent na Dzień Nauczyciela do przedszkola, który znajdziesz w Murrano, będzie posiadał personalizowaną dedykację Wybierz projekt dedykacji spośród naszych gotowych projektów personalizacji. Zmodyfikuj treść w taki sposób, aby powstał niepowtarzalny prezent na Dzień Nauczyciela od przedszkolaków. W naszym arsenale jest sprzęt przeznaczony do laserowego grawerowania tekstu na upominku. Dzięki temu przygotowany zostanie elegancki prezent na Dzień Nauczyciela w przedszkolu. Wybierz kolorową dedykację, którą umieścimy w formie nadruku na wybranym przedmiocie.

Kilka pomysłów na niepowtarzalny prezent na Dzień Nauczyciela dla przedszkolanki

Dobry upominek na Dzień Nauczyciela w przedszkolu to zestaw słodyczy umieszczony w personalizowanym pudełku z oryginalną dedykacją. Zestaw ten umili nauczycielce poranek spędzony podczas przerwy śniadaniowej w szkole. Taki drobny upominek to podziękowanie dla tej najlepszej nauczycielki przedszkola. To sposób na powiedzenie słów wdzięczności za całe dnie spędzone na opiece nad dzieckiem. Podziękowanie nauczycielce wyrazisz również, ofiarowując jej zestaw aromatycznych herbat, by właściwie rozpoczynać każdy, kolejny poranek. Odrobinę słodkości stanowić będzie zestaw miodków w personalizowanym opakowaniu z barwnym nadrukiem. 3 rodzaje miodków oraz specjalny nalewak to zestaw dedykowany dla każdego smakosza słodkości. Klasyczny prezent dla przedszkolanki stanowić będzie długopis marki Parker. Długopisy i pióra firmy Parker pakowane są w pudełko wzbogacone tabliczką, na której umieszczana jest treść dedykacji. A może prezent na Dzień Nauczyciela od przedszkolaka będzie stanowił jeden z naszych fotoprezentów? Ofiaruj najlepszej nauczycielce swojego syna obraz na płótnie ze zdjęciem i wyraź wdzięczność za cierpliwość, umiejętność pokazywania dzieciom świata i ogromny zapał do pracy. A może to srebrna bransoletkapudełku z logiem Murrano i grawerowaną dedykacją stanie się tym najlepszym upominkiem dla wychowawczyni przedszkola od rodziców dzieci?