Szkatułki i kuferki

Kupując złotą biżuterię dla tej ukochanej osoby często zapomina się o tym, że gdzieś należy te bogactwa przechowywać. Kuferek drewniany z grawerem to trafiony wybór upominku nie tylko dla niej, ale także dla niego oraz dla pary. W sklepie Murrano odkryjesz najlepsze propozycje zawierające kolorowy, okolicznościowy nadruk lub elegancki grawerunek. Nasza szkatułka z dedykacją jest już w zasięgu Twoich rąk. Nie zwlekaj dłużej i wejdź do świata naszych spersonalizowanych produktów szytych na miarę Twoich potrzeb.

Sortuj wg:

Bogato zdobiona szkatułka na biżuterię z dedykacją, którą kupisz bez wychodzenia z domu

W tej bogatej i atrakcyjnej kategorii znajdziesz nie tylko jedną spersonalizowaną szkatułkę. Dostępne są tu szkatułki przeznaczone do przechowywania biżuterii, okularów i zegarków. Dopasuj produkt do ilości posiadanych dodatków w taki sposób, aby zmieścić te najcenniejsze wyroby. W naszym sklepie odkryjesz drewniane kuferki dedykowane dla gentlemana nie tylko na Dzień Chłopca. Kolorowy nadruk dedykowany jest dla kobiet na Dzień Kobiet oraz dla dziewczynek z okazji Dnia Dziecka czy w dniu pierwszej komunii świętej. Kuferek z grawerem, który będzie idealny dla niego na prawdziwe białe kruki wśród zegarków, wybierzesz już bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystko, czego potrzebujesz to telefon, tablet lub komputer z dostępem do Internetu. Możesz przeglądać nasze sklepowe półki o każdej porze dnia, a nawet w nocy. Grawerowana szkatułka Twoich marzeń zostanie wybrana w chwili wolnej od obowiązków bez konieczności rezerwowania czasu na wycieczkę do sklepu stacjonarnego. Wybierz model produktu, następnie zobacz nasze projekty dedykacji i modyfikuj treść, którą będzie posiadała wysłana do Ciebie szkatułka drewniana z grawerem. Możesz wybrać dostarczenie upominku bezpośrednio do obdarowywanej osoby. Stwórz prezent wraz z nami i ciesz się z bliskimi po otrzymaniu przesyłki od nas. Drewniany kuferek, który stworzymy wspólnie będzie idealną pamiątką dla bliskiej osoby na lata. Nie musisz już martwić się o to, że kupujesz na odległość produkt, którego nie widzisz. Każdy prezent z dedykacją sprawdzisz zdalnie, analizując profesjonalne zdjęcia. Przysługuje Ci możliwość dokonania zwrotu lub wymiany produktu, jeśli szkatułka z grawerem nie sprosta Twoim oczekiwaniom. Teraz najlepsze zakupy zrobisz, leżąc na kanapie, a to my zorganizujemy resztę.

Liczne okazje, gdy ofiarowana zostanie szkatułka na biżuterię z grawerem

Wśród niezwykłych szkatułek odkryjesz upominki w szczególny sposób przygotowane z myślą o najmłodszych damach. Biała szkatułka z pozytywką to przedmiot, który posłuży do przechowywania kosztowności oraz jako zabawka. Taki niezwykły upominek dla dziewczynki to szkatułka z grawerem na chrzest, komunię i zbliżający się Dzień Dziecka. Piękna szkatułka z grawerem na komunię będzie wygrywała melodię „Dla Elizy” zaraz po nakręceniu mechanizmu pozytywki. Melodia ta dla wielu jest zachętą do zatapiania się w marzeniach i wspomnieniach wydarzeń minionych. Taka szkatułka jest niezwykłym podarkiem, który będzie upiększony dzięki wzbogaceniu go nadrukiem. Poznaj nasze wspaniałe propozycje dedykacji przygotowane dla solenizanta. Szkatułka z grawerem na urodziny upiększona zostanie okolicznościowymi życzeniami i motywacyjnym cytatem idealnym na kolejne lata. Równie ważnym wydarzeniem są również narodziny dziecka. Współcześnie przygotowuje się upominki idealne dla dziewczynki lub dla chłopca. W sklepie Murrano odkryjesz najlepsze projekty wzbogacone datą narodzin dziecka, a także dokładną godziną wpisaną w szpitalne akta, wymiary i wagę noworodka. Taki upominek zawiera dokumentację najważniejszego momentu w życiu człowieka. Piękna, drewniana szkatułka na biżuterię z grawerem będzie prywatnym skarbcem zakochanych organizujących parapetówkę w swoim nowym mieszkaniu. Nie musisz już martwić się, gdy późno otrzymasz zaproszenie na ślub. Praktyczny kuferek na biżuterię z grawerem kupisz szybko wszędzie tam, gdzie posiadasz dostęp do sieci internetowej. To tu kupisz prezent dla szefa, który jest naprawdę super. Jeśli posiada on bogatą kolekcję zegarków, to drewniana szkatułka z grawerem stanowi pomysł na prezent idealny dla niego. Będzie to doskonały prezent dla pedanta, który musi mieć wszystko ułożone w wyznaczonym miejscu w określony sposób. Taki elegancki prezent wybierzesz dla gentlemana z okazji awansu w pracy. Osiągnięcie sukcesu w życiu zawodowym to wydarzenie, które warto uczcić w gronie rodziny i przyjaciół. Zastanie ono zapamiętane z pewnością, jeśli przygotujesz spersonalizowany prezent z grawerunkiem lub z nadrukiem. Drewniana szkatułka posłuży również do przechowywania okularów, zarówno tych ze szkłami korekcyjnymi, jak i przeciwsłonecznymi. A może zbliżają się 30. urodziny Twojej ukochanej dziewczyny? Kup złoty łańcuszek z oryginalną metką jubilerską i do niego kuferek na biżuterię, w którym będą przechowywane wszystkie cenne dodatki. Sklep internetowy Murrano to niezwykła przestrzeń, gdzie każdy odkryje najwspanialsze szkatułki z grawerem dobrane do hobby i zawodu tych najważniejszych osób.