Minimalizm

Minimalizm w sztuce jest szeroko rozumiany. To szczegół, który przykuwa uwagę. To niewielki element powiększony do rozmiarów pełnego obrazu, ale także niezgłębione tło. Raz jest ono jednolite, by zwrócić naszą optykę w stronę elementu pierwszoplanowego, innym razem wielokolorowym mirażem komponującym się z pozostałymi częściami plakatu, wywołującym określoną impresję na odbiorcy. Wszystko to razem idealnie ze sobą współgra, tworząc arcyciekawy efekt końcowy - nowoczesne plakaty na ścianę.

Sortuj wg:
Plakat metalowy szkoła M Plakat metalowy szkoła M
Minimalizm

Plakat metalowy szkoła M

59 zł
5
(169)
Plakat metalowy szkoła L Plakat metalowy szkoła L
Minimalizm

Plakat metalowy szkoła L

89 zł
5
(169)
Plakat metalowy liść M Plakat metalowy liść M
Minimalizm

Plakat metalowy liść M

59 zł
5
(169)
Plakat metalowy liść L Plakat metalowy liść L
Minimalizm

Plakat metalowy liść L

89 zł
5
(169)
Plakat metalowy chodnik M Plakat metalowy chodnik M
Minimalizm

Plakat metalowy chodnik M

59 zł
5
(169)
Plakat metalowy chodnik L Plakat metalowy chodnik L
Minimalizm

Plakat metalowy chodnik L

89 zł
5
(169)
Plakat metalowy  M Plakat metalowy  M
Minimalizm

Plakat metalowy M

59 zł
5
(169)
Plakat metalowy  L Plakat metalowy  L
Minimalizm

Plakat metalowy L

89 zł
5
(169)
Plakat metalowy witraż M Plakat metalowy witraż M
Minimalizm

Plakat metalowy witraż M

59 zł
5
(169)
Plakat metalowy witraż L Plakat metalowy witraż L
Minimalizm

Plakat metalowy witraż L

89 zł
5
(169)
Plakat metalowy zawór M Plakat metalowy zawór M
Minimalizm

Plakat metalowy zawór M

59 zł
5
(169)
Plakat metalowy zawór L Plakat metalowy zawór L
Minimalizm

Plakat metalowy zawór L

89 zł
5
(169)

Plakat minimalistyczny jako idealny prezent dla wielbiciela sztuki

Obecne trendy wyznaczają odejście od przepychu, bogactwa formy i treści a dyktują surowość, minimalizm i oszczędność we wszelkich jej przejawach. Wychodząc naprzeciw obecnej modzie przygotowaliśmy plakaty minimalistyczne ukazujące ujęcie danej treści obrazu. Kreator staje się wyznacznikiem nowych ścieżek w sztuce, a w naszym przypadku plakacie. Każdy z nich jest dopracowany w najmniejszym szczególe. To skupienie się na czymś wyjątkowym, co na pierwszy rzut oka, jest dla nas zwyczajną butelką czy też kliszą fotograficzną, ale w oryginalnym momencie ujęcia daje wrażenie całkiem innego przedmiotu. To nie tylko zwyczajny budzik, karty do gry czy też stalowy wózek na zakupy, ale także stary, drewniany pomost nad wodą, mokre liście w kolorach jesieni lub ulica z otoczeniu alei drzew ukazana z lotu ptaka. W otaczającym nas świecie i szarej codzienności takie obrazy nadają życiu smak, pozwalają wydobyć ze zwyczajności i szarzyzny coś wyjątkowego i niebanalnego. Rozwiane chmury w poświacie zachodzącego słonica i ostro przecinający je lecący samolot, wzrastający niemrawo grzyb blaszkowy, jako symbol budzącego się życia falochrony niewzruszenie trwające w morskiej wodzie, barwne kartki papieru, który w przybliżeniu ukazują nie tylko swoją fakturę, ale także i grubość, ożywią niejedno nowoczesne wnętrze. Salon czy sypialna nabierze nowego, świeżego wyrazu. Spojrzyj na naszą wyjątkową ofertę, by przekonać się jak łatwo można zawędrować wyobraźnią do galerii sztuki, nie przestępując jej progu. Eleganckie, stylowe wnętrze ozdobione naszym minimalistycznym plakatem sprawi, że będziemy się czuć jak na wernisażu sztuki nowoczesnej. Oferowana przez nas grafika minimalistyczna to solidna i trwała kompozycja. Wykonane są z metalu, drukowane w jakość HD dające niezwykle przyjemną formę odbioru. Dostępne w dwóch rozmiarach M - 45 cm x 32 cm i L - 67 cm x 48 cm, pozwalają dopasować je do wielkości pomieszczenia.

Minimalistyczne grafiki to wyjątkowy upominek dla konesera nowoczesnych trendów

Poprzez obraz pokazana jest ekspresyjność tego, co ukazuje plakat. Jest ona tak silna, iż w każdym z nas kreuje inne wrażenie. Plakaty minimalistyczne stanowią przejaw oryginalnego przedstawienia świata, który nas otacza. Elementy natury: ożywionej, jak nasycone zielonością rośliny, dynamicznie ukazane zwierzęta i nieożywionej, tj. wytwory pracy rąk ludzkich, geometria, zjawiska atmosferyczne, wyeksponowane na naszych minimalistycznych plakatach to istne arcydzieła. Nowoczesne plakaty - któż nie chciałby być w ich posiadaniu? Plakatu wiszącego na honorowym miejscu w mieszkaniu? Miłośnik nowoczesnej sztuki będzie niezwykle rad, jeśli będzie mógł otrzymać ten oryginalny plakat minimalistyczny, który ozdobi jego ścianę. Nasze plakaty stanowią niebanalny upominek na wiele różnych imprez. To nie tylko udany prezent na urodziny, rocznicę ślubu lub z okazji świąt Bożego Narodzenia, ale także dodatek na przykład do upominku jubilerskiego, którego niejedną propozycję znajdziesz na naszych stronach, w zakładkach: „Złoto”, „Srebro” lub „Prezenty”. Minimalistyczne plakaty na każdej ścianie będą wyglądać wyjątkowo. Dopracowane w najmniejszym szczególe zadowolą nawet najbardziej wybrednego pasjonata sztuki. Któż nie chciałby posiadać w swoim wnętrzu plakatu o jakości HD, który nowoczesny w swej prostocie przemawia do każdego, kto na niego spojrzy? Wpatrując się w taki plakat, zapominamy, o otoczeniu, w którym się znajdujemy. Oddajemy się wyrażonej za pomocą obrazu ekspresji, która na nas oddziałuje. W zależności od tego, co ukazują minimalistyczne plakaty na ścianę każdy z nas puści wodze fantazji i uleci do np. leniwie pomarszczonych fal, sączącego się przez różnobarwne witraże słońca czy też kruchych i delikatnych płatków kwiatowych. Jakość minimalistycznego plakatu podnosi ręczne modelowanie i zaokrąglone krawędzie, zabezpieczone dodatkowo podczas transportu do zamawiającego. Dodatkowym atutem jest niezwykle łatwy montaż, który trwa jedynie 15 sekund. Dzięki dołączonym do plakatu magnesom można go zamontować w łatwy sposób na każdej płaskiej powierzchni. Nasze nowoczesne plakaty na ścianę jest matowe wykończenie, a żywe, wyraziste kolory nadają głębi każdemu z nich. Szeroki wybór oryginalnych wzorów, dwie wielkości do wyboru i szybki montaż skłonią Cię do wyboru takiego, a nie innego prezentu. Te przepiękne minimalistyczne grafiki posiadają swoją domykającą klamrę. Jest to dopasowane opakowanie, które otrzymujesz od nas w formie prezentowej. Sprawdzi się ono w każdej sytuacji i już nie będziesz musiał się martwić o idealną formę wyjątkowego podarunku.