Bajki i baśnie z Twoim zdjęciem

Zastanawiasz się, jakie bajki i baśnie wybrać dla dziecka na zbliżającą się okazję? W najnowszej ofercie sklepu Murrano znajdzie się nie tylko jedna personalizowana książka dla dzieci ze zdjęciami. Nie czekaj dłużej i wejdź do świata, gdzie czeka na Ciebie ogrom upominków, które wzbogacamy personalizacją. Wydania bajek i baśni posiadają miejsce na wykonanie oryginalnego nadruku, który zawiera Twoją dedykację i przesłane zdjęcie. Niezwykłe upominki gotowe do personalizacji są już w zasięgu Twoich rąk.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Obrazy z Twoim zdjęciem

Metalowe z Twoim zdjęciem

Szkatułki i kuferki z Twoim zdjęciem

Tekstylia z Twoim zdjęciem

Ramki LED z Twoim zdjęciem

Ceramika z Twoim Zdjęciem

Tylko u nas personalizowana książka z bajkami, którą kupisz bez wychodzenia z domu

Co zrobić, jeśli nie ma się czasu na zakupy? Natłok obowiązków zawodowych i zadania wynikające z opieki nad dziećmi bywają niezwykle wyczerpujące. Skąd brać czas? Dziś możesz zrobić zakupy zdalnie, siedząc na kanapie, w aucie na fotelu pasażera czy w czasie relaksu gdzieś w urokliwym górzystym terenie, przepełnionym śpiewem ptaków, zielenią łąk i pięknem skalistych widoków. Wystarczy, że posiadasz telefon, tablet lub komputer z dostępem do Internetu. Możesz przeglądać nasze sklepowe półki o każdej porze dnia i nocy. To Ty decydujesz, kiedy zaczniesz tworzyć wraz z nami ten najlepszy spersonalizowany prezent. Nasza książka dla dzieci umili każdą porę dnia. To nie tylko propozycja dla małego śpiocha, który musi usłyszeć bajkę przed snem. Samodzielne czytanie najpopularniejszych opowieści wspiera rozwój. Książka jest nauczycielką dla uczniów przychodzących do szkoły, ale też dla młodych ludzi poznających dopiero świat i robiących na nim te pierwsze kroki. W zbiorze młody czytelnik znajdzie takie baśnie jak: „Calineczka”, „Czerwony Kapturek”, „Dzielny ołowiany żołnierzyk”, „Jaś i Małgosia”, „Kopciuszek", „Kot w butach”, „Królewna „Śnieżka”, „Nowe szaty cesarza”, „Pasterka i Kominiarczyk”, „Mała Syrenka”, „Roszpunka, „Królowa Śniegu”. Przygoda żołnierzyka z ołowiu uświadamia, że nawet najmniejsza istota, może zdziałać wiele, istotne jest jej serce i chęć osiągnięcia celu. Rodzeństwo, Jaś i Małgosia przechodzą bardzo trudne chwile. Zostają uwięzieniu, ale finalnie udaje im się pokonać złą czarownicę dzięki mocy płynącej ze współpracy. Młodość Kopciuszka to pasmo nieszczęść. Śmierć ojca ma tragiczne konsekwencje dla dziewczynki, ponieważ ta trafia pod opiekę niedobrej i egoistycznej macochy. Końcowa treść bajki jest jednak niezwykle pozytywna. Młodą dziewczynę ratuje miłość. Uczucie, które połączyło ją z księciem, zupełnie odmienia jej trudny los.

Nasza książka personalizowana dla dziecka na niezwykłą okazję

Zastanawiasz się, co kupić dla dziecka z okazji narodzin lub na chrzciny czy komunię? A może zbliża się roczek Twojego wnuka? Personalizowana książka dla dzieci, którą kupisz w Murrano, to upominek, który dopasujesz do każdej zbliżającej się okazji w życiu dziecka. Projekty nadruków, jakie są u nas dostępne to tylko propozycje tego, co może być zapisane na prezencie zakupionym przez Ciebie. Najlepsze baśnie to doskonały upominek dla dziewczynki lub chłopca z okazji narodzin. Pierwsze dni, tygodnie, miesiące, a nawet lata w życiu malucha to walka, którą podejmują rodzice o to, aby ich pociecha spała w nocy. Kojący głos rodzica opowiadającego ciekawe historyjki jest tym, co uspokaja. Nasza personalizowana książeczka dla dziecka to zbiór pierwszych lektur młodego czytelnika. Wybierz bajki personalizowane ze zdjęciem, jeśli zależy Ci na tym, aby maluch rozwijał się prawidłowo. Książka nie jest przedmiotem leżącym jedynie na półce. To wspaniałe narzędzie, które powinno być obecnie w życiu człowieka. Nauka czytania daje możliwość poznania większej ilości rzeczy. Czytając, wzbudza się ciekawość. W nauce zawsze warstwa teoretyczna jest uznawana za filar. Poznawanie świata przez książki otwiera drzwi do magicznej krainy wyobraźni. Czytelnik nie jest tylko osobą z bogatą wyobraźnią, ale również kimś wrażliwym na otoczenie. Bajka ze zdjęciem dziecka jest atrakcyjnym przedmiotem. Jej wnętrze przepełnione jest kolorowymi, szczegółowymi ilustracjami tekstu. Natomiast sam tekst zapisany jest dużą i czytelną czcionką. Kontakt z lekturą działa prawidłowo na człowieka w każdym wieku. Młodzi, czytając poznają życie, starsi poprzez książki relaksują się, odpoczywają po stresującym dniu lub zabijają czas w chwilach nudy. Lektury są rodzajem bezpiecznej rozrywki. Spersonalizowane baśnie ze zdjęciem dziecka kupisz jako matka chrzestna dziewczynki idącej teraz do pierwszej komunii świętej. Możesz również wybrać taki oryginalny podarek na Dzień Dziecka. To praktyczna zabawka, która zawita na dłużej w domu dziecka. Na okładce umieszczona zostanie dedykacja stworzona na podstawie samodzielnie opracowanego projektu. Sklep internetowy Murrano to wyjątkowe miejsce, gdzie czeka na Ciebie ogrom baśniowych upominków dla dziecka. Cudowne lektury dla maleństwa kup już dziś, dokonał zamówienia i opłać je. My uczynimy wszystko, aby dotarł do Ciebie produkt najlepszej jakości. Skorzystaj z możliwości wymiany lub zwrotu, jeśli otrzymany przedmiot nie sprosta Twoim oczekiwaniom. W Murrano czeka na Ciebie najlepsza personalizowana książka dla mola książkowego.