Prezent z okazji

Produkty znajdujące się w tej kategorii zostały wyselekcjonowane w staranny sposób, tak aby mogły tworzyć niezapomniany prezent z okazji przyjęcia ważnych sakramentów świętych – chrztu, Komunii Świętej, ślubu i rocznicy zaślubin. Obecne są tu przede wszystkim prezenty na różne okazje cechujące się eleganckim stylem i ponadczasową jakościązłota i srebrna biżuteria, biżuteria modułowa, prezenty wykonane z drewnaze szkła i z metalu, artykuły bawełniane, zestawy piór i długopisów znanych marek Parker i Waterman, plakaty oraz dewocjonalia. Do każdego produktu wykonanego ze złota lub srebra dołączamy certyfikat, abyś miał pewność solidnej jakości, a obdarowana osoba mogła się cieszyć upominkiem przez długi czas.

Prezent na każdą okazję z dostawą następnego dnia!

Wiele osób mimo najszczerszych chęci ma trudności z pamiętaniem o szczególnych uroczystościach i rocznicach. Nie sposób jednak przejść obok takich dat obojętnie, ponieważ ich pominięcie mogłoby urazić bliskie osoby. Dałoby to sygnał mówiący o zignorowaniu i lekceważeniu ważnych chwil, które warto celebrować. Jak więc wybrnąć z sytuacji, kiedy przypomni się, że prezent z okazji rocznicy ślubu powinien zostać wręczony żonie już za dwa dni? W tej kłopotliwej sytuacji z pomocą przychodzi nasz sklep oferujący szeroki wachlarz pomysłów na upominki przy jednoczesnej ekspresowej obsłudze zamówień. Ta kategoria zawiera zbiorcze inspiracje, które mogą sprawdzić się zarówno jako prezent z okazji narodzin dziecka, jak również prezent rocznicowy dla wybranki serca. Oferujemy możliwość podarowania absolutnie unikatowego upominku o niepowtarzalnym charakterze, w niczym nieprzypominającego wyrób masowej produkcji. Pozostałe kategorie zawierające zawężone spektrum poszukiwań, umożliwiają doprecyzowanie oczekiwań wraz z porównaniem wszystkich dostępnych wariantów. Każdy prezent dodatkowo jest indywidualizowany według Twoich oczekiwań za pomocą grawerowania na produkcie lub w środku ozdobnego pudełka, w którym umieścisz zakupione cudo. Po otwarciu pudełka przygotowanego z pieczołowitą starannością, obdarowana osoba zostanie oczarowana pięknem dobranych przez Ciebie słów dedykacji oraz niezwykłego i praktycznego podarku.

Wyjątkowe grawerowane prezenty na różne okazje dla niej, dla niego, dla dziecka i dla pary

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz wspaniałe podarki dla niej, dla niegodla dziecka i dla pary. Przeglądana przez Ciebie podkategoria zawiera bowiem bogatą ofertę prezentów ofiarowywanych z okazji ważnych uroczystości kościelnych i rodzinnych. Te wyjątkowe wydarzenia zostaną udekorowane pięknymi kompletami złotej i srebrnej biżuterii. Rodzice chrzestni z pewnością ofiarują maleństwu łańcuszek wzbogacony medalikiem lub krzyżykiem. Taki zestaw będzie symbolicznie strzegł kruchego życia dziecka i symbolizował przyjęcie nowej wiary chrześcijańskiej. Natomiast nieustannie popularnymi podarkami ofiarowywanymi z okazji Pierwszej Komunii Świętej są złote kolczyki zdobione kamieniami szlachetnymi dla dziewczynek. Chłopcy otrzymują najczęściej wyjątkowy zegarek. Ślub jest natomiast chwilą, gdy dba się o to, aby przyszła mężatka wyglądała najpiękniej spośród kobiet zebranych na uroczystości. Z tego względu, zgodnie z polską tradycją, otrzymuje ona zawsze od najbliższych coś starego, coś pożyczonego i coś nowego. W sklepie internetowym Murrano z pewnością nie znajdziesz nic ani starego, ani tym bardziej używanego. O te podarki przyszła żona musi poprosić swoją mamę lub babcię. My za to oferujemy piękne, eleganckie i błyszczące komplety złotej biżuterii składające się z naszyjników z pięknymi zawieszkami, kolczyków i połyskujących bransoletek. Prezenty na każdą okazję powinny być również praktycznymi podarkami. Wszystkie rodzinne i sakralne uroczystości wymagają uwiecznienia i przekazywania wiedzy o nich dalej, z pokolenia na pokolenie. Aby móc to uczynić, należy jednak właściwie udokumentować wydarzenia i zabezpieczyć je na przyszłość. Pomocne okażą się grawerowane albumy ze wzorami dedykowanymi na uroczystość chrztu lub zaślubin. Każde okazja zasługuje na utrwalenie, aby móc w przyszłości wspominać minione czasy tak, jakby wydarzyły się zupełnie niedawno. Pamięć o ważnych wydarzeniach utrwalisz również przy pomocy zindywidualizowanych ramek. Każda z nich na odwrocie będzie posiadała dołączoną tabliczkę. Tabliczka ta będzie zawierała Twoje życzenia lub inne ważne słowa dedykacji. Prezenty na każdą okazję to również dewocjonalia. Znajdziesz u nas wyjątkowe, srebrne obrazy przedstawiające biblijne sceny oraz postacie świętych, którzy mają symbolicznie strzec dobra rodziny. Wyjątkowymi prezentami z okazji ślubu staną się akcesoria domowe wzbogacone grawerowaną dedykacją, czyli deski do krojenia, skrzynki na wino, karafki, szklanki czy drewniane stoliki śniadaniowe. Podarki te pomogą młodym małżonkom przygotować rodzinne gniazdko. Wybierz prezent z okazji chrztu, Pierwszej Komunii Świętej, ślubu i ważnej rocznicy. Twoje zamówienie dostarczymy w ciągu doby od chwili dokonania zapłaty. Nie zwlekaj!