Biblia na komunię

Oryginalna Biblia dla dzieci komunijnych to strzał w dziesiątkę! W sklepie internetowym Murrano odkryjesz Pismo Święte dla dzieci na komunię, które wzbogacone będzie personalizowaną okładką i umieszczone w praktycznym etui. Wejdź do naszego niezwykłego świata! Tylko tu znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz dla młodego katolika. Niepowtarzalna Biblia dla dzieci pierwszokomunijnych zawierać będzie dedykację od rodziców, rodziców chrzestnych i dziadków. Zadbaj o to, aby taki kreatywny prezent na komunię był właśnie od Ciebie.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Wybierz Okazję:

Jaka Biblia dla dzieci na komunię będzie idealna? Poznaj nasze propozycje

Komunia to drugi ważny dzień dla młodego katolika. Zaraz po chrzcie jest to istotny dzień przyjęcia Chrystusa do swojego serca. Komunia święta to już nie tylko rytuał realizowany w kościele. Od lat tuż po uroczystej mszy odbywają się przyjęcia komunijne dedykowane najmłodszym bohaterom. Otrzymując zaproszenie na pierwszą komunię świętą, należy przygotować pamiątkę dla dziecka. Ale co warto wręczyć, będąc matką chrzestną? Co powinna dać babcia? Pismo Święte na komunię dla dziewczynki i chłopca to idealny upominek! Ta pamiątka to personalizowana książka wzbogacona eleganckim grawerunkiem lub kolorowym nadrukiem z Twoim zdjęciem na twardej okładce. Nasze personalizowane książki są opracowane specjalnie dla młodych czytelników. Duża i czytelna czcionka i bogactwo barwnych ilustracji to składniki najlepszej lektury dla przyszłego ucznia szkoły podstawowej. Wyjeżdżasz na długie wakacje? Nie znajdujesz wolnego czasu na cokolwiek innego poza pracą? W sklepie internetowy Murrano kupisz Pismo Święte dla dzieci komunijnych bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że masz telefon, tablet lub komputer z dostępem do Internetu, a całą procedurę zakupu przeprowadzisz bez konieczności wychodzenia z domu. Ta piękna Biblia na komunię dla chłopca zostanie wysłana na adres podany w zamówieniu. Nie trać czasu, który możesz spożytkować na czystą przyjemność spotykania się z najbliższymi.

Personalizowana dedykacja, która ozdobi Pismo Święte na komunię dla chłopca

Sklep internetowy Murrano to miejsce, gdzie kupisz najlepszy personalizowany prezent dla dziecka. Nasza pamiątka komunii świętej wzbogacana jest personalizowaną dedykacją, czyli niezwykłą treścią. Pamiętaj, aby wybrać projekt dedykacji i stworzyć personalizowany prezent dedykowany dla młodego katolika. Nasza Biblia na komunię dla dziewczynki zawierać będzie niepowtarzalną treść umieszczoną na solidnej okładce książki w formie barwnego nadruku. Nadruk stworzysz również z Twoim zdjęciem. Nasz fotoprezent to solidna pamiątka ofiarowana przez matkę chrzestną. Kreatywny prezent na komunię dla dziewczynki stworzysz, dodając zdjęcie do projektu dedykacji. Biblia dla dzieci na komunię pakowana jest również w drewniane etui z dedykacją. Książka ta to zbiór historii biblijnych, które powinna znać każda osoba wierząca. Opowiadania zostały napisane w taki sposób, aby zachęcić młodego czytelnika do zgłębiania prawideł wiary. Przepełnione są moralnymi zasadami. Biblia jest lekturą omawianą w szkole, zarówno na lekcjach religii, jak i na zajęciach języka polskiego. Dlaczego nie poznać tej książki wcześniej, by przygotować się na przyszłość? Ułatw dziecku pracę nad płynnym czytaniem, a także tworzeniem słownych wypowiedzi, poprawnych językowo tekstów pisanych. Kupiona personalizowana Biblia dla dzieci na komunię to nauczycielka kaligrafii, języka polskiego, religii i etyki. Nasza Biblia dla dzieci pierwszokomunijnych to nie jedyny prezent oferowany w sklepie Murrano. Sprawdź inne propozycje!