Biblia na chrzest

Wybierasz Pismo Święte dla najmłodszych na zbliżającą się okazję? Sklep internetowy Murrano to kraina, gdzie czeka na Ciebie Biblia dla najmłodszych na chrzest z eleganckim grawerunkiem lub kolorowym nadrukiem z Twoim zdjęciem. Piękne historie biblijne oprawione są w wyjątkową okładkę z dedykacją stworzoną z myślą o najmłodszych. Wejdź do świata, gdzie czeka nie tylko jedna Biblia dla dzieci na chrzest z grawerem. A może już dziś znajdziesz prezent dla chrześniaczki?

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Wybierz Okazję:

Pismo Święte dla dzieci na chrzest, które kupisz bez wychodzenia z domu

Niedawno dowiedziałaś się, że masz zostać matką chrzestną? A może zostaliście rodzicami i przygotowujecie się do chrztu syna? Jesteś dumną babcią? W sklepie internetowym Murrano znajdzie się Biblia na chrzest personalizowana w taki sposób, aby stworzyć oryginalną pamiątkę wejścia do wspólnoty Kościoła. Nasze personalizowane książki dla dzieci to niezwykłe wydania stworzone specjalnie dla małego czytelnika. Chcesz wybrać zabawkę edukacyjną dla malucha? Będzie nią Pismo Święte dla dzieci na chrzest! Ta pamiątka posiada zestaw biblijnych opowieści, które musi znać każdy młody katolik. Ich treść będzie również omawiana na późniejszych zajęciach w szkole podstawowej i w liceum. A więc, dlaczego nie znać ich od najmłodszych lat? To zbiór opowiadań religijnych, które opracowano językiem przystępnym dla dzieci. Duża i czytelna czcionka oraz bogactwo ilustracji będą składnikami pierwszej czytanki malucha. Opowieści, które zawiera Biblia na chrzest dla dziewczynki i chłopca, będą słuchowiskiem dla malucha zasypiającego w swoim łóżeczku. Wyciszanie i zachęcanie malucha do snu są trudnymi zadaniami. Jak wiadomo, dobrze działa na dzieci czytanie im przed snem. Dlaczego by nie przygotować personalizowanej książki z niezwykłymi opowieściami, które będą czytane przez opiekunów malucha? Niepowtarzalną pamiątkę chrztu dla śpiocha kupisz już bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że masz telefon, komputer lub tablet z dostępem do Internetu. Najlepsza Biblia na chrzest dla chłopca czeka na naszej wirtualnej półce o każdej porze dnia, a także w nocy. To Ty decydujesz, kiedy otwiera się dla Ciebie nasz niezwykły świat przepełniony pamiątkami dla maluszka.

Kto kupuje Pismo Święte dla najmłodszych?

Pismo Święte dla najmłodszych wybiera się na sakralne okazje, chrzest i komunię świętą. Okazje te to wydarzenia, gdy w jednym miejscu zbierają się najbliższe osoby dla dziecka. Ta Biblia na chrzest personalizowana w niezwykły sposób stanowi doskonały upominek od matki chrzestnej na chrzest. Rodzice chrzestni przygotowują nie tylko szatkę i specjalną świecę, ale również inne dedykowane pamiątki. Specjalne Pismo Święte dla najmłodszych to zbiór opowieści umoralniających małego człowieka. Uczeń szkoły podstawowej, jakim stanie się maluch, wyczyta z niego, jakie zasady moralne obowiązują i dlaczego warto ich przestrzegać. Te umoralniające opowieści pozwolą na kształtowanie umysłu młodego człowieka. Taki maluch jest jak biała, niezapisana karta. Nasza Biblia dla dzieci na chrzest z grawerem oferowana jest w postaci książek w twardej oprawie opatrzonych dedykacją lub lektur umieszczonych w personalizowanym etui. Wybierz projekt dedykacji, która zdobi Pismo Święte dla dzieci na chrzest. Pamiętaj, zmodyfikuj wybrany projekt, by powstała ta najwspanialsza, oryginalna Biblia dla dzieci na chrzest.