Złoty łańcuszek damski

Złoty łańcuszek damski stanowi podstawową biżuterię posiadaną przez kobiety i przechowywaną w eleganckich, drewnianych szkatułkach na najcenniejsze dodatki. Wszystkie oferowane przez nas wyroby jubilerskie wysyłamy z certyfikowanymi metkami, na których zawarta jest informacja o rozmiarze, wadze i próbie złotego kruszcu. Wszystkie nasze złote łańcuszki damskie posiadają akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Nie zwlekaj! Wybierz łańcuszek próby 333 lub 585 dla niej.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Wybierz próbę:

Wybierz długość:

Złoty łańcuszek dla kobiety z gwarancją szybkiej wysyłki

W sklepie internetowym Murrano dbamy o komfort dokonywania zakupów. Wystarczy, abyś miał przy sobie komputer, tablet lub telefon komórkowy. U nas kupisz złoty łańcuszek damski z dostawą prosto do Twojego domu. Codzienne obowiązki zawodowe i prywatne nierzadko utrudniają odwiedziny w tradycyjnym sklepie stacjonarnym. Za pośrednictwem naszej strony internetowej zakupisz wspaniały łańcuszek dla niej, będąc w swoim domu i odpoczywając po pracy na wygodnej kanapie. Dajemy Ci możliwość szybkiego wyszukiwania prezentu, który będzie spełniał Twoje wymagania w zakresie ceny, wykorzystanego metalu szlachetnego czy czasu wysyłki. Dowolnie filtruj wyniki wyświetlanych produktów, aby jak najlepiej dopasować wybór upominku. Pragniemy, aby zakupione u nas złote łańcuszki dla kobiety, stanowiły trafione upominki. Z tego względu przygotowaliśmy bogate opisy właściwości fizycznych złotej biżuterii. Na stronach poszczególnych wyrobów jubilerskich znajdziesz informacje o wadze, długości, szerokości i typie zastosowanego zapięcia. W zdecydowanej większości nasze złote łańcuszki dla kobiet posiadają zapięcie w postaci karabińczyka. Masz możliwość regulacji długości biżuterii o dodatkowe kilka centymetrów. Sprawdź, jakie wymiary ozdoby najbardziej Ci odpowiadają i wybierz najlepszy podarek. U nas zdobędziesz spersonalizowany upominek przygotowany specjalnie dla Ciebie szybciej niż się tego spodziewasz. Wyjątkowe złote łańcuszki dla kobiet wysyłamy w ciągu 24 lub 48 godzin od dokonania zapłaty za towar. Wybierz biżuterię z krótkim terminem wysyłki, jeśli uroczystość odbędzie się lada dzień. Jeśli masz dużo więcej czasu, aby wybrać najlepszy prezent, zapoznaj się ze złotymi łańcuszkami damskimi wysyłanymi również w ciągu dwóch dni od zakończenia transakcji płatniczej.

Damskie łańcuszki złote zapakowane za darmo w eleganckie, drewniane pudełko z logiem sklepu Murrano

W sklepie internetowym Murrano dbamy o to, aby zapewnić Ci jak najwięcej usług dodatkowych, które wspierają Cię, gdy poszukujesz upominku dla niej. Złota bransoletka dla kobiety nie tylko zostanie przez Ciebie zakupiona w czasie pobytu w domu. Zapewnimy Ci również personalizację wybranego upominku. Złoty łańcuszek damski umieścimy w pudełku z wysokiej jakości drewna obitego skórą. Opakowanie biżuterii będzie zawierało logo sklepu Murrano na zewnętrznej części pokrywy. Wewnątrz drewnianego pudełka umieścimy tabliczkę z treścią dedykacji, którą sam nam zaproponujesz. Jeśli nie masz właściwego pomysłu, możesz skorzystać z naszych propozycji wzorów grafiki i treści czułych słów. Dodatkowo taki wspaniały upominek pakujemy w papierową torbę prezentową oznaczoną naszym logiem. Te wspaniałe usługi dodatkowe – grawerowanie dedykacji, pakowanie w drewniane pudełko i torebkę prezentową – zorganizujemy dla Ciebie za darmo. Ty ponosisz jedynie koszty zakupu samego złotego łańcuszka i dostawy. Złoty łańcuszek damski stanie się niezapomnianym prezentem dla niej – dziewczynki, przyjaciółki, koleżanki z pracy, żony, mamy, babci i nauczycielki. Damski łańcuszek złoty stanowi najpopularniejszy rodzaj upominku na chrzciny, który wybierają rodzice chrzestni i dziadkowie maleństwa. Złote łańcuszki damskie kupowane są jako pierwszy rodzaj biżuterii dedykowanej dziecku nie tylko na chrzest, ale również Pierwszą Komunię Świętą czy roczek. Dodatkowo do takiego upominku często dobiera się zawieszki z imieniem maleństwa, pierwszą literą imienia lub nazwiska, a także krzyżyki i medaliki. Dewocjonalia stanowią najczęściej wybierany typ ozdób wręczanych dziecku. Symboliczne postacie świętych i aniołów wpisane w medaliki mają strzec dobra dziecka. Ceny złotych łańcuszków damskich zachęcają do zakupu takiego prezentu również dla niej, dla najpiękniejszej i najważniejszej kobiety z okazji Walentynek. Wyjątkowy złoty łańcuszek damski może być przyozdobiony zawieszką w formie grawerowanego puzderka z imionami kochanków. W takim puzderku możliwe jest przechowywanie fotografii umiłowanej osoby, aby zapewnić symboliczną, duchową bliskość w chwilach rozłąki. Złoty, damski łańcuszek to uniwersalny prezent dla niej z okazji Dnia Kobiet. Przy jego pomocy wyrazisz swoje uczucia nie tylko ukochanej, ale również mamie z okazji Dnia Matki, troskliwej babci w czasie Dnia Babci czy wręczysz na Dzień Nauczyciela, przedszkolance zawsze dbającej o dobro swoich wychowanków. Kup damski łańcuszek złoty, a zachwyci Cię nie tylko cena biżuterii, ale również nasza profesjonalna i szybka obsługa zamówień.