Szkatułka na zegarki

Wspaniały wybór wyjątkowych szkatułek na zegarki czeka na Ciebie w sklepie internetowym Murrano. Wśród cennych przedmiotów, które należy przechowywać w taki sposób, aby ich nie uszkodzić i zagubić znajdują się również zegarki. Murrano oferuje Ci wybór spośród szkatułek dedykowanych do przechowywania biżuterii, zegarków lub jednocześnie biżuterii i zegarków. Kuferek na zegarki to niecodzienny i elegancki upominek dla niej, dla niegodla dziecka i dla pary. Poznaj nasze grawerowane prezenty i wybierz coś dla siebie lub dla bliskiej osoby.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Wybierz typ:

Wybierz przeznaczenie:

Szykowne, grawerowane szkatułki na całą kolekcję zegarków

Szkatułki zazwyczaj są rozumiane jako kuferki na cenną biżuterię wykonaną ze złota lub srebra. Aktualnie bywa tak, że dużo większą wartość posiadają zegarki niż wyroby jubilerskie zdobiące palce, szyję czy nadgarstek. Do tej pory trudno było znaleźć właściwe miejsce do przechowywania zegarków, aby zabezpieczyć je przed niepowołanym uszkodzeniem. Cenny zegarek był umieszczany w oryginalnym pudełku, w którym ten wcześniej został sprzedany w sklepie, odkładany na stolik nocny przed snem albo wrzucany do pojemnika na biżuterię wraz z innymi, nieposegregowanymi dodatkami. Zakupiona szkatułka na zegarki pozwoli na zabezpieczenie cennych przedmiotów przed ich uszkodzeniem. Zarysowanie szkła, uszkodzenie wyświetlacza są usterkami, na które narażona jest większość osób posiadających zegarki. Wspaniałe szkatułki na zegarki znajdziesz w postaci tych zapinanych na kluczyk. Wybierz model z zamkiem na kluczyk, jeżeli zależy Ci, aby dostęp do zawartości kuferka miała tylko jedna osoba. Wspaniały prezent stanie się skarbcem najcenniejszej kolekcji urządzeń do pomiaru upływającego czasu. Szkatułki na zegarki są niczym albumy na zdjęcia, klasery na monety czy znaczki. Służą one do zabezpieczenia przedmiotów przed uszkodzeniem, ale również dzięki nim możliwe jest wyjątkowe wyeksponowanie cennych dodatków kobiecej i męskiej garderoby. Przeszklona pokrywa ułatwia podziwianie zawartości szkatułki bez konieczności bezpośredniego otwierania skarbca. Nie tylko właściwie zabezpieczysz posiadane zegarki, ale również wyjątkowo je wyeksponujesz. W specjalnie wydzielonych komórkach możesz pomieścić dziesięć lub dwanaście zegarków. Dopasuj wielkość i pojemność szkatułki do posiadanej lub planowanej kolekcji. Wnętrze skrzyni wyłożone jest przyjemnym w dotyku, miękkim welurem. W każdej przegródce znajduje się  specjalna poduszeczka, na której umieszczony będzie zegarek. Szkatułki na zegarki posiadamy w postaci produktów drewnianych i obitych skórą ekologiczną. Dobierz wyjątkową szkatułkę, dzięki której wyeksponujesz posiadany zbiór drogocennych ozdób.

Szkatułki na zegarki z darmową usługą grawerowania wybranej dedykacji

Szkatułki na zegarki mogą być przedmiotem użytkowanym przez całą rodzinę, ale często są to upominki wybierane dla siebie lub prezenty dla niej, dla niego, dla dziecka lub dla pary. W sklepie Murrano znajdziesz bogactwo wzorów grawerowanej treści na wiele niecodziennych okazji. Przygotuj wybraną treść lub skorzystaj z naszych gotowych już projektów dedykacji na każdą okazję. Szkatułka na zegarki z naszym wzorem na szybce może być wręczona jako prezent z okazji Dnia Kobiet, Dnia Chłopca, walentynek, świąt, Dnia Matki, Dnia Ojca, urodzin, imienin, ślubu i rocznicy. Proponowane przez nas wzory to wspaniałe propozycje idealne, aby wzbogacić nimi bliską osobę. Kuferek na zegarek może być również przydatny do przechowywania innych ozdób – łańcuszków czy bransoletek, a także naszyjników. Wspaniałe przegródki w skrzynce pozwolą na odgrodzenie od siebie ozdób, aby zabezpieczyć te przed zaplątaniem i wynikającym z tego rozerwaniem wartościowego przedmiotu. Wybierając szkatułkę zamykaną na kluczyć, zapewnia się, że dostęp do jej zawartości będzie miała tylko jedna osoba. Z tego względu możliwe jest to, aby w takim skarbcu przechowywać również inne skarby. Kuferek na zegarki może przeistoczyć się w sejf, w którym trzymane będą miłosne liściki od chłopaka, Wasze fotografie, pamiątki miłości i wszystko to, czego nie chciałbyś pokazywać osobom postronnym. Szkatułka na zegarek kupiona w sklepie Murrano pozwoli Ci na zachowanie prywatności. Dziś już nie musisz dzielić się wszystkim, co masz. Przygotowujemy szkatułki specjalnie dla danej osoby, które zdobimy dedykacją, aby zagwarantować, że wybrana szkatułka na zegarki będzie tylko dla niej. Nie zwlekaj dłużej i kup wyjątkową szkatułkę na zegarki. Wystarczy, że dokonasz zamówienia, a następnie zapłacisz za nie, a w cenie zakupu otrzymasz wybrany przedmiot wraz z dedykacją, którą sam przygotowałeś. Kupując u nas za cenę powyżej 100 zł, dostawę przedmiotu masz za darmo! Również możesz liczyć na otrzymanie darmowego upominku dla Ciebie! Do każdego kupowanego u nas przedmiotu, dołączamy prezent, który sam wybierzesz, finalizując transakcję. Wybierz wspaniałą szkatułkę w formie tej zapinanej na kluczyk, zdobionej ekologicznym obiciem lub tę wykonaną z drewna i zapewnij radość bliskiej osobie z otrzymania niecodziennego upominku wyprodukowanego specjalnie na tę okazję.