Album srebrny

Elegancko oprawiony srebrny album na zdjęcia rewelacyjnie pasuje na prezent z okazji przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej albo chrztu. Będzie on nie tylko piękną pamiątką, ale i symbolem powitania nowego członka rodziny. W tej szczególnej kategorii oferujemy gustowne albumy. Te posiadają srebrne obrazki na okładkach. Niektóre z nich przedstawiają aniołki, inne papieża lub Maryję i Józefa. Obejrzyj wszystkie i zamów album, który uznasz za najładniejszy. Taki upominek to cenna pamiątka na długie lata. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami albumów. Wybierz album na zdjęcia komunijne. Wyjątkowa pamiątka chrztu świętego może być ofiarowana właśnie przez Ciebie!

Nie znaleziono produktów.

Wyjątkowy, srebrny podarek jako album komunijny lub pamiątka chrzcin

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz wyjątkowe albumy wzbogacone srebrnymi emblematami na okładce. W naszej ofercie dostępne są albumy dedykowane zarówno na chrzciny, uroczystość komunijną, a także te pasujące na ślub i roczek małego dziecka. Nasze albumy zdobione są srebrnymi obrazami przedstawiającymi sylwetkę papieża, Jana Pawła II, świętych opiekunów Jezusa, a także aniołów i maluchów przystępujących do sakramentów. Jeżeli zależy Ci, aby Twój podarek był tym wyjątkowym, możesz wybrać spośród ofert albumów dostępnych z drewnianym, elegancko zdobionym etui. Etui to jest zabezpieczeniem albumu przed uszkodzeniami i działaniem czynników atmosferycznych. Na nim zamieścimy Twoją dedykację, treść życzeń czy inne słowa, które staną się wyjątkową pamiątką dla bliskich Tobie osób. Wybrane przez Ciebie czułe słowa zostaną przez nas wygrawerowane na drewnianym etui zupełnie za darmo. Nie musisz martwić się to, aby nadać Twojemu podarkowi nutki indywidualizmu. Uczynimy to za Ciebie, abyś nie musiał dołączać do podarku staromodnej kartki z życzeniami, która po kilku latach bywa już trudna do odczytania z uwagi na blaknący atrament pióra. Nasze srebrne albumy wykonane są z solidnego materiału. Twarda oprawa skutecznie chroni wnętrze podarku przed zabrudzeniami i zagnieceniami. Na samej obudowie znajdziesz też miejsce na wstawienie najciekawszej fotografii osoby, której jest on ofiarowywany. Te albumy komunijne cechuje wyjątkowość zastosowanego sposobu przechowywania zdjęć. Nie znajdziesz tu foliowych kieszonek, w które wkłada się fotografie o właściwych wymiarach. Ten album tworzy sam jego właściciel. Wyjątkowy podarek wypełniają ozdobne kartki, na których nakleja się fotografie zgodnie z własnymi preferencjami. Ta wyjątkowa metoda znana jest od wielu lat mamom i babciom, które dawniej same komponowały układ zdjęć w albumie. Każda ze stron służących do przyklejania zdjęć jest poprzedzona specjalnym pergaminem zabezpieczającym fotografie przed uszkodzeniami. Całość wyjątkowego podarku podkreśla wyjątkowe, solidne szycie grzbietu.

Wyjątkowe, srebrne albumy nie tylko na z zdjęcia z chrztu i te komunijne

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz bogatą ofertę albumów na zdjęcia, w których można przechowywać nie tylko zdjęcia dzieci przystępujących do sakramentów. Nasze srebrne albumy zawierają srebrne płaskorzeźby na okładkach, które dedykowane są dla par biorących ślub lub świętujących rocznicę. Znajdziesz u nas podarki dla małżonków, którzy pragną uczcić wyjątkową okazję i zamieścić wspólne zdjęcia w solidnym, dedykowanym im albumie. Nasze albumy będą pasowały zarówno dla niej, jak i dla niego. Możesz dobrać podarek do płci dziecka lub wybrać album na zdjęcia komunijne spośród naszych uniwersalnych wzorów. Z pewnością każdemu maluszkowi przypadną do gustu kolorowe okładki zdobione przyjaznymi postaciami znanymi z bajek i baśni. Nasze albumy dostępne są w dominujących zestawieniach bieli, ale również posiadamy podarki w odcieniach błękitu i brązu. Chwile przyjmowania ważnych sakramentów świętych są wyjątkowymi momentami w życiu człowieka. Najważniejsza uroczystość obmycia duszy dziecka z grzechu pierworodnego odbywa się najczęściej w pierwszym roku życia malucha, często splata się też z jego pierwszymi urodzinami, zwanymi roczkiem. Trudno jednak poszczycić się pamięcią o uroczystości własnego chrztu. Oczywiście, jeżeli ten obrzęd przechodziło się w standardowym czasie. Chrzest zabezpiecza malucha przed siłami szatańskimi, chroni jego życie ziemskie i duszę. Ta wyjątkowa chwila jest później przekazywana dalej w postaci rodzinnych opowieści w czasie spotkań świątecznych. Niektórzy posiadają fotografie z tego dnia. Bywa, że i sama chwila chrztu zostaje uwieczniona na papierze fotograficznych i staje się jedynym namacalnym dowodem tego wydarzenia poza zeznaniami rodziny czy zapiskami w księgach parafialnych. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz niezwykłe prezenty, dzięki którym utrwalisz fizyczne wspomnienia ważnych wydarzeń w życiu człowieka. Wyjątkowa forma, którą cechują się nasze albumy komunijne i te dedykowane w roli podarku z okazji chrztu, będzie solidnie zabezpieczała zdjęcia przed zgubnym działaniem upływającego czasu. U nas znajdziesz najpiękniejszy album komunijny. Wybierz wyjątkowy prezent dla niego, dla niej i dla pary, a my postaramy się, aby Twój zakup dotarł do Ciebie na czas.