Prezenty Zaręczynowe

Miłość jest tym, co króluje w sercu par bliskich sobie osób. Zgodnie z tradycją, gdy zakochani spotykają się ze sobą już dłuższy czas, rozpoczyna się myślenie o wspólnej przyszłości. Ten czas planowania małżeństwa to okres narzeczeństwa, który zapoczątkowuje się w dniu zaręczyn. Co prawda, najlepszy prezent dla niej na zaręczyny to pierścionek, złoty lub srebrny, z diamentami albo z cyrkonami, lecz przede wszystkim dokładnie taki, jaki wymarzyła sobie przyszła narzeczona. Prezent na zaręczyny to jednak nie musi być tylko symboliczny pierścień wsuwany na palec wybranki serca.

Sortuj wg:

Niecodzienny prezent zaręczynowy jako element niespodzianki dla niej

Zaręczyny to chwila, gdy wręcza się niezwykły prezent. Mężczyzna w dniu zaręczyn przedstawia partnerce swoje poważne zamiary wobec niej, obiecuje miłość i prosi o to, aby ta została jego małżonką. Gdy kobieta zgodzi się, następuje z pewnością długo oczekiwana chwila przekazania symbolicznego pierścionka. Dla wielu kobiet zaręczyny to niespodzianka przygotowywana przez mężczyznę. Niespodzianka ta to niezwykle miłe doświadczenie. Zazwyczaj chwila oświadczyn ma miejsce w przyjemnych okolicznościach – na wakacjach, podczas romantycznej kolacji czy spotkania z rodzicami wybranki. Panowie nierzadko wręczają pierścionek na szczycie gór, po zakończeniu całodniowej wędrówki lub w czasie romantycznego spaceru wzdłuż nadmorskiej plaży, przy zachodzie słońca albo w miejscu ważnym dla pary. Dlaczego? Zaręczyny to ważna ceremonia. Nie ma obok urzędnika albo kapłana, a mimo to bardzo dużo uwagi poświęca się, aby dzień zaręczyn był tym zapamiętanym na zawsze. W Murrano przygotowaliśmy upominki dedykowane dla pary, dzięki którym podkreślona zostanie więź zakochanych. Chwilę zaręczyn warto uwiecznić upominkiem wzbogaconym wygrawerowanymi imionami zakochanych i niezwykłą datą. Prezent na zaręczyny kup już dziś, ale bez konieczności wychodzenia z domu, planowania wyjazdu do sklepu czy nawet galerii handlowej. Możesz podróżować do pracy czy odpoczywać na leżaku na plaży i jednocześnie przeglądać nasze wirtualne, sklepowe półki. Jesteśmy dla Ciebie otwarci o każdej porze dnia, a nawet w nocy, więc u nas zrobisz zakupy nawet, leżąc w łóżku, gdy nie możesz zasnąć. Pragniemy zapewnić Ci jak największy komfort kupowania. Z tego względu większość zamówień przekazywana jest do wysyłki już w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Kupując zaręczynowy prezent, gratis otrzymasz drobiazg dla siebie, ponieważ niezwykle przyjemne jest ofiarowywanie podarków i także ich otrzymywanie.

Nie tylko jeden grawerowany prezent na zaręczyny dla pary

Ponadczasowe prezenty zaręczynowe to wyroby jubilerskie wykonane ze złota i srebra. Na stronie Murrano czekają na Ciebie srebrne dodatki wykonane z najwyższej jakości cennego surowca. Natomiast, złota biżuteria to eleganckie kolczyki, łańcuszki, zawieszki, naszyjniki i bransoletki charakteryzujące się próbami 333 lub 585 szlachetnego złota. Wszystkie złote i srebrne wyroby jubilerskie, które odkryjesz w Murrano, posiadają akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Te cenne dodatki wysyłamy wraz z certyfikowanymi metkami jubilerskimi. Ponadto prezenty na zaręczyny w formie biżuterii złotej lub srebrnej pakujemy w eleganckie pudełko na wyroby jubilerskie. Opakowanie to dodatkowo upiększamy metalową tabliczką, na której grawerujemy za darmo wybraną treść dedykacji. Z tego względu możesz również poprosić ukochaną o rękę, wręczając jej upominek umieszczony w pudełku z wygrawerowanym najważniejszym dla Was pytaniem. Wyzwanie miłości, chęć poślubienia, podziękowanie, a może pamiątkowa adnotacja – to wszystko wygrawerujemy dla Ciebie. Prezent z okazji zaręczyn może być upominkiem wręczonym na początek wspólnej drogi życiowej zakochanych. Z powodzeniem dopasujesz u nas kieliszki do wina z projektem grawerowania akcentującym zbliżającą się ceremonię zaślubin. Użytkowanie tych gustownych i spersonalizowanych akcesoriów umili każdą chwilę następnych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Wybierając na zaręczyny prezent, warto również pokusić się o zakup grawerowanych szklanek do picia kawy lub whisky. Dama serca mężczyzny może wybrać upominek dla niego na pamiątkę zaręczyn. Dla konesera whisky idealne będą kamienie chłodzące alkohol, które zostaną wręczone w grawerowanej, drewnianej skrzyni. Alkohol degustowany podczas wyjątkowego, zaręczynowego wieczoru warto podać w karafce wzbogaconej okolicznościowym grawerunkiem. Zaręczyny to chwila niezwykle intymna. Większość par przeżywa to jedynie w swoim towarzystwie, lecz później chętnie chwalą się pierścionkiem i wspomnieniami. Wspomnienia tak ważnego wydarzenia przetrwają w głowach zakochanych, jednak dla reszty rodziny warto przygotować pamiątki w formie zdjęć przechowywanych w okolicznościowym albumie na zdjęcia lub w wyjątkowej, bogato zdobionej ramce. Dokonaj zakupu już dziś, bez konieczności wychodzenia z domu, a my zajmiemy się szybką realizacją Twojego zamówienia! Najlepsze śmieszne prezenty na zaręczyny, a także te utrzymane w poważnym tonie czekają na Ciebie w e-sklepie Murrano.