Wyjątkowy

Już dziś kup najlepszy, wyjątkowy prezent ślubny. To w Murrano dostępne jest wszystko, czego potrzebujesz. Niezwykłe personalizowane upominki dla pary młodej wzbogacane są o personalizowaną dedykację. Pomyśl, czy wolisz upominki z kolorowym nadrukiem lub jednak te grawerowane metodą laserową. Czy jesteś już gotowa, by wejść do naszego niezwykłego świata bogatego tylko w wyjątkowe upominki. Usiądź wygodnie. Podaj nam swoją dłoń. Jesteśmy tu specjalnie dla Ciebie. Trzy, dwa, jeden, zaczynamy! 

Nie znaleziono produktów.

Nawet wyjątkowy prezent ślubny dostępny bez wychodzenia z domu

Oferta sklepu internetowego Murrano przygotowana jest w taki sposób, aby dać możliwość dokładnego oglądania i kupowania prezentów bez ruszania się z miejsca. Wszystko, czego potrzebujesz to telefon, tablet lub komputer z dostępem do sieci internetowej. Wirtualne sklepowe półki w Murrano przeglądaj o dowolnej porze dnia, a nawet w środku nocy. Z tej możliwości ucieszy się każda osoba, która w ciągu dnia pracuje do późna, a dopiero wieczorami ma czas na resztę spraw. Wyjątkowość prezentów dla pary młodej polega na dodaniu do przedmiotu tej najlepszej, personalizowanej dedykacji. Personalizowana dedykacja to osobista treść umieszczona na prezencie lub jego ozdobnym opakowaniu w formie niezwykle barwnego nadruku ze zdjęciem lub eleganckiego grawerunku wykonanego metodą laserową. Przygotowujemy najmodniejsze propozycje treści życzeń, niezwykłych słów, żartobliwych zdań dla nowożeńców. Dbamy o Twoje zadowolenie. To właśnie w Murrano czekają na Ciebie niezliczone projekty personalizacji. Wystarczy, że wybierzesz najciekawszy projekt i dowolnie go zmodyfikujesz. A może chcesz, aby ten wyjątkowy prezent dla pary młodej był ze słowami dedykacji od Ciebie? Zainspiruj się naszymi wzorami i dodaj własną treść, która wywoła łzy wzruszenia na twarzach nowożeńców otwierających paczkę z prezentem. Wyjątkowy prezent ślubny znajdziesz wśród praktycznych, pięknych i pamiątkowych przedmiotów wytworzonych z drewna, metalu, szkła, bawełny i ceramiki. Nasza błyszcząca biżuteria wykonana jest również z dbałością o każdy, najmniejszy detal.

Jaki wyjątkowy prezent dla pary młodej jest najmodniejszy? Zobacz, co jeszcze przygotowaliśmy dla pary

Piękne puzderko z łańcuszkiem to nie tylko propozycja dedykowana dla przyszłej żony, ale również dla jej męża. Złote puzderko skrywać będzie w swoim wnętrzu zdjęcie tej ukochanej osoby. Taki złoty naszyjnik z puzderkiem jest symbolicznym znakiem miłości niczym ślubne obrączki zakładane w dniu ceremonii w świątyni lub urzędzie stanu cywilnego. Każda biżuteria, która wykonana jest ze złota lub srebra pakowana jest zupełnie gratis w gustowne etui na wyroby jubilerskie z dodaną grawerowaną dedykacją. Dajemy Ci gwarancję, że trafi do Ciebie ozdoba wykonana z dbałością o każdy szczegół. Poświadczają to dołączane oryginalne metki jubilerskie. Personalizowane upominki to już nie tylko te, opatrzone ciekawym tekstem. Mamy nie tylko projekty słów idealnych do wydrukowania lub wygrawerowania na prezencie. Najmodniejsza jest ostatnia nowość, którą stanowią fotoprezenty. Fotoprezenty to osobiste upominki z kolorowym nadrukiem przedstawiającym zdjęcie bliskiej osoby lub kolaż tych najlepszych fotografii. To właśnie w Murrano kupisz wyjątkowy prezent ślubny, który będzie obrazem idealnym do powieszenia na ścianie w nowym mieszkaniu nowożeńców. Ślub często zbiega się w czasie z przeprowadzką do domu, który należy już tylko do pary. Z tego względu warto skupić swoją uwagę na niepowtarzalnych upominkach, które mają praktyczne zastosowanie, posłużą do aranżacji mieszkania. Niemalże klasyczny, lecz oryginalny obraz na płótnie ze zdjęciem pary z ostatniej podróży przed ślubem będzie pamiątkowym przedmiotem, który zawiśnie na ścianie w ich salonie.