Personalizowany

Personalizowany prezent na ślub stworzysz z praktycznych, pięknych i pamiątkowych przedmiotów oferowanych przez sklep internetowy Murrano. Nie czekaj dłużej. Już dziś wejdź do naszego świata. Czeka tu na Ciebie wszystko, co najlepsze. Pomożemy Ci zrobić niespodziankę zakochanym. Czy jesteś już gotowy? Usiądź wygodnie. Niech nic nie rozprasza Twojej uwagi, gdy przeglądasz nasze personalizowane prezenty ślubne. Szybko daj nam swoją dłoń!

Nie znaleziono produktów.

Bez wychodzenia z domu kupisz personalizowany prezent ślubny

Chcesz być oryginalna? Nie interesuje Cię wręczenie gotówki w kopercie dla nowożeńców? Sądzisz, że nie wypada ofiarować butelki alkoholu na ślub? Twoim celem jest stworzenie idealnego prezentu? To ma być coś dedykowanego specjalnie dla nich? Niezwykły prezent oferowany przez Murrano wzbogacony jest w oryginalną dedykację. Każdy dostępny u nas upominek upiększa osobista dedykacja umieszczona bezpośrednio na oferowanym przedmiocie lub na jego ozdobnym opakowaniu. Uważasz, że to biżuteria jest najlepszym upominkiem? Dopasuj naszyjnik z grawerowaną zawieszką dla przyszłej panny młodej. Srebrny łańcuszek z krzyżykiem będzie symbolem wyznawanej wiary. Każda cenna ozdoba ze srebra i złota wysyłana jest wraz z certyfikowanymi metkami jubilerskimi. Gratis do zamówionej biżuterii otrzymujesz etui z grawerunkiem dla zakochanych. Zupełnie nie masz pomysłu na dedykację? Skorzystaj z naszych gotowych projektów dedykacji lub tylko zainspiruj się nimi, dodając własną treść. W Murrano prezenty ślubne personalizowane są poprzez dodanie do nich grawerunku wykonanego metodą laserową. Personalizowane prezenty na ślub tworzone są również z kolorowym nadrukiem ze zdjęciem lub kolażem najlepszych fotografii. Oryginalne upominki dla zakochanych to przedmioty wykonane z drewna, metalu, szkła, bawełny i ceramiki.

Kilka pomysłów na prezent ślubny personalizowany w oryginalny sposób

Personalizowane prezenty ślubne są idealne dla miłośników niepowtarzalności. W dniu ślubu najczęściej wręcza się akcesoria przydatne w domu, a więc kieliszki, szklanki, sztućce, obrazy czy kwiaty w doniczkach. W Murrano czekają najlepsze grawerowane kieliszki idealne, by móc organizować przyszłe domówki w gronie najbliższych przyjaciół. Przygotuj elegancką paterę na ciasta pieczone przez nich nie tylko na święta i urodziny. Szklana patera będzie dobrą podstawką pod serwowane dania czy przystawki. Dla cukiernika i kucharza dołącz łopatkę do ciasta z dedykacją. Niezwykła karafka ze szklankami będzie doskonała dla imprezowicza i konesera whisky. To w niej znajdzie się miejsce na najlepszą whisky, koniak i inny cenny trunek. A może oni są miłośnikami podróżowania po Polsce? Każda pora roku jest dla nich idealna, by chodzić po górach? Najlepiej czują się w otoczeniu przyrody? To w trakcie wypraw regenerują się ich akumulatory? Wspaniały prezent dla pary uwielbiającej przygody odkryjesz wśród dedykowanych albumów na zdjęcia. Duże albumy na zdjęcia posłużą do przechowania aż 500 zdjęć w formacie 10 cm x 15 cm. Zdjęcia te będą nośnikami niezwykłych wspomnień. A może masz w pamięci swojego urządzenia fajne zdjęcie zakochanych? Wybierz najlepszy fotoprezent, czyli prezent ze zdjęciem lub kolażem zdjęć. Metalowy plakat ze zdjęciami umieścisz na ścianie przy pomocy naszego prostego zestawu montażowego. Wystarczy przykleić magnes do wybranej powierzchni i przyłożyć metalowy plakat, by cieszyć się oryginalnym dodatkiem. Z pewnością masz już ten idealny prezent personalizowany na ślub. Zobacz również nasze pozostałe kategorie bogate w niespodzianki dedykowane dla niej, dla niegodla dziecka i dla pary.