Od Znajomych

Nie wiesz, co kupić dla znajomych z pracy na ślub? Idziesz na wesele do koleżanki ze studiów? W sklepie internetowym Murano odkryjesz nie tylko jeden praktyczny, piękny i pamiątkowy prezent dla pary młodej od znajomych. Oryginalny upominek stworzysz, dodając personalizowaną dedykację. Przygotowaliśmy najlepsze projekty dedykacji! Czy jesteś już gotowa? Za chwilę odkryjesz prezent, którego tak bardzo potrzebujesz. Zaczynamy już teraz!

Nie znaleziono produktów.

Coś niezwykłego od znajomych na ślub do kupienia bez wychodzenia z domu

W naszej ofercie przygotowane są różnorodne upominki. Szukasz czegoś niezwykłego, ale nie masz czasu na wycieczkę do galerii handlowej? U nas odkryjesz prezent dla pary młodej od znajomych bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że masz telefon, tablet lub komputer z dostępem do sieci internetowej. Czy nie jest to proste? Nasz sklep otwiera swoje drzwi zawsze, gdy postanowisz wejść na stronę Murrano. Twoi znajomi dostaną niezwykły prezent, który dopasujesz nie tylko do tej wyjątkowej okazji. Stwórz niespodziankę dedykowaną dla prawdziwych hobbystów. Tak! Tu jest wszystko, co spodoba się koleżance z liceum! Ona w czasie studiów odkryła miłość do tańca? Muzyka gra w jej sercu i porusza nogami? Wybierz symboliczny prezent dla niej i jej przyszłego męża. Przygotowaliśmy oryginalne projekty dedykacji. Ozdobią one niezwykłe artykuły szklane, drewniane, metalowe czy bawełniane. Oni nie potrafią być na czas? Zawsze spóźnieni przyjeżdżają na domówkę? Ciekawy zegarek ścienny z nadrukiem będzie idealny dla nich. Stwórz wspaniały tekst dedykacji dla pary na ślub. Piękne, barwne projekty dedykacji w formie nadruku już czekają. A może wolisz elegancki grawerunek wykonywany metodą laserową bezpośrednio na upominku dla pary młodej od znajomych lub na jego kolorowym etui? Specjalizujemy się w produkcji niecodziennych podarków wzbogacanych osobistą dedykacją. Taki spersonalizowany prezent dla pary młodej od znajomych zostanie wysłany prosto na wskazany adres. Niespodziankę wyślemy do Ciebie lub do domu nowożeńców.

Jaki będzie najmodniejszy prezent dla pary młodej od znajomych?

Na powyższe pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Za to możemy przedstawić Ci listę popularnych upominków dla pary z okazji ślubu. Na szczególną uwagę zasługują nasze fotoprezenty, które są prawie jak dawne, tradycyjne obrazy wręczane nowożeńcom. Piękny obraz na płótnie z nadrukiem ze zdjęciem zakochanych zawiśnie na ścianie w ich sypialni lub salonie. Udekorujesz nim wnętrze ich nowego, właśnie urządzanego mieszkania. Ułatw im start wspólnego życia, wręczając wspaniałą pamiątkę ich miłości. Ten oryginalny obraz będzie zawierał zdjęcie lub kolaż fotografii, tych najcenniejszych chwil z czasu narzeczeństwa. A może Twoi znajomi lubią proste i nowoczesne rozwiązania? Metalowy plakat z kolażem zdjęć będzie idealny dla nich! Wybierz radosne fotografie, dodaj kilka miłych zdań od siebie, a stworzymy dla nich najlepszy fotoprezent. Metalowe plakaty przymocuje się do ściany bez konieczności używania młotka lub wiertarki czy wkrętarki. Słyszałaś, że ostatnie mocowanie haczyka na ścianie w ich domu skończyło się zamówieniem fachowców, bo młodzi nie poradzili sobie z tym zadaniem? Tym razem skorzystają z naszego dołączonego zestawu montażowego. Przykleją nasz magnes lub magnesy do ściany, mocno docisną i przyłożą plakat. Natomiast dla specjalistów od organizowania imprez w domu okażą się najlepsze nasze grawerowane wyroby ze szkła. Zestaw szklanych kieliszków do wina to doskonały prezent dla pary młodej od znajomych. Zwłaszcza jeśli oni często organizują prywatki. Te akcesoria z symbolicznymi serduszkami ocieplą nie tylko imprezę w gronie rodziny i znajomych, ale także każde kolejne walentynki i rocznicę ślubu.