Od Rodziców Chrzestnych

Podaj nam swoją dłoń. Poprowadzimy Cię do niezwykłego świata, gdzie czekają prezenty ślubne od chrzestnych. Nie zwlekaj! To tu kupisz piękny, pamiątkowy i praktyczny prezent na ślub od chrzestnych. Stwórz personalizowany upominek dla chrześniaka i chrześniaczki. Usiądź wygodnie. Czy jesteś gotowa? Już za chwilę zobaczysz oryginalne propozycje podarków z dedykacją na ślub. Przygotowaliśmy najlepsze projekty personalizacji w formie barwnego nadruku i gustownego grawerunku. Sprawdzisz?

Nie znaleziono produktów.

Dobre prezenty ślubne od chrzestnych kupisz już bez wychodzenia z domu

Wiele lat temu zostałaś matką chrzestną? Zupełnie zapomniałeś o tym, że przecież jesteś ojcem chrzestnym? Po chrzcinach, pierwszej komunii świętej, osiemnastce przyszedł czas na ślub chrześniaka. To nie koniec okazji, gdy trzeba pojawić się na dużej, rodzinnej imprezie. Stwórz niepowtarzalny prezent dla chrześniaka spośród przedmiotów wykonanych z drewna, metalu, szkła, bawełny i ceramiki. Prezenty ślubne od chrzestnych dla kobiety odkryjesz również w zbiorze złotej i srebrnej biżuterii. Czekają na Ciebie gustowne ozdoby wykonane z prób 333 i 585 szlachetnego złota. Srebrne ozdoby wytworzono z prób 925. Błyszczący naszyjnik ze złota wzbogaci stylizację panny młodej. Delikatna srebrna bransoletka na sznurku to upominek mający na celu przyniesienie szczęścia pannie młodej. W Murrano kupisz tylko oryginalne prezenty ślubne od chrzestnych, które będą wykonane ze złota i srebra. Każda ozdoba wysyłana jest wraz z certyfikowaną metką jubilerską. Gratis do prezentu dla chrześniaczki otrzymasz pudełko z grawerowaną dedykacją. Nie wiesz, jaka powinna być dedykacja dla zakochanych z okazji ślubu? Skorzystaj z naszych gotowych projektów dedykacji. Wybierz najlepszy projekt i zmodyfikuj go lub zainspiruj się, tworząc własną, oryginalną treść życzeń dla chrześniaczki i chrześniaka z okazji ślubu. A może zachwycą Cię prezenty ślubne od chrzestnych, które upiększone są kolorowym nadrukiem? Nasze oryginale gadżety stają się niezwykłe po dodaniu barwnego nadruku na przedmiocie lub na jego ozdobnym opakowaniu. Kolorowy nadruk wzbogacić możemy również zdjęciem. Masz na dysku zdjęcie zrobione zakochanym w czasie wakacji i uważasz, że jest genialne? Wybierz fotoprezent, czyli prezent ze zdjęciem dołączonym do zamówienia.

Kilka propozycji idealnych jako prezenty ślubne od chrzestnych

Pamiątką tego wyjątkowego dnia zaślubin będzie piękna, posrebrzana skarbonka z grawerunkiem. W tej skarbonce przechowasz oszczędności zbierane na wymarzone wakacje i wyśniony samochód. Niezwykła skarbonka w kształcie fortepianu jest idealna dla muzyków, nie tylko pianistów, ale również dla artystów wszelkiego rodzaju, dla którym życie ma smak dźwięków. Osobiste prezenty ślubne od chrzestnych to przede wszystkim niepowtarzalne albumy na zdjęcia. Oni wciąż podróżują? Każde święta spędzają poza Polską? Uwielbiają wędrować po polskich górach, więc często znikają tam na aktywny urlop we dwoje? Duży album na zdjęcia będzie idealny dla nich. On to niezwykły skarbiec na 500 fotografii w formacie 10 cm x 15 m. A może fotoprezent z dedykacją dla chrześniaka i jego ukochanej? Wybierz niezwykły obraz na płótnie i dołącz treść dedykacji oraz zdjęcie lub kolaż zdjęć. Taki osobisty obraz na płótnie z nadrukiem zawiśnie na ścianie w ich salonie. Równie ciekawe prezenty ślubne od chrzestnych stanowią metalowe plakaty ze zdjęciami. Te są trwałymi, solidnymi plakatami z wybraną treścią i osobistymi zdjęciami, które umieszcza się na ścianie bez konieczności używania młotka lub wiertarki. Czy podobają Ci się nasze prezenty ślubne od chrzestnych?