Od Kolegów

Doskonały prezent na ślub dla kolegów z pracy kupisz już dziś w Murrano. To właśnie tu czekają na Ciebie personalizowane upominki, które są piękne, praktyczne i pamiątkowe. Wybierz niezwykłą dedykację w formie eleganckiego grawerunku lub kolorowego nadruku z Twoim zdjęciem. Nie zwlekaj! Chwyć naszą dłoń. To właśnie tu jest wszystko, czego aktualnie potrzebujesz. Czy jesteś już gotowa? To my poprowadzimy Cię do wspaniałej krainy.

Nie znaleziono produktów.

Dobry prezent dla młodej pary od kolegów z pracy

Wasz kolega z pracy bierze ślub? W czasie przerwy wręczył Wam zaproszenia ślubne? Zastanawiacie się, jaki zbiorowy prezent na ślub od kolegów z pracy kupić? Sklep internetowy Murrano zawiera gotowe propozycje prezentów dedykowanych dla najlepszego kolegi z pracy i jego przyszłej żony. Zakupy w Murrano zrobicie bez konieczności wychodzenia z pracy do sklepu. Wystarczy, że macie telefon, komputer lub tablet z dostępem do sieci internetowej. Wspaniały upominek wybierzecie wspólnie podczas krótkiej przerwy obiadowej. Opracowaliśmy gotowe rozwiązania dedykowane dla hobbystów oraz przedstawicieli wielu popularnych zawodów. Niezapomniany podarek wyselekcjonujecie spośród przedmiotów wytworzonych z drewna, metalu, szkła, bawełny, ceramiki i skóry. Upominki od Murrano zostaną dostarczone w wybrane przez Was miejsce po zakończeniu procesu jego personalizacji. Personalizacja jest wzbogaceniem prezentu o wspaniałą dedykację umieszczoną w formie eleganckiego grawerunku wykonywanego metodą laserową Możesz również wybrać zabawny nadruk ze zdjęciem nowożeńców z ostatnich wakacji przed zawarciem małżeństwa. Doskonały upominek od Was będzie tym, który ozdobicie słowami od siebie, towarzyszy zabawnych i trudnych chwil z pracy. Nie macie pomysłu na dedykację dla najlepszego kolegi z pracy? Uważacie, że on zasługuje na coś nietuzinkowego? Skorzystajcie z naszych gotowych projektów osobistej dedykacji. Znajdziesz tu coś dla prawdziwego hobbysty i zawodowca wstępującego w związek małżeński.

Jaki modny prezent ślubny od kolegów z pracy kupić?

To w Murrano czekają najpiękniejsze i najmodniejsze upominki wzbogacane kolorowym nadrukiem ze zdjęciem lub kolażem najfajniejszych fotografii. U nas jest najlepszy obraz na płótnie, który zawiśnie na ścianie w nowym mieszkaniu nowożeńców. Obraz od lat jest często wręczanym upominkiem. Dawniej były to grafiki przedstawiające martwą naukę, biblijną scenę, a nawet wizerunki małżonków malowane przez lokalnego artystę. Teraz tworzone są piękne grafiki umieszczane na metalowym plakacie. Stwórz nowoczesny plakat metalowy ze zdjęciem zakochanych lub kolażem najfajniejszych fotografii. Ten zostanie umieszczony na ścianie bez konieczności robienia dziur w ścianie. Wystarczy wykorzystać nasz prosty zestaw montażowy dołączony do upominku. Przyklej nasz silny magnes do dowolnej powierzchni, a następnie przyłóż metalowy prezent. Czy nie jest to genialne rozwiązanie? To Ty wybierz ten najdoskonalszy prezent ślubny od kolegów z pracy. W pracy spędza się większość dnia, to tam nierzadko nawiązują się przyjaźnie, które rozwijane są w chwilach wolnych. Bardzo dobrze znasz hobby swojego kumpla z działu? Nierzadko wyciąga Was na wspólne wypady w plener? Nic bardziej go nie relaksuje jak trekking? To właśnie z nim wyjechaliście na wakacje marzeń z dala od gwaru miasta. Słyszeliście o tym, że on zabiera swoją ukochaną na wyprawę po górskich szlakach w ramach pięknej podróży poślubnej? Idealny dla nich okaże się personalizowany album na zdjęcia. Nasz duży album pomieści aż 500 zdjęć w formacie 10 cm x 15 cm. Oryginalny prezent dla młodej pary od kolegów z pracy dobierzesz do niezwykłych zainteresowań. Czy jest gdzieś miejsce, gdzie zaopiekują się Tobą lepiej? Nie zwlekaj! Dokonaj zamówienia już dziś!