Nietypowy

Poznaj nietypowe prezenty ślubne i dopasuj osobistą dedykację. Każdy niezwykły upominek wzbogacany jest wspaniałym grawerunkiem. Stwórz taki elegancki upominek lub wybierz kolorowy nadruk z Twoim zdjęciem, by powstał pełen optymizmu przedmiot. Nie zwlekaj! Podaj nam swoją dłoń. Poprowadzimy Cię do świata, gdzie czeka nie tylko jeden nietypowy prezent na wesele. Usiądź wygodnie. Niech nic nie rozprasza Twojej uwagi!

Nie znaleziono produktów.

Bez wychodzenia z domu kup także nietypowe prezenty ślubne

Niespodzianka dla bliskich z okazji ślubu powinna być przedmiotem wyjątkowym. To w Murrano odkryjesz nietypowy prezent ślubny dla pary. Bądź oryginalna. Zadbaj o to, by wręczany upominek był niezwykły. Tu czekają na Ciebie nie tylko przedmioty, które będą praktyczne, pamiątkowe i piękne. Nasza oferta jest niepowtarzalna. Po co więc udawać się do galerii handlowej? Po co tracić czas na spacer pomiędzy regałami w kolejnych sklepach? U nas zrobisz zakupy bez konieczności wychodzenia z domu. Możesz przeglądać nasze wirtualne, sklepowe półki o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy, że masz komputer, tablet lub telefon z dostępem do sieci internetowej. To właśnie wieczorami zajmujesz się wszystkim tym, na co nie masz czasu o normalnej porze dnia? Wspaniały prezent dla pary na ślub kupisz również z dowolnego miejsca na świecie. Jesteś teraz w drodze na lotnisko i przypomniałaś sobie, że po powrocie z wakacji idziesz na ślub? Wykorzystaj kilka minut, by zamówić nietypowy prezent ślubny. Personalizowany podarek zostanie wysłany do Ciebie lub bezpośrednio do obdarowywanej pary. Niespodziankę dla pary znajdziesz wśród pięknych przedmiotów wykonanych z drewna, metalu, szkła, bawełny i ceramiki. Nietypowy prezent na wesele stworzysz, dodając personalizowaną dedykację. Przygotowaliśmy gotowe projekty dedykacji. Skorzystaj z nich, wybierając idealną treść. A może zainspirujesz się naszymi projektami i stworzysz własną, niepowtarzalną treść życzeń dla nowożeńców. Nasze nietypowe prezenty ślubne ozdobi dedykacja dostępna jako elegancki grawerunek wykonany metodą laserową. Możesz również dopasować nietypowy prezent ślubny z kolorowym nadrukiem z Twoim zdjęciem.

Jakie nietypowe prezenty ślubne są dzisiaj modne? Zobacz nasze propozycje!

Oryginalny upominek czeka w zbiorze złotej i srebrnej biżuterii. Wyroby jubilerskie wysyłane są z certyfikowanymi metkami jubilerskimi. Gratis do zamówionych ozdób ze złota i srebra dostajesz eleganckie pudełko na biżuterię. Nietypowe prezenty ślubne stworzysz z tradycyjnych, pięknych i pamiątkowych przedmiotów, upominków o praktycznym zastosowaniu. Wystarczy dodać personalizowaną dedykację. Słowa zapisane na prezencie będą nośnikiem fantastycznych emocji. Pokaż bliskim, że o nich pamiętasz. Czy idziesz na ślub do miłośników podróżowania? Oni jadą w góry nawet zimą? Dla nich nie ma nic lepszego od wspólnego obcowania z naturą? Wybierz album na zdjęcia z dedykacją na okładce. Wspaniały, duży album na zdjęcia posłuży do przechowania nawet 500 zdjęć w formacie 10 cm x 15 cm. Oni są tradycjonalistami? U nas odkryjesz niezwykłe albumy przeznaczone do wklejania zdjęć. W Murrano dopasujesz nawet kolor kart kupowanego albumu. Nietypowy prezent ślubny dla imprezowiczów będzie zestawem składającym się z kamieni do whisky, grawerowanych szklanek. Wybierz elektroniczny korkociąg, który pakujemy w drewniane etui z nadrukiem dla nowożeńców. To propozycja idealna dla pary winiarzy. Ozdobą ściany w ich mieszkaniu będzie skrzynka na korki i kapsle? Oni uwielbiają spędzać romantyczne wieczory przy butelce wina? W skrzynce na korki z dedykacją skrywać się będą same dobre wspomnienia. Stwórz nietypowy prezent dla zakochanych spośród naszych gadżetów. Zaopatrz najbliższych w przydatne i niezwykłe akcesoria dedykowane dla nich.