Dla Szefa

Dobry prezent dla szefa na ślub odkryjesz w sklepie internetowym Murrano. Przygotowaliśmy same najlepsze przedmioty opatrzone osobistą dedykacją. Już teraz podaj nam swoją dłoń. Zaprowadzimy Cię do niezwykłego świata. To właśnie tutaj czeka to, czego najbardziej potrzebujesz. Przeglądaj piękne, praktyczne i pamiątkowe prezenty, które przygotowaliśmy dla Ciebie. Czy jesteś już gotowa? Usiadłaś na kanapie? Przykryłaś się miękkim kocem? Twoja ulubiona muzyka gra w tle? Trzy, dwa, jeden, zaczynamy!

Nie znaleziono produktów.

Podczas przerwy w pracy wybierzecie ten najlepszy prezent ślubny od pracowników

Kierownik Waszego działu to nie tylko profesjonalny szef, ale również doskonały przyjaciel w czasie po pracy? Często zaprasza Was na imprezy integracyjne? Jesteście świetnym teamem w biurze i podczas zajmowania się wspólnym hobby? On zaraził Was miłością do podróży i teraz razem wędrujecie po górach? Nigdy nie miałaś lepszego szefa? W sklepie internetowym Murrano odkryjesz prezent ślubny dla szefa wśród upominków doskonale dopasowanych do jego hobby lub zawodu. Nie trać czasu na wycieczkę do galerii handlowej. Cały Wasz dział wybierze dobry prezent dla szefa na ślub nawet w czasie jednej przerwy w pracy. Wystarczy, że macie telefon, tablet lub komputer z dostępem do Internetu. Możecie przeglądać nasze wirtualne sklepowe półki o każdej porze dnia i nocy. Nie możesz zasnąć? Jeszcze nie macie drobnej pamiątki dla szefa i jego przyszłej żony? Zobacz atrakcyjne upominki opatrzone personalizowaną dedykacją. Personalizowana dedykacja to osobisty tekst życzeń, miłe słowa przekazywane bliskim w ważnym dniu. Tu w Murrano kupisz wyjątkowy prezent na ślub od pracowników z niezwykłym grawerunkiem wykonanym metodą laserową. Możesz również wybrać kolorowy nadruk ze zdjęciem. To właśnie tu czekają na Was niepowtarzalne podarki wytworzone z metalu, szkła, bawełny, ceramiki czy upominki skórzane. Zobacz, co proponujemy dla Twojego szefa!

Kilka modnych pomysłów na prezent ślubny od pracowników

To najmodniejsze fotoprezenty są zbiorem bogatym w upominki dedykowane dla par zakochanych osób biorących ślub. Piękny obraz na płótnie ze zdjęciem zakochanych z ostatniego trekkingu w górach zawiśnie na ścianie w ich nowym domu w honorowym miejscu. Warto celebrować niezwykłe chwile. Warto też dbać o to, aby pamięć o nich nie zginęła. Metalowy plakat z kolażem zdjęć będzie doskonałą ozdobą w ich mieszkaniu i pamiątką. Taki prezent ślubny dla szefa zachwyci każdego gadżeciarza. Wybierz go, jeśli Twój szef lubi nowinki. Nasz metalowy plakat zawiśnie na dowolnej powierzchni bez konieczności używania młotka, wiertarki lub wkrętarki. Przygotowaliśmy prosty zestaw montażowy, dzięki któremu pamiątka ślubna zawiśnie na ścianie w kilka sekund. Przyklej nasz magnes do ściany i przyłóż niezwykły plakat. Czy to nie świetne, że nie trzeba robić kolejnej dziury w ścianie? Upominek dla nowożeńców stworzysz z naszego albumu na zdjęcia, który przepełniony będzie niezwykłymi wspomnieniami pięknych, wspólnych chwil. Nasz duży album na zdjęcia pomieści aż 500 zdjęć w formacie 10 cm x 15 cm! Twój szef jest historykiem i wiesz, że interesuje się tym, co było kilka dekad temu? Regionalista z pewnością ucieszy się, otrzymując upominek utrzymany w klimacie retro, którym jest album na zdjęcia wklejane. Z pewnością zauważyłaś już ten najciekawszy prezent na ślub od pracowników, więc dokonaj zamówienia już teraz! Zadbaj o to, by niespodzianka dotarła na czas.