Dla Gości

Ciągle przypominacie sobie o kolejnych sprawach do załatwienia przed Waszym ślubem? Zupełnie nie macie pomysłu na niespodziankę dla gości weselnych? Prezenty dla gości weselnych kupisz już dziś w sklepie internetowym Murrano. Czekają na Ciebie praktyczne, piękne i pamiątkowe prezenty w podziękowaniu dla gości weselnych. Wybierz niezwykły projekt personalizacji. Nie zwlekaj! To, czego szukasz, jest właśnie u nas. Już dziś wejdź do naszego niezwykłego świata. To właśnie tu!

Nie znaleziono produktów.

Oryginalny prezent dla gości weselnych do kupienia bez wychodzenia z domu

U nas kupisz prezent ślubny dla gości z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy, że masz telefon, komputer lub tablet z dostępem do sieci internetowej. Możesz przeglądać nasze wirtualne sklepowe półki o każdej porze dnia, a także w nocy. Wiemy, że przygotowanie do własnego ślubu jest nieziemsko trudne. Wiemy, że musisz dopilnować wielu spraw. Chcesz, aby wszystko było idealne na Twoim weselu? To ma być impreza Twojego życia? Pragniesz stworzyć swój najpiękniejszy dzień w życiu? W Murrano przygotujemy drobne prezenty dla gości weselnych. Nasze upominki wręczysz kochanym rodzicom, by podziękować im za wychowanie na dobrego człowieka. Podziękujesz też dziadkom, którzy nauczyli Cię korzystania z roweru bez dodatkowych kółek, odprowadzali do przedszkola i byli zawsze, gdy Twoi rodzice musieli zniknąć na dłużej w pracy. Piękny upominek przygotuj również dla rodziców chrzestnych, którzy są przy Tobie od dnia chrzcin. Pamiętasz, jaki strach zobaczyłeś na twarzy przyjaciela, którego poprosiłeś o zostanie świadkiem na Twoim ślubie? Podziękuj mu za wsparcie w tak ważnym dla Ciebie dniu. Nietypowe prezenty dla gości weselnych czekają wśród naszych upominków wykonanych z drewna, metalu, szkła, bawełny i ceramiki. Wybierz projekt dedykacji. Możesz skorzystać z naszych gotowych projektów lub dodać własną treść. Grawerowanie i dodawanie kolorowego nadruku z Twoim zdjęciem otrzymujesz od nas gratis.

Jakie prezenciki dla gości na wesele kupić w tym roku?

Oryginalne fotoprezenty to zdecydowanie najlepsze prezenty ślubne dla gości. Wybierz piękny plakat metalowy z Twoim zdjęciem, by podziękować rodzicom za wszystko, co dla Ciebie robili przez ostatnie lata. Nasz personalizowany plakat jest idealny, by wzbogacić ścianę w salonie lub w sypialni najbliższych. Przedmiot ten w łatwy sposób zostanie umieszczony na dowolnej płaskiej powierzchni. Wystarczy jedynie użyć naszego dołączonego zestawu montażowego z silnym magnesem, by już po kilku sekundach cieszyć się z niezwykłej ozdoby. A może to ślubne prezenty dla gości znajdziesz wśród grawerowanych wazonów? To one będą idealnie, by umieścić w nich żywe kwiaty otrzymane na ważne okazje takie jak walentynki czy rocznicę ślubu. To dobry pomysł na podarek dla babci, w której domu latem nigdy nie brakuje świeżo ściętych kwiatów z ogrodu. Ciekawe prezenty weselne dla gości, którzy są winiarzami niespodzianki dostępne wśród personalizowanych kieliszków oraz zestawów do degustacji trunku. Smakoszom wyjątkowych ciast, cukiernikom i kucharzom wręcz grawerowaną deskę kuchenną z tekstem podziękowania. Wybierz łopatkę do ciasta dla mamy, która zawsze piecze pyszne murzynki dla Was. Piękne prezenty dla gości na wesele dopasujesz do hobby i zawodu najbliższych. Skorzystaj z okazji i przejrzyj nie tylko prezenty na ślub dla gości. A może, wybierając prezenty na wesele dla gości odkryjesz również inne pomysły na podarki dla niej, dla niegodla dzieckadla pary na wyjątkową okazję?