Dla Chrzestnej

Idziesz na wesele swojej chrzestnej? Nie masz pomysłu, co kupić cioci, która wychodzi za mąż? Wspaniały prezent dla matki chrzestnej na ślub czeka w sklepie internetowym Murrano. To właśnie tu przygotujesz oryginalny upominek wzbogacony osobistą dedykacją w formie grawerunku lub kolorowego nadruku z Twoim zdjęciem. Podaj nam swoją dłoń. To my pokażemy Ci, jakie podarki są piękne, praktyczne i pamiątkowe. Czy jesteś już gotowa? Usiądź wygodnie. Trzy, dwa, jeden, zaczynamy!

Nie znaleziono produktów.

Jak sobie poradzić, gdy prezent na ślub chrzestnej trzeba mieć już za kilka dni?

Murrano zawiera niezwykle atrakcyjną ofertę dedykowaną dla osób, które nie mają czasu na długie wybieranie upominków dla bliskich na wyjątkowe okazje. To my sami je przygotowujemy i wzbogacamy personalizowaną dedykacją. Jesteśmy dla Ciebie, jeśli nie masz już na nic czasu, a wesele Twojej matki chrzestnej jest w ten weekend. Dawno nie widziałeś swojej cioci? Słyszałeś o tym, że zakochała się do szaleństwa? Przed chwilą cała Wasza rodzina otrzymała zaproszenia na jej ślub? Ciekawy prezent dla matki chrzestnej na ślub wybierzesz już dziś bez konieczności wychodzenia z domu. Możesz już spokojnie oddychać. Pożar ugaszony. Zostań tu, gdzie jesteś i masz dostęp do sieci internetowej. Wystarczy, że uruchomisz telefon, tablet lub komputer. Przeglądaj nasze wirtualne, sklepowe półki o każdej porze dnia i nocy. Właśnie wracasz z zajęć na uczelni i masz tylko godzinę, bo potem jesz obiad u babci i wracasz do nauki? Wykorzystaj kilka minut. Oryginalny prezent dla chrzestnej na ślub dopasujesz do jej zawodu i hobby. A może drży Ci ręka na samą myśl o napisaniu tekstu z dedykacją? Nie czujesz się na siłach? Język polski nigdy nie był dla Ciebie? Przygotowaliśmy wspaniałe projekty personalizacji. Wystarczy, że wybierzesz najciekawszy spośród naszych pomysłów i dowolnie go zmodyfikujesz, by powstała piękna treść zdobiąca prezent ślubny dla chrzestnej. Dobry prezent na ślub dla chrzestnej zdobiony jest personalizacją dodawaną zupełnie gratis na dwa sposoby. Oferujemy usługę grawerowania laserowego dodaną bezpośrednio na upominku lub na jego ozdobnym opakowaniu. A może wolisz, abyśmy ozdobili podarek kolorowym nadrukiem ze zdjęciem zakochanych z podróży przedślubnej? Zobacz, co oferujemy!

Nie tylko kilka propozycji dedykowanych jako prezent na ślub dla chrzestnej

Czy już zauważyłeś, co warto kupić dla zakochanych z okazji ślubu? Wpadła Ci w oko jakaś niespodzianka dla cioci? Tak? Świetnie! Zobacz również naszą listę najmodniejszych i najczęściej wybieranych prezentów dla pary biorącej ślub. Może właśnie tu jest to, co właśnie wpadło Ci w oko? Rekordy popularności biją fotoprezenty. Są to upominki wzbogacone kolorowym i doskonałej jakości nadrukiem ze zdjęciem lub kolażem wartych uwiecznienie fotografii. Nowoczesny plakat dla cioci będzie metalowym plakatem ze zdjęciami. Przedmiot ten umieszczony zostanie na dowolnej powierzchni przy pomocy prostego zestawu montażowego. Nie potrzebujesz młotka, wiertarki, wkrętarki i gwoździ. Przyklej nasz mocny magnes do ściany i przyłóż plakat metalowy. Trzyma się mocno, prawda? Personalizowany prezent dla matki chrzestnej na ślub czeka również wśród oryginalnych albumów na zdjęcia. Twoja ciocia uwielbia podróże? To ona zawsze opowiada w Waszej rodzinie o egzotycznych krajach, które odwiedza? Duży album na zdjęcia pomieści aż 500 zdjęć w formacie 10 cm x 15 cm. Z pewnością wiesz już, jaki prezent ślubny dla chrzestnej kupić, więc dokonaj zamówienia już dziś!