Złoty łańcuszek dla chłopca

Złota biżuteria idealna jest jako prezent dla niejdla niego i dla dzieckaBiżuteria dla dzieci dostępna jest w e-sklepie Murrano w formie wyrobów jubilerskich wykonanych ze złota i ze srebra. Jednym z najczęściej wybieranych dodatków jest łańcuszek. Przeglądana przez Ciebie grupa produktów zawiera złote łańcuszki dla chłopca, przyszłego silnego mężczyzny. Poznaj naszą atrakcyjną ofertę!

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Wybierz próbę:

Wybierz długość:

Złoty łańcuszek dla chłopca dodatkiem najczęściej wręczanym z okazji przyjęcia sakramentu świętego

Złote łańcuszki dla chłopca dostępne są w e-sklepie Murrano w formie wielu atrakcyjnych dodatków. Przeglądając nasze eleganckie wyroby jubilerskie, zyskujesz dostęp do przedmiotów posiadających szczegółowe opisy parametrów fizycznych. Przyjrzyj się naszym atrakcyjnym fotografiom spersonalizowanych upominków, a zachwycisz się najwyższą precyzją wykonania regularnych ogniw. Zwarta struktura złotego łańcuszka nie pozwala na jego uszkodzenie i zabezpiecza całość przed zerwaniem. Dbając o jak największy komfort dokonywania zakupów, przedstawiamy Ci naszą biżuterię wraz z informację o masie, wadze, długości i szerokości. W trosce o właściwie dopasowanie dodatku oferujemy Ci możliwość wybrania pasującej długości cennej ozdoby. Złoty łańcuszek dla chłopca to upominek, który wybierzesz spośród przedmiotów wykonanych ze złota prób 333 i 585. Kupując u nas, otrzymujesz produkty opatrzone akredytacją Polskiego Urzędu Probierczego i wzbogacone o oryginalne, certyfikowane metki jubilerskie. W e-sklepie Murrano odkryjesz bogactwo wyrobów jubilerskich, które wykonane zostały na terenie Włoch, a więc w kraju określanym mianem światowej kolebki mody, zarówno tej odzieżowej, jak i sztuki, architektury. Biżuteria opatrzona przez logo Murrano jest wspaniałym i doskonale wyprodukowanych dodatkiem. Łańcuszek Złoty dla chłopca wybierz spośród wielu wzorów wyróżniających się różnymi typami splotów i grubościami. Wybrany u nas, łańcuszek ze złota dla chłopca będzie upominkiem z powodzeniem towarzyszącym dziecku przez całe jego życie, będąc wzbogacanym oryginalnymi zawieszkami, grawerowanymi blaszkami, sakralnymi krzyżykami lub medalikami. Wybierz prezent dla dziecka – syna, wnuka, brata, chrześniaka czy kuzyna. Podarek od Murrano będzie wspaniałą i trwałą pamiątką Waszej bliskiej relacji.

Oryginalne złote łańcuszki dla chłopców od Murrano z bogatym pakietem korzyści dla kupujących

Łańcuszki złote dla chłopca stanowią upominek, który wręczany jest często z okazji sakralnych wydarzeń, do których zalicza się chrzestPierwszą Komunię Świętą i bierzmowanie. Okolicznością, która towarzyszy wręczeniu podarku chłopcu jest również dzień urodzin. Szczególnie świętowany jest roczek. Wówczas zbiera się cała najbliższa rodzina oraz przyjaciele domu i chrzestni malucha. Roczek wspominany był dawniej przez uczestników wydarzenia, a wiedzę o nim przekazywano później dziecku, opowiadając i popierając relację licznymi fotografiami. Prezent dla dziecka na roczek to obecnie również złoty łańcuszek wzbogacony grawerowanym medalikiem z Matką Boską, papieżem, aniołkiem lub innym świętym człowiekiem upamiętnionym przez Kościół. W życiu dziecka szczególną uwagę zwraca się na zabezpieczenie jego rozwoju przed wpływem niekorzystnych czynników. Symboliczną ochronę mają zapewniać złote łańcuszki dla chłopców, które dodatkowo wzbogaca się, dodając zawieszki przedstawiające krzyż. Krzyż jako pierwszy symbol chrześcijan stanowił znak rozpoznawczy przedstawicieli nowej, monoteistycznej wiary, a modlitwy w jego towarzystwie miały dawać spokój cierpiącej duszy. Złoty łańcuszek, który wręczy się maluchowi w dzieciństwie, czy to z okazji Dnia Dziecka, a może jego imienin, będzie towarzyszyć przyszłemu mężczyźnie również w jego dorosłym życiu. Grawerowane upominki od Murrano są niezwykle piękne, pamiątkowe i użyteczne. Wybrany u nas złoty łańcuszek dla chłopca będzie podarkiem z powodzeniem przechowywanym w rodzinnej szkatułce przeznaczonej na te najpiękniejsze wyroby jubilerskie, a także zegarki i okulary, a później ofiarowany kolejnym, młodszym przedstawicielom rodziny. Wybierz treść dedykacji lub skorzystaj z naszych gotowych już projektów dopasowanych do wielu okazji, a my wzbogacimy Twój upominek dla chłopca tekstem zapisanym na metalowej płytce dołączonej do opakowania. Solidne, złote łańcuszki dla chłopców zostaną uatrakcyjnione również papierową torebką prezentową przyozdobioną przez logo sklepu Murrano. Oferujemy Ci możliwość zwrotu przedmiotu, który nie został poddany grawerowaniu. Masz 30 dni, aby zrezygnować z zakupu! Nie zwlekaj dłużej i zamów najpiękniejszy łańcuszek ze złota dla przyszłego mężczyzny - brata, syna, wnuka, chrześniaka czy kuzyna. Uwaga, kupując prezent dla kogoś, otrzymujesz od nas upominek dla siebie, więc nie zastanawiaj się dłużej. Złoty łańcuszek dla chłopca zostanie do Ciebie wysłany w czasie przewidzianym na stronie konkretnej oferty, a więc w ciągu 24 lub 48 godzin od chwili wykonania przelewu, opłacając koszt zakupu. Sklep Murrano to miejsce, gdzie kupisz wszystko to, co aktualnie jest Ci potrzebne!