Złoty łańcuszek 585

Złoty łańcuszek stanowi podstawową biżuterię posiadaną przez kobiety, mężczyzn i dzieci oraz przechowywaną w eleganckich, drewnianych szkatułkach na najcenniejsze dodatki. Wszystkie oferowane przez nas wyroby jubilerskie wysyłamy z certyfikowanymi metkami, na których zawarta jest informacja o rozmiarze, wadze i próbie złotego kruszcu. Wszystkie nasze złote łańcuszki posiadają akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Nie zwlekaj! Wybierz łańcuszek próby 585 dla niejdla niego lub dla dziecka.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Wybierz próbę:

Wybierz długość:

Próba 585 gwarancją najwyższej jakości biżuterii

Próba 585 wybita na złotym wyrobie jubilerskim oznacza, jaki procent całości stopu stanowiło czyste złoto. Uznaje się, że im więcej złota w biżuterii, tym droższa ona jest. Przeglądając nasze złote łańcuszki próby 585, możesz wybierać spośród ozdób wykonanych zarówno z żółtego, jak i białego złota. Dajemy Ci możliwość szybkiego wyszukiwania złotego łańcuszka, który będzie spełniał Twoje wymagania w zakresie ceny, wykorzystanego metalu szlachetnego czy czasu wysyłki. Dowolnie filtruj wyniki wyświetlanych produktów, aby jak najlepiej dopasować wybór upominku. Pragniemy, aby zakupione u nas złote łańcuszki próby 585 były trafionymi prezentami. Z tego względu przygotowaliśmy bogate opisy właściwości fizycznych złotej biżuterii. Na stronach poszczególnych wyrobów jubilerskich znajdziesz informacje o wadze, długości, szerokości i typie zastosowanego zapięcia. W zdecydowanej większości nasze złote łańcuszki dla kobiet i mężczyzn posiadają zapięcie w postaci karabińczyka. Masz możliwość regulacji długości łańcuszka o dodatkowe kilka centymetrów. Sprawdź, jakie wymiary ozdoby najbardziej Ci odpowiadają i wybierz właściwy prezent. Przystępna cena naszych atrakcyjnych łańcuszków stanowi niebywały atut. Dodatkowo, warto podkreślić, że płacisz jedynie za samą biżuterię i przesyłkę. Dodatkowo, bez dodatkowych opłat oferujemy Ci usługę grawerowania biżuterii. Kupując u nas biżuterię, otrzymujesz ją zapakowaną w drewniane pudełko ze skórzanym obiciem i logiem sklepu Murrano. Jeżeli zależy Ci, aby Twój prezent zawierał dedykację dla obdarowywanej osoby, możesz wybrać treść dedykacji, którą wygrawerujemy na metalowej płytce dołączanej do opakowania. Pragniemy zapewnić Ci jak najwięcej możliwości. Jeśli nie znajdujesz pomysłu na treść dedykacji, możesz skorzystać z naszych wzorów i propozycji czułych wypowiedzi pisemnych dla niej, dla niego i dla dziecka. Twój idealny upominek umieścimy w naszej papierowej torbie prezentowej. Otrzymana przez Ciebie przesyłka będzie gotowym zestawem, który wystarczy tylko wręczyć bliskiej osobie.

Złoty łańcuszek próby 525 z gwarancją dostawy w wyznaczonym czasie

Złote łańcuszki, które charakteryzuje próba 585 złotego kruszcu przekazujemy do wysyłki zgodnie z terminem wskazanym na stronie produktu. Dopasuj wysyłkę do czasu planowanej uroczystości i ciesz się otrzymaną przesyłką. Złote łańcuszki wysyłamy w ciągu 24 i 48 godzin od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym. Złoty łańcuszek próby 585 stanie się niezapomnianym prezentem dla niej – dziewczynki, przyjaciółki, koleżanki z pracy, żony, mamy, babci i nauczycielki. Złote łańcuszki stanowią najpopularniejsze upominki na chrzciny. Naszą biżuterię próby 585 kupują najczęściej rodzice chrzestni i dziadkowie maleństwa. Złote łańcuszki wybierane są jako pierwszy rodzaj biżuterii dedykowanej dziecku nie tylko na chrzest, ale również Pierwszą Komunię Świętą czy roczek. Próba 585 złotego łańcuszka jest gwarancją najwyższej jakości wybranego przedmiotu. Zakupiony u nas łańcuszek z białego i żółtego złota będzie pamiątką przekazywaną z pokolenie na pokolenie i przechowywaną w rodzinnej szkatułce pełnej skarbów. Złoto próby 585 to cenna pamiątka dla obdarowanego na całe jego życie. Biżuteria ta nie zmienia swojej barwy, nie ulega wpływom czynników atmosferycznych. Dodatkowo do takiego upominku często dobiera się zawieszki z imieniem maleństwa, pierwszą literą imienia lub nazwiska, a także krzyżyki i medaliki. Dewocjonalia stanowią najczęściej wybierany typ ozdób wręczanych dziecku. Symboliczne postacie świętych i aniołów wpisane w medaliki mają strzec dobra nowego członka rodziny. Potocznie określany, „złoty łańcuszek 585” będzie częścią upominku ofiarowanego na osiemnaste urodziny. W naszej ofercie znajdziesz wspaniałe puzderka, na których grawerujemy krótką treść. Samo puzderko zawieszane na łańcuszku jest skrytką na drobne pamiątki. Przechowuje się w nim najczęściej zdjęcia bliskich. Taki upominek mogą wręczać sobie również zakochani w czasie Walentynek czy Bożego Narodzenia. Złoty łańcuszek możesz ofiarować najbliższym członkom rodziny – mamie, tacie, babci i dziadkowi – w czasie okazji pojawiających się w ciągu roku. Solidny prezent w postaci złotego łańcuszka próby 585 nie będzie chwilową ozdobą, a użyteczną i piękną pamiątką na całe życie obdarowanego. Spraw niezwykłą niespodziankę bliskiej osobie i wybierz złoty łańcuszek próby 585 dla niej, a my zajmiemy się resztą. Uczynimy wszystko, aby zapewnić Ci pełnię zadowolenia z naszych usług!