Złoty krzyżyk z łańcuszkiem

Nietuzinkowy złoty krzyżyk z łańcuszkiem dobrany zostanie z powodzeniem spośród upominków zgromadzonych w e-sklepie Murrano. Wszystkie nasze oryginalne wyroby jubilerskie posiadają akredytację Polskiego Urzędu Probierczego i certyfikowane metki jubilerskie. Kupując łańcuszek złoty z krzyżykiem u nas, zyskujesz pewność zadowolenia z transakcji. Usiądź wygodnie i poznaj najwspanialsze prezenty w formie krzyżyków ze złota z łańcuszkiem.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Wybierz próbę:

Wybierz cechę:

Czas dostawy:

Złoty krzyżyk z łańcuszkiem to trafiony prezent na każdą, sakralną okazję

Symboliczne złote krzyżyki wybierane są jako upominki wręczane bliskim osobom w trakcie sakralnych uroczystości. Ozdoby te zalicza się do dewocjonaliów, czyli drobnych przedmiotów będących obiektami kultu religijnego. Biżuteria sakralna to wspaniała ozdoba, którą można obdarować drugą, wierzącą osobę. W e-sklepie Murrano odkryjesz krzyżyki złote z łańcuszkami, które stanowią połączenie tradycyjnego kształtu z nowoczesnymi zdobieniami. Stylowe, geometryczne wzory i krzyżyki fantazyjne, znacznie odbiegające od kulturowego pierwowzoru to wszystko odkryjesz na stronach e-sklepu Murrano. Krzyżyk złoty z łańcuszkiem stanowi podarek, który typowany jest najczęściej do miana jednego z najczęściej dopasowywanego upominku dla wierzącej osoby. Wybierając złoty krzyżyk bogaty już w łańcuszek, unikasz ryzyka obdarowania bliskiej osoby piękną zawieszką, której nie będzie mógł nosić z uwagi na brak niezbędnego, długiego łańcuszka. Kupiony w Murrano złoty łańcuszek z krzyżykiem to w rzeczywistości niezwykle praktyczny komplet biżuterii. Wszystkie nasze wyroby jubilerskie bogate są w szczegółowe opisy właściwości fizycznych. Przeglądając nasze oferty, natrafiasz jedynie na produkty najwyższej jakości. Wiemy, że wybór najlepszego prezentu dla bliskiej osoby nie stanowi prostego zadania. Z tego względu specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyjątkowe i bogate opisy naszych produktów. Na karcie przedmiotu odkryjesz informacje o wielkości i wadze biżuterii, zastosowanym materiale i jego próbie. Biżuteria złota od Murrano dostępna jest dla Ciebie w formie dodatków wykonanych ze złota prób 333 lub 585. Złoto zazwyczaj kojarzone jest jako żółtawy, połyskujący surowiec. E-sklep Murrano zawiera biżuterię wykonaną nie tylko z żółtej, ale także z białej odmiany cennego kruszcu. Wspaniałe i oryginalne, a także nowoczesne formy jubilerskie są już w zasięgu Twoich rąk.

Krzyżyk złoty z łańcuszkiem dla niej, dla niego i dla dziecka

Na co współcześnie zwraca się największą uwagę, gdy wybiera się wspaniały prezent dla bliskiej osoby? Co wywołuje najwięcej zainteresowania? Obecnie sklepów, gdzie można wybrać prezent dla bliskiej osoby, jest niezwykle wiele. Często jednak opis produktu znacznie odbiega od wyglądu przedmiotu otrzymanego w przesyłce. Kupując w Murrano, nie musisz się martwić, że przedmiot, który otrzymasz, będzie znacznie odbiegał od zamówionego na naszej stronie. Opisy produktów przygotowujemy samodzielnie i wzbogacamy je zdjęciami przygotowanymi przez naszego fotografa. Wyjątkowy prezent dla niej, dla niego i dla dziecka odkryjesz wśród naszych wyrobów jubilerskich, które charakteryzuje włoska produkcja. Jak wiadomo, Włochy stanowią światową stolicę mody. To na terenie Włoch powstawały nowe nurty w sztuce. Stąd również sprowadzano najmodniejsze i najnowsze cenne dodatki - złote łańcuszki z krzyżykiem. Do teraz uznaje się, że włoska produkcja stanowi gwarancję najwyższej jakości przedmiotu. Krzyżyki złote z łańcuszkami to eleganckie prezenty dla dziecka, które to z powodzeniem wręczysz w trakcie sakralnych uroczystości, do których zalicza się chrzestpierwszą komunię świętą czy bierzmowanie. Hostia przyjmowana jest na znak jedności z Chrystusem i stanowi niezwykle istotne wydarzenie w życiu rodzinnym. Wyjątkowe chwile z życia młodego katolika podkreśla się, wręczając symboliczne upominki. Złote krzyżyki z łańcuszkami wręczane są również jako prezenty ślubne. Złoty łańcuszek z krzyżem będzie zapewniał symboliczną ochronę małżonkom w trakcie ich wspólnej drogi życiowej. Wiara w Boga, opiekę Stwórcy pozwala niejednokrotnie przetrwać trudne i bolesne chwile. Prezenty dla pary w formie złotych krzyżyków na łańcuszkach będą znakami ich więzi małżeńskiej przypieczętowanej w trakcie ceremonii kościelnej. Osiemnaste urodziny to również ważny i nierzadko trudny czas, gdy na młodą osobę spadają liczne obowiązki związane z dorosłością. łańcuszek z krzyżykiem złoty dopasujesz do tej wyjątkowej okazji, dobierając właściwy wzór dedykacji spośród naszych gotowych już projektów. Dajemy Ci również możliwość wyboru ozdobnego pudełka na biżuterię. Solidne, łańcuszki złote z krzyżykami zostaną uatrakcyjnione również papierową torebką prezentową przyozdobioną przez logo sklepu Murrano. Oferujemy Ci możliwość zwrotu przedmiotu, który nie został poddany grawerowaniu. Masz 30 dni, aby zrezygnować z zakupu! Uwaga, do każdego zamówienia dodajemy gratis. Złoty krzyżyk z łańcuszkiem zostanie do Ciebie wysłany w czasie przewidzianym na stronie konkretnej oferty, a więc w ciągu 24 lub 48 godzin od chwili dokonania przelewu.