Złoty krzyżyk dla chłopca

Wspaniały złoty krzyżyk dla chłopca to jeden z najczęściej wybieranych upominków. Biżuteria jest idealna w roli podarku w związku z sakralnymi i świeckimi okazjami. Sklep internetowy Murrano to wyjątkowe miejsce, gdzie odkryjesz podarki łączące w sobie klasyczną użyteczność i nowoczesne piękno. Poznaj ofertę złotej biżuterii dla dzieci i wybierz najlepszy krzyżyk złoty dla chłopca.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Wybierz próbę:

Wybierz cechę:

Czas dostawy:

Złoty krzyżyk 585 PREZENT GRAWER PUDEŁKO Złoty krzyżyk 585 PREZENT GRAWER PUDEŁKO
Złoty krzyżyk dla chłopca

Złoty krzyżyk 585 PREZENT GRAWER PUDEŁKO

129 zł
Kup 13% taniej z kodem: KOBIETA2024
Złota zawieszka 585 krzyżyk krzyżyk PREZENT Złota zawieszka 585 krzyżyk krzyżyk PREZENT
Złoty krzyżyk dla chłopca

Złota zawieszka 585 krzyżyk krzyżyk PREZENT

469 zł
Kup 13% taniej z kodem: KOBIETA2024
Złota zawieszka 585 charms charms  PREZENT GRAWER Złota zawieszka 585 charms charms  PREZENT GRAWER
Złoty krzyżyk dla chłopca

Złota zawieszka 585 charms charms PREZENT GRAWER

449 zł
Kup 13% taniej z kodem: KOBIETA2024

Złoty krzyżyk dla chłopca pamiątką na całe, długie życie

Dobór stosownego podarku nie stanowi wcale łatwego zadania. Poszukując najlepszego rozwiązania problemu, często należy rozważyć kupno przedmiotu, który charakteryzują przymiotniki „praktyczny”, „pamiątkowy” i „piękny”. Złoty krzyżyk dla chłopca to wybór niezwykle trafiony bez względu na to, jaka okazja przyświecać będzie chwili jego wręczenia. Biżuteria złota, którą przeglądasz w tej kategorii, dostępna jest w wariantach prób 333 i 585. Wybierz wspaniałą biżuterię dla niego, chłopca, a zamówiony u nas przedmiot otrzymasz wraz z certyfikowaną metką jubilerską. Na naszych wyrobach jubilerskich wykonanych ze szlachetnych kruszców znajdziesz akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Kupując u nas, zyskujesz pewność, że otrzymasz produkty najwyższej jakości. Krzyżyki złote dla chłopca w Murrano dostępne są w bogatych ofertach spersonalizowanych produktów. Odkryjesz u nas jedynie biżuterię bogatą w szczegółowe opisy właściwości fizycznych. Aby zapewnić Ci największy komfort kupowania, przygotowaliśmy liczne fotografie obrazujące oferowane Ci wyroby jubilerskie. Każda ozdoba zawiera dokładne informacje o jej wadze i wymiarach, a także zastosowanych materiałach. Sklep Murrano to wyjątkowe miejsce, gdzie kupisz wspaniałą biżuterię produkcji włoskiej. Włosi od wieków określani są mistrzami i kreatorami mody, pojęcia odnoszącego się zarówno do malarstwa, rzeźbiarstwa, architektury, a także jubilerstwa. To, co najlepsze produkowane jest na terenie Włoch. Wiedząc o tym, że biżuteria wyprodukowana jest we Włoszech, zyskuje się pewność, że wchodzi się w posiadanie najwspanialszych i najmodniejszych dodatków. Krzyżyk ze złota dla chłopca będzie idealny jako samodzielnie wybrana zawieszka lub jako dodatek do kupionego wcześniej łańcuszka. W e-sklepie Murrano oferujemy Ci również złote krzyżyki z łańcuszkiem dla chłopców. Wybierz wspaniały prezent dla dziecka i zachwyć się jakością naszych usług!

Personalizowane złote krzyżyki dla chłopca nie tylko jako upominek wręczany w czasie sakralnych okazji

Wyjątkowe prezenty dla chłopca dedykowane są w szczególności na okazje związane z przyjmowaniem sakramentów świętych. Upominki na chrzestpierwszą komunię świętą i bierzmowanie przygotowuje się, starając się w sposób szczególny zaakcentować te niezwykłe okazje. Z tego względu w szczególności wybiera się upominki podkreślające przynależność do wspólnoty Kościoła. Krzyż określa się jako symbol wiary chrześcijańskiej. Przedmiot ten zapoczątkował wiarę w Boga, czyli tego, który jako człowiek umarł na krzyżu, a następnie wstał z martwych po trzech dniach pobytu w zaświatach. Krzyż noszony jako zawieszka stanowił znak rozpoznawczy dla pierwszych chrześcijan, pierwotnie prześladowanych, później stanowiących wyznawców dominującej, europejskiej religii. Symboliczny krzyż jest obecnie wieszany nie tylko na szyi, ale także stanowi podstawowy element umieszczany na ścianie gorliwego katolika. Znak krzyża od wieków miał chronić przed szatańskimi siłami chcącymi posiąść duszę człowieka. Złoty krzyżyk dla chłopca wybierzesz nie tylko na okazję związaną z przyjęciem sakramentu świętego. Biżuteria ta to wspaniały prezent, który z powodzeniem wręczysz na roczek, czyli pierwsze urodziny malucha, a także na Dzień Dziecka, święta czy Dzień ChłopcaZłoty krzyżyk dla chłopca jest przedmiotem mającym zapewnić symboliczną ochronę życia malucha. Wybierając biżuterię dla chłopca, masz do dyspozycji wspaniałe pamiątki wykonane zarówno z żółtego, jak i z białego złota. Dopasuj oryginalny prezent do swoich możliwości finansowych. Wybierz prezent wykonany ze złota lub ze srebra, czyli dużo tańszego, ale równie solidnego kruszcu. Podarek dopasujesz do każdej wyjątkowej okazji, dobierając właściwy wzór dedykacji spośród naszych gotowych już projektów. Wyjątkowa treść zostanie zapisana na metalowej płytce, złotej lub srebrnej, którą umieścimy w pudełku wraz z cennym upominkiem. Dajemy Ci również możliwość wyboru ozdobnego pudełka na biżuterię. Proponujemy Ci eleganckie pudełko na biżuterię w kolorze białym, idealnym dla niewinnej istotki przystępującej do sakramentu świętego Możesz również wybrać pudełko na wyroby jubilerskie w odcieniu ciepłego brązu. Solidne, złote krzyżyki zostaną uatrakcyjnione również papierową torebką prezentową przyozdobioną przez logo sklepu Murrano. Oferujemy Ci możliwość zwrotu przedmiotu, który nie został poddany grawerowaniu. Masz 30 dni, aby zrezygnować z zakupu! Uwaga, do każdego zamówienia dodajemy gratis! Złoty krzyżyk z łańcuszkiem zostanie do Ciebie wysłany w czasie przewidzianym na stronie konkretnej oferty, a więc w ciągu 24 lub 48 godzin od chwili dokonania przelewu.