Złote kolczyki gwiazdy

Wspaniałe złote kolczyki gwiazdy i każdej młodej, pewnej siebie damy odkryjesz wśród spersonalizowanych prezentów oferowanych przez e-sklep Murrano. Wyjątkowa biżuteria ze złota to cenne kolczyki wykonane z prób 333 i 585 szlachetnego kruszcu. Wszystkie nasze wyroby jubilerskie posiadają akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Produkty opatrzone są oryginalnymi, certyfikowanymi metkami jubilerskimi. Wybierz kolczyki złote gwiazdy i ciesz się z idealnej ozdoby lub upominku wręczonego bliskiej osobie.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:
Złote kolczyki 585 angielskie zapięcie gwiazda Złote kolczyki 585 angielskie zapięcie gwiazda
Złote kolczyki gwiazdy

Złote kolczyki 585 angielskie zapięcie gwiazda

739 zł
Złote kolczyki 333 angielskie zapięcie gwiazda Złote kolczyki 333 angielskie zapięcie gwiazda
Złote kolczyki gwiazdy

Złote kolczyki 333 angielskie zapięcie gwiazda

519 zł
Złote kolczyki 585 na sztyft gwiazda prezent Złote kolczyki 585 na sztyft gwiazda prezent
Złote kolczyki gwiazdy

Złote kolczyki 585 na sztyft gwiazda prezent

459 zł
Złote kolczyki 585 koła gwiazda prezent grawer Złote kolczyki 585 koła gwiazda prezent grawer
Złote kolczyki gwiazdy

Złote kolczyki 585 koła gwiazda prezent grawer

669 zł
Złote kolczyki 585 koła kółko prezent grawer Złote kolczyki 585 koła kółko prezent grawer
Złote kolczyki gwiazdy

Złote kolczyki 585 koła kółko prezent grawer

2 469 zł
Złote kolczyki 585 angielskie zapięcie gwiazda Złote kolczyki 585 angielskie zapięcie gwiazda
Złote kolczyki gwiazdy

Złote kolczyki 585 angielskie zapięcie gwiazda

699 zł

Oryginalne kolczyki złote gwiazdy upominkiem wykonanym z najwyższej jakości szlachetnego surowca

Któż nie marzy o tym, aby sięgać gwiazd? Gwiazdy są kojarzone z luksusem. Te obiekty z kosmosu, ledwie dostrzegalne z Ziemi, są przyczyną wielu narastających marzeń. Marzenie o zbliżeniu się do gwiazd i ciekawość pociągały i wciąż inspirują ludzi. Z tego powodu w ubiegłym wieku rozwinięto szereg działań zmierzających do podboju strefy kosmicznej. Doszło nawet do pewnego rodzaju wyścigu zbrojeń miedzy największymi, światowymi mocarstwami. Walczono o to, kto pierwszy wyśle człowieka w kosmos, a później również umożliwi mu spacer po Księżycu. Gwiazdy symbolizują wręcz nierealne marzenia, te możliwe do realizacji jedynie w snach, wizjach rozwijanych w myślach, w chwilach relaksu. Sięganie gwiazd to docieranie do absolutu, granic wszelkiego poznania. Złote kolczyki gwiazdy to podarki dla tych, którzy pragną osiągnąć w życiu dużo więcej od tego, co uznaje się za możliwe, dostępne. Biżuteria ta pasuje idealnie do pewnych siebie, rozmarzonych i młodych kobiet, które nie są zrażone przeciwnościami losu, a czerpią masę pozytywnej energii z własnych przekonań i wiary w swoje możliwości. Gwiazda zachwyca jako byt niemalże niedostępny dla zwykłych śmiertelników. Błysk gwiazdy przyciąga uwagę otoczenia. Ludzie spacerujący wieczorem i przyglądający się gwiazdom są w stanie dostrzec jedynie smugę światła, małą, świecącą kropeczkę, która wydaje się być w nocy niczym żarówka przymocowana do sufitu. Słowo „gwiazdka” posiada współcześnie jeszcze inne znaczenie. Gwiazdy to osoby niezwykle popularne z uwagi na zdobyte osiągnięcia. Szczególnym typem gwiazd są celebryci, których określa się jako „znanych z tego, że są znani”. Chęć bycia podziwianym przez społeczeństwo wpływa na wybór obranego zachowania, stylu życia czy stylizacji. Dawniej mianem gwiazdy określano artystów teatralnych, filmowych, a także wokalistów.

Złote kolczyki z gwiazdkami dla przyszłej celebrytki

Współcześnie gwiazdą jest każdy rozpoznawalny nie tylko przez członków rodziny czy przyjaciół, ale również przez sobie nieznane osoby. Bycie gwiazdą rozpoczyna się często występem w mediach. Zagranie popularnej roli w filmie, występ w reklamie znanej firmy, a może kariera radiowca lub twórcy publikującego swoje treści za pomocą serwisów społecznościowych. Dziś gwiazda to każda osoba, która zyskała grupę fanów, czyli zwolenników. Cechą charakterystyczną gwiazd jest to, że często ich zachowania wywołują duże emocje w społeczeństwie. Złote kolczyki z gwiazdami to upominki dla otwartych osób, które najlepiej czują się podziwiane przez otoczenie. Te wspaniałe kolczyki złote gwiazdy lokalnej społeczności dobierzesz do niej, dopasowując wielkość ozdoby i typ zapięcia. Złote kolczyki z gwiazdami dostępne są wraz ze szczegółowymi opisami ich właściwości fizycznych. Sprawdź rozmiar biżuterii, która przypadła Ci do gustu i porównaj go z dodatkami już posiadanymi, aby zyskać pewność, że przeglądane kolczyki złote z Murrano są tymi idealnymi. Pragniemy zapewnić Ci jak największy komfort dokonywania zakupów, więc wybraną u nas biżuterię pakujemy w eleganckie pudełko z logo sklepu. Ponadto wewnątrz ozdobnego opakowania umieszczamy płytkę z wygrawerowaną dedykacją dla niej, tej wspaniałej damy, dla której prezent wybrałeś właśnie u nas. Przygotuj samodzielnie tekst dedykacji lub skorzystaj z naszych gotowych już projektów. Ponadto taki wyjątkowy podarek wzbogacamy również papierową torebką idealną, aby w niej wręczyć kupiony u nas spersonalizowany upominek. Płacisz jedynie za wybrany przedmiot i jego wysyłkę, ozdobne opakowanie, papierową torebkę i usługę grawerowania otrzymujesz od nas zupełnie za darmo. Nie zwlekaj! Złote kolczyki gwiazdy są już w zasięgu Twojej ręki. Kup je na walentynki, Dzień Kobiet, święta, Waszą rocznicę i na urodziny. To idealny prezent dla dziewczyny, przyjaciółki, żony, siostry i córki. „Złote kolczyki gwiazda” to nie jest jedyny produkt jubilerski, który wzbogacony jest wyjątkowym motywem. Wzór gwiazdy zdobi również nasze oryginalne naszyjniki, złote celebrytki, a także bransoletki i zawieszki. Wybierając spersonalizowany prezent od Murrano, gratis do zamówienia otrzymujesz od nas dodatkowy upominek, którego rodzaj wystarczy wybrać w trakcie finalizowania transakcji. Pragniemy zapewnić Ci jak największy komfort dokonywania zakupów, więc gwarantujemy Ci możliwość zwrotu przedmiotu w czasie do 30 dni. Wybierz niespersonalizowany produkt, a będziesz mógł go zwrócić nam, jeśli ten ostatecznie nie przypadnie Ci do gustu. Jeżeli wpisałeś w wyszukiwarkę słowa „kolczyki złote gwiazdki”, "kolczyki gwiazdki złote" czy "złote kolczyki wiszące gwiazdki" i trafiłeś na nasze atrakcyjne wyroby jubilerskie, nie czekaj dłużej i dokonaj zamówienia przedmiotu, który charakteryzuje przystępna cena. Wspaniałe kolczyki złote z gwiazdami zostaną do Ciebie wysłane w czasie przewidzianym na stronie konkretnej oferty biżuterii.