Złote kolczyki celebrytki

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz złote kolczyki celebrytki, modnej kobiety, która pragnie, aby jej dodatki współgrały z aktualnymi trendami. Wszystkie nasze złote wyroby jubilerskie dostępne są w dwóch wariantach prób – 333 i 585. Złote kolczyki celebrytki wysyłamy w zestawie z certyfikowanymi metkami jubilerskimi, które potwierdzają wykorzystany surowiec, jego wagę i próbę. Wszystkie ozdoby posiadają akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Nie zwlekaj! Zapoznaj się z naszą wspaniałą ofertą!

Filtruj keyboard_arrow_down
Nie znaleziono produktów.

Kolczyki złote „celebrytka” z najlepszymi, najnowszymi wzorami stosowanymi w wyrobach jubilerskich

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz najmodniejsze i najlepsze wzory biżuterii. Przeglądana przez Ciebie grupa złotych kolczyków zawiera ozdoby dedykowane dla kobiet, które pragną, aby ich dodatki były unikalne. Popularne wzorce biżuterii zachwycą ich właścicielkę oraz obserwatorów. Złote kolczyki „celebrytka” staną się prezentami dla niej, idealnymi na każdą okazję. Kupując u nas nie musisz martwić się o to, że wielkość podarku lub jego wygląd nie będą pasowały do bliskiej Ci osoby. Oferty naszych produktów dostępne są z bogatymi opisami właściwości fizycznych złotych ozdób uszu. Złote celebrytki przedstawiamy, opisując ich szerokość, długość i wagę. Parametry celebrytki możesz porównać z posiadanymi już, pięknymi ozdobami wyjątkowych, wieczorowych sukienek. W wyrobach jubilerskich stosuje się: bigle, bigle angielskie, klipsy, rybkę, zapięcie angielskie i sztyft. Typy zapięć dostosowane są do tego, aby stworzyć użytkownikowi największy komfort korzystania ze wspaniałej, niezwykłej ozdoby. Młodym dziewczętom, uczennicom polecamy szczególnie nasze lżejsze warianty ozdób zapinanych na sztyft. Złote celebrytki o nieco delikatniejszej strukturze i małej masie własnej nie będą obciążały delikatnego ciała nastolatki.Nasze wspaniałe kolczyki – celebrytki złote możesz dokładnie obejrzeć już na naszej stronie. Oferty produktów zawierają zdjęcia najwyższej jakości, które dokładnie przedstawiają choćby najmniejsze elementy biżuterii. Fotografie wykonujemy pod różnymi kątami, aby dać Ci jak największą wiedzę o wybieranym produkcie. Nasze wspaniałe kolczyki złote „celebrytki” wyprodukowane zostały we Włoszech, w odwiecznej stolicy najnowszych trendów mody. Od wieków bowiem Włochy stanowią światową stolicę mody. To tam powstają najnowsze trendy sztuki i mody odzieżowej. Włoskie wzornictwo i propozycje są wykorzystywane przez światowe marki. U nas masz włoskie produkty w zasięgu ręki. Zamówiony przez Ciebie produkt czeka na Ciebie w naszym magazynie w Wielkopolsce i jest wysyłany w ciągu 24 lub 48 godzin od chwili dokonania zapłaty za złote kolczyki celebrytki.

Kolczyki złote celebrytki w zestawie z ekskluzywnym, drewnianym pudełkiem i grawerowaną dedykacją

W sklepie internetowym Murrano dbamy o to, aby sprzedawane przez nas złote i srebrne ozdoby były przygotowane do tego, aby ofiarować je w prezencie dla bliskiej osoby. Kolczyki złote celebrytki pakujemy za darmo w gustowne pudełko wykonane z drewna i ozdobione logiem Murrano. Do zakupu dołączamy również grawerowaną na metalowej płytce dedykację. Wybrane przez Ciebie czułe słowa zapiszemy metodą laserową na płytce, którą później umieścimy w opakowaniu ze złotą biżuterią. Każda nasza strona produktu zawiera kreator umożliwiający Ci podglądanie wzorów grawerunku, a także proponowanych przez nas treści. U nas znajdziesz inspirację, aby stworzyć oryginalny prezent dla wspaniałej kobiety, który uczyni ją wyjątkową. Wszystkie prezenty bez personalizacji, które u nas wybierzesz możesz zwrócić nam w ciągu 30 dni. Kolczyki złote celebrytki ofiarujesz pięknej kobiecie bez względu na jej wiek. Delikatniejsze, mniejsze kolczyki staną się prezentem dla dziewczynki z okazji chrztuPierwszej Komunii Świętej i urodzin. Dopasujesz u nas podarki dla kobiet, które obchodzą swoje osiemnaste urodziny, ale również też te trzydzieste, czterdzieste i pięćdziesiąte. Elegancka celebrytka w postaci złotych kolczyków ofiarowana zostanie ulubionej nauczycielce z okazji Dnia Nauczyciela. Najpopularniejszym prezentem wybieranym dla pedagogów 14 października są bukiety kolorowych i pachnących kwiatów. Te aromatyczne i symboliczne prezenty nie są jednak tym, co ma moc przetrwania dłużej. Kwiaty obumierają już w chwili ich ofiarowania i po kilku dniach trafiają do kosza. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz prezenty, które przekaże kochający mężczyzna bliskiej sobie kobiecie. Wyjątkowy prezent na Walentynki może składać się z kompletu złotej biżuterii lub samych kolczyków. Celebrytka to bowiem biżuteria unikalna i zarazem najwytworniejsza. Wspaniale przysłuży się w roli podarku dla niej z okazji ślubu i rocznicy. Złota celebrytka stanowi cenny upominek najlepiej pasujący do ofiarowania go w czasie ważnych okazji. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz niedrogie i piękne, kolczyki złote celebrytki, które posłużą jako prezent dla niej nie tylko na Dzień Kobiet. Wybierz ozdobę ze złotego kruszcu i opłać zamówienie, a Twoją biżuterię skrytą w eleganckim, drewnianym pudełku z grawerowaną dedykacją wyślemy najpóźniej w ciągu 48 godzin.