Złote kolczyki 333

W sklepie internetowym Murrano zachwyci Cię bogata oferta złotej biżuterii. Znajdziesz u nas piękne, złote kolczyki, które możesz przeglądać, korzystając z naszego filtra wyników wyszukiwania, W tej podkategorii proponujemy Ci złote kolczyki, które charakteryzuje próba 333. Wszystkie zakupione u nas ozdoby wykonane ze złota posiadają certyfikowaną metkę jubilerską, która potwierdza zastosowany materiał, jego wagę oraz próbę. Autentyczność cennych ozdób poświadcza Polski Urząd Probierczy. Dajemy Ci pewność, że przeglądasz tylko wyjątkową i solidną biżuterię wykonaną ze złota.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Eleganckie i złote kolczyki dla kobiety w każdym wieku

Wspaniałe, złote kolczyki dostępne w sklepie Murrano możesz dopasować do swoich preferencji. Nasz bogaty wybór z pewnością Cię zachwyci. Przeglądana strona bogata jest w złote kolczyki z delikatnymi zdobieniami i o lekkiej strukturze polecanej dla dziewczynek. Nasze specjalne zapięcia uniemożliwiają przypadkowe zsunięcie się ozdoby z uszu. Masz pewność, że bogata szkatułka na biżuterię i inne dodatki będzie przechowywała wszystkie Twoje ozdoby uszu, których nie zagubisz podczas codziennych czynności. Pragniemy, abyś podczas dokonywania transakcji zakupu posiadał jak największą wiedzę dotyczącą wybieranego przedmiotu. Z tego względu każda strona produktu bogata jest w zbiór informacji na temat wartości fizycznych kolczyków. Znajdziesz tu informacje o wadze i wymiarach wszystkich kolczyków dostępnych w naszym sklepie. Wiemy, że w dokonywaniu trudnego wyboru zakupu produktu brane pod uwagę są również cechy fizyczne, inne niż piękno. Znając parametry ozdoby, możesz lepiej dopasować swój wybór. Lżejsze kolczyki i zdobione kolorowymi motywami dedykowane są dla dziewczynek, które będą nosiły ozdoby uszu po raz pierwszy. Piękne dodatki nie będą utrudniały codziennych czynności oraz obciążały uszu małej istotki. Takie dziecięce kolczyki staną się wyjątkowym prezentem dla niej, dla dziewczynki z okazji chrztu, Pierwszej Komunii Świętej, a także urodzin. Wyjątkowa, kościelna uroczystość przyjęcia ważnego sakramentu od dawna związana jest z ofiarowywaniem dziewczynkom ich pierwszych kolczyków. Piękne ozdoby są znakiem przejścia do kolejnego etapu w procesie dorastania. Sprawdź naszą ofertę złotych kolczyków dziecięcych i spraw bliskiej osobie radość z otrzymania cennego, trwałego podarku wzbogaconego pięknymi kolorami i wzorami nawiązującymi do znanych bajek i baśni.

Cenne i w przystępnej cenie prezenty dla niej wykonane z solidnego złota

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz złote kolczyki wytworzone z dwóch typów złotego surowca. Zastosowana próba 333 oznacza mniejszą obecność złota, Takie produkty charakteryzuje niższa cena, ale jakość zbliżona do innych, solidnych wyrobów jubilerskich. Złoto w postaci kolczyków stanie się wspaniałym prezentem dla niej. Biżuteria towarzyszy człowiekowi od wieków. Posiadanie ozdób wykonanych ze złota dawniej świadczyło o zamożności, pełnieniu ważnej funkcji społecznej i zawodowej. Złota biżuteria to też atrybuty posiadanej władzy. Królowie uwieczniani byli na malowidłach w towarzystwie cennych dodatków – koronie pięknie zdobionej kamieniami szlachetnymi, pierścienia z herbem rodowym czy ciężkiego berła. Złote ozdoby świadczyły o posiadanej władzy i renomie. Prestiż społeczny manifestowano poprzez ilość i wielkość wyrobów jubilerskich, których posiadanie pełniło funkcje reprezentacyjne. Złoto również było rodzajem zabezpieczenia posiadanego majątku. Każda kobieta pragnie czuć się jak królowa lub chociaż zamożna dama. Z tego powodu sięga się po wytworne kreacje znanych projektantów, korzysta z usług fryzjerek i makijażystek. Szczególnie dzieje się to tuż przed ślubem, czyli przed najważniejszym wydarzeniem w życiu, który ma stanowić idealną, precyzyjnie zaprojektowaną scenę. Jedną z tradycji propagowanych w czasie tego wydarzenia jest obowiązek posiadania czegoś starego, pożyczonego i nowego. Używane i pamiątkowe ozdoby ofiarowują matki i babki swoim córkom i wnuczkom. Natomiast nowe, cenne wyroby jubilerskie otrzymują panny młode w prezencie lub same kupują na swoją nową drogę życia. Ślub jest ceremonią, gdy kobieta prezentuje się w eleganckiej, białej sukni balowej. Do takiego stroju idealnie dopasują się nasze złote kolczyki z kamieniami szlachetnymi. Zastosowane złoto próby 333 zapewni biżuterii niską i przystępną cenę oraz najwyższą jakość. Próba 333 jest wyznacznikiem solidnych właściwości biżuterii. W naszej ofercie znajdziesz złote kolczyki dedykowane również dla doświadczonych kobiet lubujących się w widocznych, cięższych ozdobach. Z pewnością znajdziesz tu prezent dla trzydzieste, czterdzieste i pięćdziesiąte urodzinydla mamy i babci. Natomiast wzory ze znakami nieskończoności i symbolicznym serduszkiem posłużą do ofiarowania w postaci prezentu dla niej, tej ukochanej kobiety na Walentynki, ważną rocznicęDzień Kobiet i Boże Narodzenie. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz niedrogie i piękne, złote kolczyki próby 333, które posłużą jako prezent dla niej. Wybierz ozdobę ze złotego kruszcu i opłać zamówienie, a Twoją biżuterię wyślemy najpóźniej w ciągu 48 godzin.