Złota bransoletka sztywna

Bransoletki, które dostępne są w sklepie internetowym Murrano, możesz wybrać spośród wyrobów wykonanych ze złota prób 333 i 585. Wszystkie nasze wyroby jubilerskie posiadają certyfikowane metki, na których zawarta jest informacja o nazwie, wadze i próbie złotego kruszcu. Złote bransoletki sztywne posiadają akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Zapoznaj się z naszą ofertą eleganckich i ciężkich bransoletek i wybierz coś dla siebie lub dla bliskiej osoby.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:
Złota bransoletka 585 ozdobna PREZENT GRAWER Złota bransoletka 585 ozdobna PREZENT GRAWER
Złota bransoletka sztywna

Złota bransoletka 585 ozdobna PREZENT GRAWER

2 989 zł
Złota bransoletka 585 ozdobna PREZENT GRAWER Złota bransoletka 585 ozdobna PREZENT GRAWER
Złota bransoletka sztywna

Złota bransoletka 585 ozdobna PREZENT GRAWER

2 989 zł
5
(1)
Złota bransoletka 585 dziecięca PREZENT GRAWER Złota bransoletka 585 dziecięca PREZENT GRAWER
Złota bransoletka sztywna

Złota bransoletka 585 dziecięca PREZENT GRAWER

799 zł
5
(1)
Złota bransoletka 585 ozdobna prezent grawer Złota bransoletka 585 ozdobna prezent grawer
Złota bransoletka sztywna

Złota bransoletka 585 ozdobna prezent grawer

769 zł
Złota bransoletka 585 sztywna prezent grawer Złota bransoletka 585 sztywna prezent grawer
Złota bransoletka sztywna

Złota bransoletka 585 sztywna prezent grawer

2 809 zł

Sztywna bransoletka złota dostępna w wielu wariantach i rozmiarach

Złote bransoletki stanowią składnik często wybieranego kompletu złotej biżuterii. W przeglądanej grupie zobaczysz prezenty dla niej w postaci eleganckich, dobrze widocznych ozdób rąk. Sztywne bransoletki złote stanowią typ ozdób popularnych od wielu lat. Biżuterię tę charakteryzuje klasyczny wzorzec. Sztywna bransoletka złota składa się zazwyczaj z szerokich elementów lub posiada jednolitą strukturę. Kupując u nas, nie musisz martwić się o to, że wielkość podarku lub jego wygląd nie będą pasowały do bliskiej Ci osoby. Oferty naszych produktów dostępne są z bogatymi opisami właściwości fizycznych złotych wyrobów prób 333 i 585. Złote bransoletki sztywne przedstawiamy, opisując ich szerokość, długość i wagęOpisy produktów zawierają zdjęcia najwyższej jakości, które dokładnie przedstawiają choćby najmniejsze elementy biżuterii. Fotografie wykonujemy pod różnymi kątami, aby dać Ci jak największą wiedzę o wybieranym produkcie. Sprawdź rozmiar swojej dłoni lub dłoni bliskiej Ci osoby, której chcesz ofiarować prezent i dobierz ozdobę o pasującej długości. W naszej ofercie znajdziesz sztywne bransoletki złote w wielu współcześnie modnych wzorach. Jeżeli pragniesz, aby Twój prezent był wyjątkowym i dedykowanym specjalnie dla bliskiej osoby dodatkiem, wybierz bransoletkę, na której powierzchni jest wystarczająco dużo miejsca do zapisania ważnego słowa, imienia, waszych inicjałów czy daty. Złota bransoletka z grawerem posłuży do upamiętnienia ważnych i rodzinnych chwil. Sztywne, złote bransoletki wysyłamy zapakowane w drewniane, eleganckie pudełko z logiem sklepu internetowego Murrano. Sam wybierz, czy bardziej podoba Ci się białe opakowanie, a może jednak brązowe. Do drewnianego pudełka bezpłatnie dołączamy metalową tabliczkę z wygrawerowaną treścią Twoich życzeń dla bliskiej osoby. Tabliczkę z tekstem umieszczamy na wewnętrznej stronie ozdobnego opakowania. Całość dodatkowo umieszczamy w papierowej torbie z naszym logiem.

Oryginalna, złota bransoletka sztywna jako solidny prezent dla niej

Złota bransoleta zostanie z pewnością wspaniałym prezentem na Dzień Kobiet. Podarek taki pozbawiony jest cech indywidualnych, więc można dopasować go do każdej kobiety, bez względu na wiek czy relacje z darczyńcą. Znajdziesz u nas biżuterię wykonaną zarówno z żółtego, jak i białego złota oraz ozdoby wykorzystujące te dwa typu szlachetnego kruszcu. Nasze kompozycje staną się upominkiem dla każdej kobiety ceniącej komfort i elegancję. Ponadczasowe formy przypadną do gustu młodym kobietom kochającym się w klasycznych typach złotych ozdób. Masywne, duże, a przez to też dobrze widoczne sztywne bransoletki złote będą wyznacznikami statusu społecznego pięknej kobiety. Ich mocna struktura wzmocni poczucie wartości samej obdarowanej lub podkreśli jej siłę. Sztywne bransoletki złote pasują do silnych, kobiecych charakterów. W oparciu o nie skomponujesz upominek na Walentynki dla dziewczyny, narzeczonej lub już żony. Sztywna bransoleta nie będzie posiadała sama w sobie cech indywidualnych. Spersonalizowanym prezentem stanie się ona po dodaniu dedykacji umieszczanej na ozdobnym opakowaniu. Czułe słowa, wyznania miłości, podziękowanie, życzenia… – wszystko to jesteśmy w stanie zapisać na opakowaniu wybranej przez Ciebie bransoletki dla niejZłota bransoleta stanie się prezentem urodzinowym dla przyjaciółki, na której pomoc zawsze można liczyć. Wytworny i elegancki prezent będzie sposobem na wyrażenie wdzięczności za wspólnie spędzone lata. Solidna bransoletka wykonana ze szlachetnego złota zachwyci nie tylko żonę z okazji wspólnej rocznicy, ale również mamę i babcię. Liczne rodzinne spotkania obfitują w okazje do ofiarowania bliskiej osobie podarku. Dzień Matki to czas wzruszeń i wspomnień trudnego, lecz niezwykle owocnego wychowywania dziecka. Dzieciństwo nie jest jednak jedynie czasem pozostawania tylko pod opieką rodziców. Często rolę opiekunów, a więc osób pokazujących, w jaki sposób wygląda świat, pełnią też babcie i dziadkowie. Jednym z zimowych, szczególnych dni jest też Dzień Babci. Być może złota bransoletka sztywna będzie prezentem, który wzbogaci drewnianą szkatułkę na biżuterię bliskiej Ci kobiety. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz złote bransoletki sztywne prób 333 i 585, które charakteryzuje przystępna cena. Posłużą one jako prezent dla niej nie tylko na Dzień Kobiet. Wybierz ozdobę ze złotego kruszcu i opłać zamówienie, a Twoją biżuterię skrytą w eleganckim, drewnianym pudełku z grawerowaną dedykacją szybko przekażemy do wysyłki.