Złota bransoletka skrzydła

"Złota bransoletka skrzydła anioła" posiada wyjątkowe i symboliczne zawieszki. Biżuterię zdobioną nietuzinkowymi dodatkami dopasujemy do każdej wyjątkowej okazji. Jeśli, wpisując w wyszukiwarkę zbitkę słów „bransoletka złota skrzydła” trafiłeś na stronę e-sklepu Murrano, to oznacza, że trafiłeś do najpiękniejszej krainy niezwykłych wyrobów jubilerskich, które zdobione są grawerowanymi dedykacjami. Usiądź wygodnie i wybierz prezent dla siebie lub dla bliskiej osoby!

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:
Bransoletka na sznurku ze złotem 585 PREZENT Bransoletka na sznurku ze złotem 585 PREZENT
Złota bransoletka skrzydła

Bransoletka na sznurku ze złotem 585 PREZENT

189 zł
Bransoletka na sznurku ze złotem 585 PREZENT Bransoletka na sznurku ze złotem 585 PREZENT
Złota bransoletka skrzydła

Bransoletka na sznurku ze złotem 585 PREZENT

189 zł

Bransoletki złote przyozdobione przez piękne skrzydła

Biżuteria w e-sklepie Murrano zgromadzona jest w trzech wyjątkowych zakładkach – „Złoto”, „Srebro” i „Charms”. Wspaniałe bransoletki złote wzbogacone symbolicznymi zawieszkami to nietuzinkowe dodatki. Biżuteria ta dostępna jest dla Ciebie w formie wyrobów jubilerskich dostępnych w dwóch odmianach szlachetnego kruszcu. Czekają na Ciebie piękne dodatki określone przez próby 333 i 585 złota. Wszystkie nasze złote bransoletki ze skrzydłami posiadają akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Kupując u nas, otrzymujesz biżuterię wraz z certyfikowanymi metkami jubilerskimi, więc zyskujesz pewność, że posiadany dodatek jest wyrobem najlepszej jakości. Skrzydła zdobiące złotą bransoletkę to niezwykle wartościowy dodatek. Bransoletka złota skrzydło anioła posiada jako symboliczny dodatek. Mają one być kojarzone z odwiecznym marzeniem ludzi o zdobyciu umiejętności latania. Chęć wzbicia się nad ziemią, aby zobaczyć dużo więcej, napędzała ludzi do walki z przeciwnościami losu. Tworzono kolejne wynalazki, prowizoryczne skrzydła, a także maszyny. Przyglądając się ptakom, opracowywano kolejne koncepcje przybliżające człowieka do realizacji jego marzeń. Posiadanie skrzydeł uznawano za zdobycie ogromnej mocy, pozwalającej na wyzbycie się ziemskich słabości. Mając skrzydła, można swobodnie odlecieć, uciec, ale również pokonać trasę niemożliwą do przebycia drogą lądową. O marzeniu o lataniu opowiada jeden ze starożytnych mitów. Mit o Dedalu i Ikarze przedstawia historię ojca i syna, którzy postanowili wydostać się z wyspy, odlatując z niej przy pomocy własnoręcznie skonstruowanych skrzydeł z ptasich piór i wosku. Ich skrzydła stały się symbolem realizacji marzenia i klęski w chwili nierozważnego obsługiwania wynalazku. Złota bransoletka ze skrzydłem jest idealna jako dodatek dla marzycielki, która nie zraża się przeciwnościami losu, a uparcie je przezwycięża.

Złota bransoletka ze skrzydłami jako podarek dla silnej i niezależnej kobiety

Skrzydła w formie zawieszki umieszczonej na biżuterii to idealny prezent dla niej, marzycielki, młodej kobiety, która wierzy w swoje możliwości. Taka biżuteria z powodzeniem zostanie wręczona młodej kobiecie, która nie obawia się przeciwności losu, a jedynie wytrwale je pokonuje, wciąż dążąc do ustalonego celu. Skrzydła symbolizują marzenia, ale nie tylko te łatwo dostępne, również te pozornie niemożliwe do zrealizowania. Wiara we własne możliwości i postęp nauki bywają jednak pomocnikami, gdy podejmuje się nierzadko trudną decyzję. Wybór drogi marzeń związany jest z doświadczaniem nierzadko trudnych i bardzo raniących sytuacji. Prezent na osiemnaste urodziny dla dziewczyny, przyjaciółki, córki czy wnuczki to z całą pewnością biżuteria wzbogacona o symbol kierowania się marzeniami. Czas osiągnięcia dorosłości związany jest z podejmowaniem pierwszych istotnych decyzji. Obranie kierunku dalszej drogi życia, wybór studiów, zawodu i pracy ma wpływ na całe dalsze losy młodego człowieka. Nierzadko trudno podjąć jest decyzję o obraniu konkretnej drogi kształcenia, gdy młody człowiek obawia się przyszłych następstw swojej decyzji. Lęk przed przegraną, nieudźwignięciem konsekwencji wyboru i chęć życia w zgodzie z własnymi pragnieniami to wszystko to, co przepełnia umysł młodego człowieka. Wspaniały prezent w formie złotej bransoletki wręczysz wyjątkowej kobiecie na walentynki, Dzień Kobiet, ślub, a następnie rocznicę – poznania czy zaślubinBiżuteria złota to idealny podarek, przy którego pomocy wyrażone zostaną gorące uczucia. Sklep Murrano to miejsce, gdzie kupisz nie tylko biżuterię dla niej, ale również otrzymasz ją w formie spersonalizowanego prezentu. Wybierz wyjątkowy wyrób jubilerski, a my zajmiemy się jego personalizacją, aby jak najbardziej dopasować podarek do bliskiej osoby. Kupując u nas biżuterię wykonaną ze złota lub ze srebra, gratis do zamówienia otrzymujesz pudełko na wyroby jubilerskie. Wybierz treść dedykacji lub skorzystaj z naszych gotowych już projektów dopasowanych do wielu okazji, a my wzbogacimy Twój upominek tekstem zapisanym na metalowej płytce dołączonej do opakowania. Bransoletka ze złota ze skrzydłami zostanie uatrakcyjniona również papierową torebką prezentową. Nasz pakiet korzyści dla klientów jest niezwykle atrakcyjny. Kupując przedmiot, otrzymujesz prezent również dla siebie. Oferujemy Ci również możliwość zwrotu przedmiotu, który nie został poddany grawerowaniu. Masz 30 dni, aby zrezygnować z zakupu! Sklep internetowy Murrano to wyjątkowa strona internetowa zawierająca niezwykle interesujące złote bransoletki ze skrzydłami.