Złota celebrytka z serduszkiem

Złota celebrytka to najmodniejszy typ złotej biżuterii. Wyroby jubilerskie tego typu zdobione są wspaniałymi, grawerowanymi zawieszkami. Charakterystyczną cechą tej biżuterii jest połączenie łańcuszka i zawieszki lub kilku zawieszek. Złote wyroby jubilerskie w sklepie Murrano dostępne są w postaci tych wyprodukowanych z próby 333 lub 585 szlachetnego kruszcu. Złota celebrytka z serduszkiem stanie się upominkiem dla ważnej kobiety. Usiądź wygodnie i wybierz biżuterię dla niej!

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Wybierz próbę:

Oryginalna złota celebrytka z serduszkiem jako cenny dar prosto od serca

Celebrytka złota z serduszkiem to trafiony wybór prezentu dla niej na każdą ważną okazję. Kupując niezwykły upominek w sklepie Murrano, masz pewność, że otrzymany przez Ciebie produkt będzie tym najwyższej jakości. Biżuteria wysyłana jest w zestawie z certyfikowanymi metkami jubilerskimi. Złote celebrytki z serduszkami posiadają akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. W naszej ofercie znajdziesz złote celebrytki zdobione jedynie serduszkiem lub również innymi symbolicznymi zawieszkami na stałe zespolonymi z łańcuszkiem. Biżuteria zgromadzona w przeglądanej przez Ciebie grupie produktów została wyprodukowana we Włoszech. Włoska produkcja jest gwarancją świetnego stylu i wysokiej jakości wyrobu. To właśnie Włochy stanowią od wieków miejsce, gdzie kreuje się najlepsze dzieła sztuki i stylizacje. Biżuteria wybrana u nas może być zdobiona grawerowaną treścią. Jeśli zależy Ci na tym, aby nadać Twojemu upominkowi nutki indywidualizmu, wybierz złote celebrytki, które posiadają zawieszki przeznaczone do wygrawerowania na nich wybranej treści. Celebrytka złota serce posiada w centralnym punkcie całej ozdoby, więc z pewnością taki prezent będzie idealny jako sposób ukazania miłości najbliższej kobiecie w czasie walentynek lub Waszej rocznicy. Dopasowanie właściwego rozmiaru pięknej ozdoby nie jest wcale łatwym zadaniem. Aby znać idealne właściwości pamiątki, która może być wręczona kobiecie, konieczne jest dokonanie dokładnych pomiarów, a to utrudni przygotowanie niecodziennej niespodzianki. Złota celebrytka z serduszkiem dostępna jest u nas również w postaci biżuterii z regulowanym zapięciem, co umożliwi dopasowanie długości ozdoby do większości kobiet. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój upominek zawierał dedykację na biżuterii, wybierz modele wzbogacone zapięciami, na których możliwe jest wygrawerowanie krótkiej treści wskazującej osobę, która wybrała i spersonalizowała podarek.

Celebrytka i serduszko złote, aby okazać potęgę Twojego uczucia

Świetne złote celebrytki z serduszkiem są idealnymi upominkami dla niej. Złota biżuteria zakupiona w e-sklepie Murrano zostanie poddania procesowi grawerowania bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat. Możesz wybrać treść, którą mi zapiszemy metodą laserową na biżuterii. Wystarczy, że zastanowisz się, jakie słowo lub inny znak graficzny mógłby zdobić biżuterię bliskiej Ci kobiety, a my szybko zrealizujemy Twoje pragnienie, grawerując upominek. Złota celebrytka z sercem wysyłana jest w eleganckim pudełku na biżuterię. Masz możliwość wyboru koloru pudełka. Na sakralne okazje, czyli chrzciny, przyjęcie komunijne, spotkanie rodzinne po uroczystości bierzmowania lub wesele idealnie pasować będą szykowne opakowania w kolorze bieli, która symbolizuje czystość i wolność od grzechu. Jeżeli wybierasz złoty naszyjnik, celebrytkę z serduszkiem na prezent dla dziewczyny z okazji jej urodzin, walentynekDnia Kobiet czy świąt, z pewnością sprawdzi się tu ciemniejsze, brązowe opakowanie na wyroby jubilerskie. Wewnątrz dekoracyjnej skrzyni umieścimy metalową tabliczkę z dedykacją. Wystarczy, że przygotujesz projekt czułej treści lub skorzystasz z naszych gotowych już propozycji, a wspólnie stworzymy niezapomniany dar prosto od serca. Złota celebrytka serce posiada zdobione grawerowaną dedykacją, aby jeszcze bardziej wzmocnić przekaz. Całość zostanie wzbogacona torebką papierową z logo Murrano, a więc idealną, aby w niej wręczyć niezwykły podarek. Celebrytki złote dedykowane są szczególnie dla młodych kobiet, które preferują odejście od utartych wzorców. Z tego względu wybiera się te ozdoby jako upominki na 18. urodziny młodej damy. Biżuteria ta będzie ozdobą szyi przyszłej maturzystki i studentki, a więc kobiety, która właśnie rozpoczyna nowe, wolne życie z dala od rodziców i przymusu postępowania zgodnie z wolą opiekunów. Złota celebrytka z sercem to też znak miłości, uczucia pomiędzy partnerami, a także członkami rodziny i przyjaciółmi. Złota celebrytka zdobiona koniczynką i serduszkiem upiększy szyję mamy i babci z okazji Dnia Mamy oraz Dnia Babci. Modne zawieszki widoczne na naszyjniku z pewnością posłużą jako prezent dla siostry, ale również przyjaciółki i nauczycielki z okazji Dnia Nauczyciela. Wybierając prezent dla niej, zapoznaj się również z naszymi ofertami zgromadzonymi w zakładce „Srebro”, jeśli zależy Ci na wyborze cennego, solidnego, ale też tańszego upominku. Sprawdź dokładnie naszą atrakcyjną ofertę wysyłki produktów. Przy zakupie o wartości powyżej 100 zł, otrzymujesz możliwość odebrania przesyłki w oddziale poczty, co nie będzie związane z ponoszeniem jakichkolwiek opłat za dostarczenie upominku. Nie zwlekaj i zamów wspaniały prezent u nas!