Złoty łańcuszek na chrzest

Tradycyjne prezenty w formie biżuterii, takie jak złoty łańcuszek na chrzest, są zawsze trafionym rozwiązaniem, niezależnie od płci dziecka. Bez wyjątku każdy z nich stać się może elegancką bazą dla wyjątkowej zawieszki lub również niezależną ozdobą, niewymagającą innych aplikacji. Przygotowane przez nas złote łańcuszki na chrzest przetrwają w niezmienionej formie długie lata, gdyż do ich wykonania wykorzystano pełnowartościowy kruszec próby 333 lub 585. Zachęcamy do przeglądu wyrobów ze złota, jakie sprzedajemy. Odkryj nasze łańcuszki na chrzest i wybierz je na prezent!

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Wybierz próbe:

Czas dostawy:

Ponadczasowe złote łańcuszki na chrzest zawitały w asortymencie sklepu Murrano. Zobacz!

Złoty łańcuszek na chrzest to jeden z niewielu prezentów, które mimo upływu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Wynika to przede wszystkim z faktu, że łańcuszek złoty ma ponadczasowy charakter: jest to ozdoba, która nigdy nie wyjdzie z mody. Szlachetny kruszec nie ulega bowiem degradacji, a co za tym idzie, nie zmienia koloru ani stopnia połysku. Nawet wówczas, gdy łańcuszek jest długo i intensywnie użytkowany. Znajdujące się w tej kategorii łańcuszki złote na chrzest są dostępne nie tylko w klasycznych splotach, jak znana wszystkim pancerka lub popularny figaro. Zadbaliśmy o różnorodność wyrobów, stąd również nowoczesne wzornictwo, czerpiące z minimalistycznego stylu. Przykładem takiego splotu jest łańcuszek złoty na chrzest, posiadający splot rodzaju lisi ogon albo snail. Jak widać, wybór jest pokaźny. Dzięki temu nasi Klienci zyskują pełną dowolność w doborze prezentu, który sprawdzi się zarówno dla dziewczynki, jak też dla chłopca. Złote łańcuszki na chrzest z powodzeniem mogą stanowić bazę dla złotej zawieszki, która będzie doskonałym uzupełnieniem prezentu wręczanego dziewczynce. Natomiast bardziej męskie sploty typu figaro, doskonale spełnią rolę pojedynczej ozdoby, niewymagającej dodatkowych zawieszek. Wybierając łańcuszek złoty na chrzest należy się kierować bardzo ważną kwestią: jego długością. W naszym sklepie Murrano znajdziesz warianty, zaczynające się od 40 cm. Najdłuższy dostępny model osiąga nieco więcej, więc możesz wybrać taki, jakiego potrzebujesz. Niezależnie od zamówionego modelu, rodzaju splotu, długości czy próby złota, każdy łańcuszek na chrzest pakujemy w eleganckie pudełeczko. Wyróżnia je grawerowana dedykacja, na której zamieszczamy dokładnie taki napis, jakiego życzy sobie Klient. Złote łańcuszki opatrujemy również metką jubilerską, potwierdzającą autentyczność użytecznego kruszcu. Pamiętaj, że prezenty ze sklepu internetowego Murrano to gwarancja dobrej ceny, przy zachowaniu najwyższej jakości produktu. Z przyjemnością zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą online.

Złoty łańcuszek z grawerowaniem będzie najpiękniejszą pamiątką na Chrzest Święty. Zapraszamy

Łańcuszki złote na chrzest to prezenty, które są nieodłącznym punktem zwieńczającym tę szczególną uroczystość. Ich wręczanie stało się już swojego rodzaju tradycją – młody chrześcijanin otrzymuje od bliskich łańcuszek, upamiętniający jego przynależność do wspólnoty Kościoła. Na takim łańcuszku można zawiesić medalik z wizerunkiem Matki Boskiej albo każdą inną zawieszkę. Pozostaje również opcja noszenia tej biżuterii sauté, czyli bez dodatków. Minimalistyczne złote łańcuszki na chrzest to piękne i gustowne wyroby biżuteryjne, a więc prezentują się okazale z dodatkami, a także solo. Nadają się one zarówno do wręczenia chłopcu, jak też dziewczynce, którzy za parę lat będą mogli je nosić na różne okazje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy duży wybór modeli oraz niskie ceny, które są bezkonkurencyjne. Wśród dostępnych u nas splotów znaleźć można najpopularniejszą męską Pancerkę, delikatną Marinę, subtelny splot Singapur, dziewczęcy Anker oraz oryginalną Kostkę. Stale też uzupełniamy asortyment o nowe wyroby biżuteryjne, dlatego zachęcamy do regularnego sprawdzania, jakie złote łańcuszki na chrzest dołączyły do oferty Murrano. Mamy nadzieję, że odpowiada Ci zaproponowana przez nas cena biżuterii ze złota. Tym bardziej, że dopilnowaliśmy, aby szerokość splotów była zróżnicowana. Stąd wiele wariantów w obrębie jednej kategorii: przy czym wszystkie modele zebrane na tej stronie to złote łańcuszki na chrzest. Zobacz, jak okazale prezentują się nasze ozdoby i pudełeczka, w jakie je pakujemy. Dedykacja naniesiona laserem na blaszkę będzie znakomitym dopełnieniem prezentu, podarowanego z okazji Chrztu Świętego. W towarzystwie grawerunku wzbogaconego delikatną grafiką, złoto zrobi ogromne wrażenie na rodzicach obdarowanego dziecka oraz na nim samym, gdy tylko podrośnie. Złoty łańcuszek na chrzest to zjawiskowa pamiątka, która nie straci na wyglądzie ani na wartości mimo upływu czasu. Gdy zostanie zamknięta w efektownym pudełeczku, każdorazowe jego otwarcie przypomni, kto i z jakiej okazji wręczył ozdobę. Jeśli w niedalekiej przyszłości wybierasz się na chrzest jako gość, na prezent wybierz łańcuszek złoty. Zarówno Ty, jak również chrzczone dziecko i jego rodzice, będziecie zadowoleni. Zapraszamy do składania zamówień online, które realizujemy na terenie Polski oraz za granicą. Spraw, że chrzest dziecka, któremu będziesz towarzyszyć w tej wzniosłej chwili, zostanie godnie upamiętniony!