Medaliki dla dzieci

Biżuteria religijna to przede wszystkim medaliki, czyli symboliczne ozdoby nawiązujące do wiary chrześcijańskiej. Na tej stronie sprzedajemy złote medaliki dla dzieci. Są one dostępne w klasycznej formie, jak medalik z wizerunkiem Matki Boskiej z Dzieciątkiem oraz w nowoczesnej wersji, idealnej dla dziewczynki i dla chłopca. To na przykład złoty medalik w kształcie Aniołka ze skrzydełkami, wysadzanymi kryształkami. Zawieszony na szyi dziecka będzie go strzegł, a przy okazji stanie się pięknym dodatkiem biżuteryjnym.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Wybierz próbe:

Czas dostawy:

Sprawdź, jak prezentują się złote medaliki dla dzieci. Co polecamy dla dziewczynki, a co dla chłopca?

Medalik dla dziecka kupuje się najczęściej z dwóch okazji: Chrztu Świętego i Pierwszej Komunii Świętej, choć również Bierzmowanie sprzyja wręczaniu takich upominków. Znacznie rzadziej biżuterię tego typu wręcza się na urodziny – tu liczy się symboliczny wymiar ozdoby, podkreślający przynależność do wspólnoty chrześcijańskiej. Warto wiedzieć, że inny medalik pasuje dla dziewczynki, a inny dla chłopca, który przecież nie będzie nosił na szyi aniołka z połyskującymi cyrkoniami. Dowiedz się więcej na ten temat – poniżej znajdziesz cenne sugestie, dotyczące doboru medalika na prezent dla dziecka. Zacznijmy od tego, w jakim wieku jest osoba, którą zamierzamy obdarować. Jeśli maluszek dopiero przyjmuje Chrzest Święty, medalik nie będzie przez niego noszony, lecz stanie się pamiątką. Wówczas dobrze, gdyby znalazło się na nim imię dziecka albo data chrztu. W tej kategorii proponujemy prostokątne medaliki dla dzieci, dostępne u nas w postaci zawieszki z miejscem na grawerunek. Całość z przyjemnością zapakujemy do ozdobnego pudełeczka, dopełniając je tabliczką ze spersonalizowaną dedykacją. Taki medalik ma wymiar uniwersalny i doskonale nadaje się dla chłopca oraz dla dziewczynki. Podobnie, jak biżuteria z wizerunkiem Matki Boskiej na zawieszce w kształcie papirusu, sprzedawana w naszym sklepie Murrano w złotej oraz kolorowej odsłonie. Jeśli rozglądamy się za bardziej oryginalnym stylem, naszą uwagę powinny przykuć nietypowe medaliki dla dzieci. Doskonałym przykładem są serduszka, wewnątrz których umieszczono postać Aniołka. Te wysadzane białymi cyrkoniami będą idealne dla dziewczynki. Złoty medalik dla chłopca zamiast kryształków może zawierać srebrne elementy. Ozdoby religijne dla dzieci są nieco mniej wystawne, niż te dla dorosłych – jednak w prostocie siła. Przykładowo, złoty medalik dla dziewczynki może mieć kształt kółeczka, przedstawiającego Matkę Boską z Dzieciątkiem. Na odwrocie zawieszki przewidziano miejsce pod grawerunek, który w Murrano wykonujemy bez dodatkowej opłaty. Polecamy pamiętać, że z reguły dziewczynki wolą strojną, bogato zdobioną biżuterię, a chłopcy proste i większe dodatki. Nasz sklep zadbał o zróżnicowaną ofertę, w ramach której sprzedajemy eleganckie medaliki dla dzieci. Zarówno tych przyjmujących Chrzest, jak również przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej. Zachęcamy na przegląd medalików z najnowszej kolekcji.

Biżuteria sakralna to ważny punkt naszej oferty. Zobacz, jakie medaliki dla dzieci przygotowaliśmy

Medaliki w klasycznym ujęciu to owalne zawieszki, przedstawiające podobiznę Matki Boskiej. Oczywiście i takie modele mamy w ofercie, jednak to nie na niej chcielibyśmy się skupić. Tym bardziej, że sprzedajemy medaliki dla dzieci – szczególnie wymagających Klientów. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że młodzi ludzie niezbyt przepadają za noszeniem biżuterii religijnej. Chyba, że jest ona utrzymana w nowoczesnym stylu. Właśnie na takie ozdoby sakralne stawiamy w tej kategorii. Można tutaj kupić złoty medalik dla dziewczynki, kochającej błyszczeć: liczne kryształki umieszczone na skrzydełkach Anioła albo na anielskiej szacie są widoczne już z daleka i cudownie połyskują na tle delikatnej dziecięcej skóry. Z kolei złoty medalik dla chłopca to na przykład zawieszka z wizerunkiem Papieża, Jezusa lub chłopczyka składającego ręce do modlitwy. Podczas, gdy dziewczynki preferują serduszka, dla chłopców polecamy inne kształty: owal, koło, prostokąt lub romb. W ofercie naszego sklepu internetowego Murrano można kupić medaliki dla dzieci, przyjmujących Chrzest Święty i dla tych, przystępujących do Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Na Klientów czeka medalik dla dziewczynki i chłopca, który wysyłamy w pięknym pudełeczku prezentowym. Na kunsztownej tabliczce jest miejsce na grawerunek, który też warto zamówić – zwłaszcza, że wykonujemy go bezpłatnie. Jesteśmy przekonani, że po dokładnym zapoznaniu się z naszym asortymentem, każdy wybierze biżuterię sakralną dopasowaną do swoich potrzeb. Złote medaliki dla dzieci są u nas dostępne w urokliwych odsłonach, a dołączone do nich łańcuszki czynią całość trafionym kompletem, doskonałym na prezent. Zachęcamy rodziców, dziadków i chrzestnych do składania u nas zamówień na medaliki dla dzieci, którym będą towarzyszyć w ważnym wydarzeniu religijnym. Oferujemy przystępne ceny, wyroby wysokiej jakości i pokaźny wybór wzorów, odpowiednich dla dzieci. Serdecznie zapraszamy na zakupy w Murrano.