loading

Charms Zawieszka Koralik Srebrny MOSIĘŻNE WROTA

  • Charms Zawieszka Koralik Srebrny MOSIĘŻNE WROTA
preview next

Charms Zawieszka Koralik Srebrny MOSIĘŻNE WROTA

Czekamy na dostawę

CHARMS MOSIĘŻNE WROTA

Koralik został wykonany z wysokiej jakości srebra próby 925. Jego unikatowy kształt doda niepowtarzalnego wyglądu każdej bransoletce, czyniąc z niej niespotykaną kompozycję. Uniwersalna średnica srebnego rdzenia umożliwia zawieszenie koralika na wszystkich bransoletkach, naszyjnikach i kolczykach bazach marki MURRANO jak również innych producentów.

  • Wysokość: 12 mm
  • Średnica rdzenia: 5 mm

STORY BY MURRANO...

Pokorny mnich zamieszkujący surową celę pogrążoną w cieniu rozłożystego dębu mawiał, iż najlepszym zamkiem do wrót jest powściągliwość. Nie bez powodu wpajał tę myśl swoim braciom, ponieważ jedynie on jako ostoja cierpliwości i wzór panowania nad ciekawością mógł powstrzymać ich popęd do poznania zawartości pomieszczenia, kryjącego się za drzwiami spowitymi rzadką mgłą tajemnicy. Po części każdy z nich snuł bujne przypuszczenia przyprószając je niejednokrotnie wizją kosztownych całunów lub świętych relikwi. Jednak pewnego letniego popołudnia jeden z zakonników mieszkających od niedawna we wspólnocie nieświadomie przerwał krąg milczenia stawiając bose stopy pragnące chłodu tuż przed mosiężnym włazem wysadzanym czarnymi kryształami. Po uchyleniu ciężkiego wieka uderzająca woń zgęstniałego powietrza uderzyła jego nozdrza zdumnieniem, ponieważ środek skromnego pomieszczenia nie zawierał kosztowności ani innych niespotykanych przedmiotów. Na jednej ze ścian dało się jedynie odczytać w drżącym świetle świecy napis nemo sapiens nisi patiens, przywracający sens braku zamka...

Sposób wysyłkiCzas transportuPłatność z góryPłatność przy odbiorze

InPost Paczkomaty 24/7
Do 24h 14,99 zł -

InPost Kurier
Do 24h 14,99 zł 16,99 zł
poczta_polska.jpg
Odbiór w punkcie
Pocztex PUNKT
Do 24h 9,99 zł 9,99 zł

Odbiór w punkcie DPD
Punkt / Automat paczkowy
Do 24h 0 zł -

Przesyłka kurierska
Pocztex Kurier
Do 24h 9,99 zł 11,99 zł

Przesyłka kurierska
DPD
Do 24h 12,99 zł 13,99 zł

Przesyłka kurierska zagraniczna
od 37,00 zł Więcej informacji...

Brak recenzji użytkowników.

Doradca Klienta Murrano.pl

63 263 31 15

e-mail

sklep@murrano.pl

Dowiedz się więcej o naszych produktach. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie wątpliwości związane z wyborem produktu i etapami realizacji Państwa zamówienia. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00. Zachęcamy również do kontaktu przez nasz Live czat znajdujący się w prawym dolnym rogu strony.

Nr Katalogowy: SR-316