Szkatułka dla mężczyzny

Sklep internetowy Murrano to przestrzeń, gdzie odkryjesz bogactwo niezwykłych upominków dedykowanych dla kobiet i dla mężczyzn. Przeglądana przez Ciebie grupa upominków zawiera oryginalne szkatułki dla mężczyzn. Szkatułka dla mężczyzny wydaje się być czymś z pozoru zaskakującym, przedmiotem uznawanym za zbędny. W rzeczywistości szykowna szkatułka może być również wykonana z myślą o gentlemanach. Wybierz szkatułkę dla mężczyzny, która sprosta oczekiwaniom bliskiego Tobie eleganta.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Wybierz typ:

Wybierz przeznaczenie:

Szkatułka na biżuterię, zegarki i okulary dla niego dobrana do potrzeb obdarowywanego

Wyjątkowa szkatułka stanowi niemalże sejf, czyli miejsce, w którym przechowywane są najcenniejsze i najpiękniejsze dodatki. Pomimo, że biżuteria uznawana jest za dodatek dedykowany dla kobiet, noszona jest również przez mężczyzn. Dawniej panowie na znak swojego szlachectwa zakładali rodowe sygnety, a także ślubne obrączki. Popularne stawały się również złote łańcuszki z sakralnymi zawieszkami, do których zalicza się medaliki i krzyżyki. Biżuteria męska to bogata grupa produktów coraz częściej poszukiwanych i kupowanych. Wyznacznikiem każdego eleganckiego mężczyzny jest koszula z mankietami. Tego typu koszule zapinane są przy pomocy specjalnych spinek. Te stanowią często wybierane męskie dodatki. Ich kształt i kolor dobiera się do rodzaju wydarzenia, w którym bierze udział mężczyzna. Mężczyzna, aby móc się elegancko zaprezentować, powinien posiadać różnorodne dodatki, które z powodzeniem dopasuje do każdej, wyjątkowej okazji. Szkatułki dla mężczyzn w e-sklepie Murrano to różnorodne typy skarbców przeznaczonych na męskie dodatki. Wyjątkowy prezent dla kolekcjonera zegarków odkryjesz właśnie w Murrano. Dostępne są u nas szykowne szkatułki przeznaczone do przechowywania dziesięciu lub nawet dwunastu zegarków. Drewniana skrzynia z szybką to cenny dodatek, który pozwoli nie tylko na zabezpieczenie posiadanych dodatków, ale również na ich wyeksponowanie. W każdej przegródce znajduje się miękka poduszeczka na zegarek, dzięki której akcesoria będą prezentowały się niczym w gablocie ekskluzywnego sklepu. Szkatułka dla mężczyzny na zegarki to skarbiec, który, jeśli tylko chcesz, możesz dodatkowo zabezpieczyć. Jeżeli zależy Ci na tym, aby przechowywane dodatki były uchronione przed dostępem osób z zewnątrz, wybierz model męskiej szkatułki spośród tych wyposażonych w specjalne zamknięcie na kluczyk. Dzięki temu nikt nie dostanie się do przechowywanych cennych zbiorów bez wiedzy właściciela eleganckiej kolekcji.

Oryginalna, grawerowana szkatułka dla mężczyzn na Dzień Chłopca i inne, wyjątkowe okazje

W czasie licznych uroczystości, które przypadają w każdym roku, poszukiwane są prezenty idealne nie tylko dla dzieci i kobiet, ale również dla mężczyzn. Nieoczywistym i niezwykłym prezentem stanie się drewniana szkatułka męska. Ta wydaje się być dodatkiem przypisanym wyłącznie do kobiet, a w rzeczywistości jest użytkowana również przez gentlemanów. Szkatułka na biżuterię i zegarki dla mężczyzny to z pewnością upominek dla silnego człowieka, który dobrze czuje się w koszuli oraz w garniturze, stroju idealnie przyozdobionym dopasowanym zegarkiem i właściwymi spinkami do mankietów. Eleganckie szkatułki dla mężczyzn to podarki, które będą służyły do podkreślenia wyjątkowej okazji, którą stanowi Dzień Chłopca. Dzień ten wydaje się być jedynie chwilą, gdy swoje święto mają dzieci. Jednak, Dzień Chłopca to również święto mężczyzn bez względu na ich wiek, wykonywany zawód i zainteresowania. Prezenty zazwyczaj wręcza się w gronie najbliższych, a więc wśród członków rodziny i przyjaciół. Za najważniejsze, rodzinne święto uznaje się Boże Narodzenie. Wówczas przygotowuje się najpiękniejsze podarki dla brata, taty, dziadka, wujka, a także dla przyjaciela, chłopaka i dla męża. Oryginalny prezent dla nowoczesnego mężczyzny pomieści wszystkie jubilerskie dodatki, które gromadzono przez lata. Cenne, rodzinne pamiątki będą skrupulatnie przechowywane w solidnej skrzyni zakupionej w e-sklepie Murrano. Dokonując zamówienia, wybierz wzór grawerowania, aby jak najlepiej dopasować go do bliskiej osoby. Wśród naszych projektów odkryjesz te idealne dla osób wykonujących różne, popularne zawody i pasjonujących się nietuzinkowymi dziedzinami nauki, sportu czy sztuki. Tylko u nas odkryjesz idealną szkatułkę dla nauczyciela, szefa, finansisty, prawnika, lekarza i księdza. Oferujemy Ci możliwość zwrotu przedmiotu, który nie został poddany grawerowaniu. Masz 30 dni, aby zrezygnować z zakupu! Nie zwlekaj dłużej i zamów najpiękniejszą, męską szkatułkę dla gentlemana. Uwaga, kupując nietuzinkowy prezent dla kogoś, u nas otrzymujesz również niezwykły upominek dla siebie. Do każdego zamówienia dodajemy gratis. Elegancka szkatułka dla mężczyzny zostanie do Ciebie wysłana w czasie przewidzianym na stronie konkretnej oferty, a więc w ciągu 24 lub 48 godzin od chwili dokonania przelewu. Gwarantujemy Ci, że będziesz zadowolony z naszych usług! Sklep Murrano to miejsce, gdzie kupisz wszystko to, co aktualnie jest Ci potrzebne!