Album grawerowany

Nie ma piękniejszego miejsca do przechowywania wspomnień, niż album grawerowany. Można w nim schować kilkaset zdjęć, a następnie opatrzyć je własnymi zapiskami. Oddajemy w Twoje ręce albumy z grawerem przygotowanym tak, jak sobie zażyczysz: wykonujemy indywidualne personalizacje doskonałej jakości. Sprawiają one, że każdy album na zdjęcia z grawerem prezentuje się stylowo i perfekcyjnie pasuje na prezent, nie tylko ślubny. Przejrzyj nasze propozycje i zdecyduj, jaki model podarujesz bliskiej osobie, a który album z grawerem stanie się Twoją księgą na wspomnienia najpiękniejszych chwil.

Sortuj wg:

Zamknij wspomnienia wewnątrz personalizowanej księgi. Oto album z grawerem od Murrano!

Utrwalanie wspomnień w postaci wywołanych zdjęć schowanych w pięknym albumie powinno być tradycją każdej rodziny. Podobnie, jak ich przeglądanie – w gronie najbliższych, którzy kochają wracać do minionych dni i ze wzruszeniem wspominać ważne wydarzenia ze swojego życia. Album fotograficzny z grawerem jest czymś więcej, niż klasyczną księgą zbierającą zdjęcia ze starych, dobrych czasów. Tutaj podróż do przeszłości rozpoczynamy nie od pierwszej strony, lecz od oprawy. Na niej, w zależności od wybranego wzoru, grawerujemy napisy i grafiki lub pozostawiamy miejsce na zdjęcie opatrzone dedykacją. Elegancki album z grawerem zyskuje tym samym indywidualny charakter. Już samo oglądanie oprawy wywołuje miły dreszcz. Za przykład może nam posłużyć model, który polecamy z okazji Chrztu Świętego. Na personalizowanej okładce albumu znajdują się tematyczne grafiki: butelka na mleko, smoczek, kaczuszka, maskotki, ślimaczek – są to symbole, nawiązujące do pierwszych miesięcy życia każdego z nas. Centralny punkt to estetycznie wycięty otwór na zdjęcie dziecka. Tuż pod nim widnieją ważne informacje, o których treści i kształcie decyduje Klient. Mogą nimi być: imię maluszka, data i miejsce jego urodzenia, a także wzrost i waga. Taki album grawerowany znakomicie pasuje na prezent pamiątkowy. Co ważne, na pewno nie zostanie on rzucony w kąt – rodzice systematycznie będą uzupełniać go o kolejne zdjęcia, przygotowując starannie prowadzoną księgę, bogatą we wspomnienia z dzieciństwa i młodości swojej pociechy. Nasz sklep Murrano pragnie zachęcić Cię do przejrzenia wszystkich propozycji, obejmujących albumy z grawerem. Są to bowiem nie tylko modele na chrzest, ale także rozmaite wzory na różne okazje: ślub, rocznicę ślubu, urodziny, Dzień Babci, Święta Bożego Narodzenia. Tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, aby wręczyć komuś album grawerowany również bez okazji. Wspominać lubi każdy, a mając w domu stylową księgę tego typu, wracanie do minionych wydarzeń będzie jeszcze przyjemniejsze. Albumy z grawerem mają w sobie pierwiastek magiczny: dzierżąc w dłoniach potężną księgę wypełnioną fotografiami, wspomnienia wrócą i odżyją! Co więcej, grawer umieszczony na oprawie albumu czyni go oryginalnym prezentem, który wypada wręczyć osobie w każdym wieku. Pozwól się oczarować magii sentymentalnej wyprawy i zamów album z grawerem od Murrano. Będziesz zadowolony z wyboru!

Sprawdź, jak prezentują się nasze albumy z grawerem i postaw na księgi, otulone stylową oprawą

Wszyscy kochają robić zdjęcia i wracać do nich przy każdej możliwej okazji. My także, dlatego albumy z grawerem już na zawsze wprowadziliśmy do asortymentu naszego sklepu. Chcemy zaproponować Ci gustowne, nad wyraz eleganckie wzory, stworzone z wysoką dbałością o detale. Każdy album na zdjęcia z grawerem, jaki proponujemy to księga wspomnień, otulona oprawą z ekoskóry. Naniesiony na nią napis jest wyczuwalny pod palcem – to trwały, solidnie wykonany grawerunek w złotym odcieniu. Nasi Klienci mogą nie tylko decydować o ogólnym wyglądzie personalizowanego wzoru, ale też o kolorze kart, które stanowią tło dla fotografii umieszczanych w albumie. Można u nas zamówić album z grawerem zawierający 30 lub 50 czarnych kart lub taki sam model z beżowymi stronami. Ten drugi idealnie pasuje na Pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej, Chrztu albo Ślub. Z kolei czarna odsłona albumu będzie pięknym urozmaiceniem urodzin albo innego niezobowiązującego wydarzenia. Na przyjemnej w dotyku oprawie możemy zamieścić grawer, za sprawą którego album fotograficzny zyska oryginalny wygląd. Już teraz poświęć chwilę i zobacz, jakie modele nietuzinkowych ksiąg na wspomnienia zgromadziliśmy w naszym asortymencie Murrano. Jesteśmy pewni, że kilka z nich przypadnie Ci do gustu na tyle, abyś postanowił je zamówić. Na początek proponujemy album na zdjęcia z grawerem imiennym. Natomiast jeśli szukasz prezentu na konkretną okazję zadbaj o to, żeby grawer był odpowiednio dopasowany do okoliczności: wzbogacony grafiką, sentencją albo hasłem motywacyjnym. Pozwól się ponieść fantazji i zaszalej – w kwestii wyboru dedykacji nie warto się ograniczać! Pamiętaj, że to dzięki niej album fotograficzny z grawerem pozostanie pamiątką na lata. Wszystkie osoby, pragnące kultywować tradycję wywoływania zdjęć i zbierania ich w albumach, zapraszamy na zakupy. Spraw sobie wyjątkową księgę, na której okładce widnieje indywidualny grawer i wypełnij ją swoimi wspomnieniami!