Album na ślub

Z myślą o nowożeńcach przygotowaliśmy kategorię, obejmującą albumy ślubne na zdjęcia. Są to eleganckie księgi wspomnień, wykonane z dbałością o detal. Sprezentuj młodej parze album ślubny, który pięknie upamiętni szczególny dzień w jej życiu. Przygotowaliśmy ofertę, zawierającą albumy z solidnymi, twardymi oprawami. Wzmocnione trwałym szyciem skutecznie chronią fotografie przed uszkodzeniami. Każdy nasz album fotograficzny na zdjęcia ślubne posiada możliwość naniesienia na okładkę grawerowanej dedykacji. Z powodzeniem zastąpi ona tradycyjną kartę z życzeniami. Polecamy!

Spraw nowożeńcom unikatowy prezent, który zachowa ich wspomnienia: album ślubny na zdjęcia

prezent, jakim jest album ślubny z grawerem. Z jego pomocą podkreślisz magię dnia złączenia dwóch dusz w jedną, spójną całość. Albumy ślubne na zdjęcia to szczególne upominki, gdyż pozwalają one utrwalić niesamowite chwile, związane ze ślubowaniem sobie miłości. Każdorazowe przeglądanie fotografii będzie okazją, aby na nowo przeżyć ten dzień i ponownie się wzruszyć. W tej kategorii zebraliśmy albumy ślubne na zdjęcia, które polecamy na prezent dla młodej pary. Każdy z przedstawionych wzorów został opracowany z dbałością o najmniejszy szczegół. Wystarczy się przyjrzeć aby zauważyć, że album ślubny z grawerem od Murrano to wyrób wysokiej jakości, który profesjonalnie zabezpieczy zdjęcia. Taka funkcja jest niezwykle ważna, gdyż fotografie mają skłonność do ulegania uszkodzeniom mechanicznym i wchodzenia w reakcje chemiczne, które osłabiają tradycyjne odbitki i wraz z upływem czasu, powoli je niszczą. Wysoka gramatura kart, wypełniających nasze albumy ślubne gwarantuje, że zdjęcia pozostaną na swoim miejscu. Specjalna folia zabezpiecza je przed wysunięciem podczas przeglądania. Na tym nie koniec! Zadbaliśmy, żeby każda z kart albumu była dodatkowo poprzedzona bezkwasowym pergaminem. Chroni on odbitki między innymi przed blaknięciem. Tak przygotowany album na zdjęcia ślubne na pewno ucieszy parę młodą, która gdy emocje związane z ceremonią już opadną, wybierze się do fotografa w celu wywołania pamiątkowych zdjęć. Oferujemy księgi wspomnień zwieńczone twardą oprawą, wzbogaconą trwałym szyciem. Za jego sprawą album ślubny na zdjęcia zachowuje niezmienną formę grzbietu, a wspomnienia zamknięte w imponującą całość, przez wiele lat pozostają perfekcyjnie chronione. Zamawiając tak dopracowany album na zdjęcia ślubne zyskasz oryginalny upominek, do którego młode małżeństwo chętnie będzie wracać.

Zamów w Murrano album ślubny z grawerem i podaruj młodej parze wyjątkową księgę wspomnień

Na każdym ślubie i przyjęciu weselnym jest obecny fotograf, uwieczniający ten dzień na zdjęciach. Warto je później wywołać, gdyż przechowywane w eleganckiej księdze będą miały znacznie większą wartość, niż dostępne w wersji elektronicznej. Tradycja wywoływania fotografii i ich opisywania sięga wielu lat wstecz, tym bardziej warto ją kultywować. Zwłaszcza, że ślubny album na zdjęcia jest bardzo stylowy – wspaniale prezentuje się za witryną w salonie, skąd łatwo go wyjąć w przypadku wizyty gości. Rodzinne przeglądanie fotografii ślubnych to dla wszystkich duże przeżycie, porównywalne do oglądania filmu z wesela. Miło jest czasem wrócić do takich wspomnień, pozwolić im odżyć. Najlepiej robić to wspólnie z małżonkiem lub małżonką, która trzymając na kolanach album ślubny, każdą fotografię uzupełni komentarzem, który da Wam powody do śmiechu. Nasz sklep Murrano oferuje albumy ślubne do zdjęć, wyróżniające się personalizacją. Są to księgi z grawerem w postaci wyżłobionych liter, ozdobnych linii i grafik nawiązujących do miłości. Na okładce możemy zamieścić imiona młodej pary, datę ślubu, krótkie życzenia oraz dedykację. To Klient ma ostatnie słowo co do wyglądu grawerunku. W tym sezonie do najchętniej kupowanych zaliczamy ślubny album na zdjęcia z ażurowym sercem, obejmującym niemal całą oprawę. Oczywiście nie zabrakło miejsca na imiona nowożeńców, aby nikt nie miał wątpliwości, czyje wspomnienia zebrane są wewnątrz księgi. Młodym osobom bardzo podobają się też albumy ślubne ze zdobieniami w stylu boho, w stylu rustykalnym oraz geometrycznym. Kwiaty, liście, dmuchawce – one królują zarówno na okładkach albumów, jak też na zaproszeniach ślubnych i winietkach. Jeśli otrzymałeś zaproszenie i dostrzegasz na nim motyw przewodni, poszukaj go również wśród naszych wzorów do grawerowania. Sklep Murrano systematycznie uzupełnia ofertę, dlatego na bieżąco sprawdzaj, co nowego wprowadziliśmy do asortymentu. Gdy nie masz pewności, co preferuje młoda para, a mimo to chcesz jej sprawić album fotograficzny ślubny, wybierz wariant uniwersalny: serce, obrączki czy balony zjawiskowo akcentują charakter okazji, z jakiej wręczamy komuś album na zdjęcia ślubne. Serdecznie zachęcamy, aby zamówić księgę wspomnień właśnie u nas, gdzie cena jest bezkonkurencyjna, a jakość wyrobów trzyma najwyższy poziom.