prezent na roczek od rodziców

Nie wiesz, jaki prezent kupić na roczek dla córki? A może niedawno zostaliście rodzicami pięknego synka? W sklepie internetowym Murrano odkryjesz wspaniały prezent na roczek od rodziców. Niezwykła, grawerowana dedykacja czy kolorowy nadruk z Twoim zdjęciem - wybierz najlepszy projekt dedykacji. Już dziś stań się posiadaczem oryginalnego upominku dla szkraba. Personalizowany prezent od rodziców na roczek już czego na Ciebie! Dlaczego zwlekasz?

Piękny prezent od rodziców na roczek do kupienia bez wychodzenia z domu

Personalizowany prezent na roczek od rodziców dostępny jest w sklepie internetowym Murrano bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystko, czego potrzebujesz, to telefon, tablet lub komputer z dostępem do sieci internetowej. Możesz przeglądać nasze wirtualne, sklepowe półki bez konieczności wychodzenia z domu. Niedawno zostaliście rodzicami i możecie z pewnością stwierdzić, że minęły już dni, kiedy mieliście na wszystko czas? Opieka nad maluchem pochłania Was w zupełności i często jedynym pragnieniem jest sen, godzina odpoczynku w zupełnej ciszy. Zawieramy ofertę upominków, które wybrane zostaną w kilka minut z dowolnego miejsca na świecie. Nie odchodź od łóżeczka dziecka. Możesz sprawdzać naszą ofertę, czuwając nad snem córki. Nie trać czasu na wycieczki do sklepu stacjonarnego. Nie zmieniaj planu dnia! Z nami wybierzesz najlepszy prezent na roczek od rodziców. Czekają na Ciebie personalizowane upominki, czyli wzbogacone niezwykłą dedykacją. Każdy prezent na roczek od rodziców upiększany jest gustownym grawerunkiem wykonanym metodą laserową. Możesz również wybrać kolorowy nadruk z Twoim zdjęciem, jeśli wolisz ofiarować nowoczesny fotoprezent. Przygotowaliśmy gotowe projekty dedykacji, które będą idealne dla dziewczynki i chłopca z okazji urodzin. Zmodyfikuj wybrany projekt i dodaj życzenia od rodziców!

Ciekawe pomysły na prezent na roczek od rodziców

Maluch spędza większość czasu w swoim łóżeczku. To tam śpi, słucha bajek. Miejsce to musi być dla niego bezpieczne, wygodne i atrakcyjne. Personalizowana poduszka z Murrano jest dodatkiem idealnym dla małego śpiocha. Bawełniana poduszka zawierać będzie kolorowy nadruk przedstawiający ulubioną postać z bajki. To praktyczny prezent dla dziecka, a zarazem ozdoba jego pokoju i Waszego mieszkania. Dla malucha na roczek najlepiej wybrać personalizowany album na zdjęcia. W nim przechowane będą wszystkie pamiątki tych cennych pierwszych chwil życia, pierwsze kroki, a także pierwsze święta, chrzciny czy komunię. Stwórz oprawę dla tych najlepszych pamiątek. Gustowne albumy z naszych zbiorów dopasujesz do swoich potrzeb. Chcesz kupić album na zdjęcia, który będzie duży i tradycyjny? To u nas kupisz tradycyjny album na zdjęcia wklejane. Tu również odkryjesz duży skarbiec na aż 500 cennych fotografii w formacie 10 cm x 15 cm. Z nami przygotujesz personalizowany prezent na roczek od rodziców, którzy pragną, aby ich maleństwo miało piękne upominki. Piękny, pamiątkowy i praktyczny przedmiot kup w Murrano. Sprawdź grawerowane sztućce dla dzieci. To niezwykłe narzędzia, których wielkość jest dopasowana do małego użytkownika. Wspieraj rozwój dziecka od najmłodszych chwil. Personalizowane sztućce są idealne dla nauki posługiwania się pierwszymi narzędziami. To również przedmioty, które posłużą do poznania pierwszych literek i wyrazów. Narzędzia te mają umieszczoną grawerowaną treść. Grawerunek na rękojeści będzie imieniem malucha lub niezwykłą datą jego narodzin. Przygotujcie swoje dziecko do pójścia do przedszkola. Nasz edukacyjny prezent od rodziców na roczek posłuży do nauki kaligrafii. Zadbaj o to, aby Twój skarb znał jak najszybciej literki i potrafił układać je w pierwsze słowa. Tu znajdziesz najlepszy prezent od rodziców na roczek.