Prezent na roczek dla chłopca

Prezenty na roczek dla chłopca są wyjątkowymi upominkami. Przyjście na świat dziecka i świętowanie jego urodzin, stanowi ważną ceremonię. W naszym sklepie znajdziesz super prezent na roczek dla chłopca. Idealny prezent dla rocznego chłopca na urodziny wybierzesz spośród naszych dedykowanych dzieciom, spersonalizowanym przedmiotów. Nie zwlekaj! Wybierz pamiątkę dla maleństwa z okazji pierwszej rocznicy narodzin. Wspaniały prezent urodzinowy dla rocznego chłopca dobierzesz, przeglądając nasze wyjątkowe i użyteczne przedmioty.

Wspaniałe prezenty dla chłopców z okazji pierwszych urodzin

Pierwsze urodziny dziecka traktowane są jako szczególny czas dziękowania Bogu za zesłanie maleństwa na świat. Z tego względu szczególnie atrakcyjne są wyroby jubilerskie akcentujące przynależność dziecka do Kościoła. W naszej ofercie znajdziesz wspaniały prezent na roczek dla chłopczyka, którym będzie złota lub srebrna ozdoba. Złotą biżuterię dla dzieci oferujemy w postaci przedmiotów wykonanych z dwóch prób cennego kruszcu – 333 i 585, natomiast srebrne dodatki wytworzono ze srebra najwyższej próby – 925. Wszystkie nasze cenne wyroby jubilerskie wysyłamy wraz z certyfikowanymi metkami jubilerskimi, które potwierdzają zastosowany metal szlachetny, jego wagę i próbę. Taki prezent dla chłopaka na roczek ma akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Genialny prezent na roczek dla chłopczyka skomponujesz ze złotego łańcuszka przyozdobionego zawieszką w postaci krzyżyka lub medalika. Postacie świętych zamieszczone na medaliku będą symbolicznie strzegły dobra malucha. Sklep internetowy Murrano ma ofertę srebrnej biżuterii dla dzieci, której kupno nie nadszarpnie stanu finansowego przyszłego uczestnika imprezy urodzinowej. Dobierz właściwy rozmiar ozdoby i zachwyć wszystkich wspaniałym podarkiem. Zakupioną biżuterię zapakujemy zupełnie za darmo w eleganckie, drewniane pudełko dostępne w kolorze białym lub brązowym i wzbogacimy grawerowaną tabliczką z Twoimi życzeniami. Prezent na 1 urodziny dla chłopca umieszczamy w papierowej torbie prezentowej z logiem sklepu Murrano. Wybierając na 1 roczek dla chłopca w naszym sklepie, zyskujesz pewność, że prezent dla chłopca rocznego dotrze do Ciebie na czas. Wszystkie produkty przekazujemy do wysyłki zgodnie z informacją zawartą na stronie danego przedmiotu. Dajemy Ci możliwość filtrowania wyników wyszukiwania prezentów tak, aby oglądać jedynie te, które wysyłamy w czasie do 24 godzin od dokonania zapłaty za towar. Jeżeli nie spieszysz się tak bardzo, zobacz również prezenty na roczek dla chłopczyka, które ruszą do Ciebie nie później niż po 48 godzinach od sfinalizowania transakcji.

Spersonalizowany prezent dla chłopca na roczek

Bogata oferta sklepu internetowego Murrano zapewnia Ci szeroki wybór niezwykłych upominków dla najmłodszych. Pamiątka na roczek dla chłopca, którą wybierzesz u nas będzie opatrzona niezwykłą dedykacją zgodnie z Twoim pomysłem. Wiemy, że nie jest łatwym opracowanie czułych słów dla najbliższych. Często sam dobór dedykacji stanowi większy problem od skomponowania upominku. W naszym sklepie masz możliwość przeglądania wzorów dedykacji, które uczynią prezent na pierwsze urodziny dla chłopca niezwykłą pamiątką na przyszłość. Jednym z dodatków serwowanych do upominków były zazwyczaj laurki. Te tworzono dla mamy z okazji Dnia Matki, ale również z okazji urodzin dla bliskiej osoby. Okolicznościowe kartki były przygotowywane samodzielnie i zdobione rysunkami i życzeniami. Współcześnie rolę laurek i okolicznościowych dyplomów przejmują plakaty. W sklepie Murrano znajdziesz wyjątkowe plakaty metalowe, które stanowią alternatywę dla nietrwałych laurek i łatwo niszczących się plakatów papierowych ofiarowanych jako prezenty na 1 urodziny dla chłopczyka. Prezent na pierwsze urodziny dla chłopczyka może być ofiarowany w postaci spersonalizowanego plakatu tekstowego przedstawiającego imię malucha, a także datę jego narodzin i inne szczegółowe informacje. Oferujemy Ci wybór spośród dwóch rozmiarów nowoczesnych, metalowych plakatów – M i L. Rozmiar M posiada wymiary 45 cm x 32 cm, natomiast obrazy w rozmiarze L mają 67 cm długości i 48 cm szerokości. Każdy prezent na pierwsze urodziny chłopca w formie plakatu posiada grubość 3 mm i zaokrąglone, zabezpieczone krawędzie. Plakaty metalowe charakteryzuje trwały nadruk, wysoka rozdzielczość i matowa powierzchnia. Niezwykły prezent dla chłopca na pierwsze urodziny z dedykacją umieścisz na wybranej ścianie w ciągu 15 sekund. Prezent na 1 roczek dla chłopca znajdziesz już wśród grawerowanych albumów na ważne fotografie z życia rodziny. Albumy na zdjęcia wzbogacane są dedykacjami zapisywanymi na okładce przedmiotu. Album na zdjęcia przygotowujemy specjalnie dla Ciebie i zgodnie z Twoim projektem. Wybierając prezent dla rocznego dziecka - chłopca, warto pokusić się o praktyczny upominek mający pozytywny wpływ na rozwój dziecka. W naszej ofercie znajdziesz zestawy grawerowanych sztućców dla dzieci skrytych w drewnianym, spersonalizowanym pudełku. Ten wyjątkowy prezent na 1 roczek dla chłopca ułatwi maluchowi trudną naukę posługiwania się narzędziami i samodzielnego jedzenia. Rozwój dziecka wesprzesz również, ofiarowując mu książkę opracowaną specjalnie dla najmłodszych czytelników. U nas znajdziesz wydania Biblii oraz najpiękniejsze bajki i baśnie z atrakcyjną, czytelną czcionką i bogactwem ilustracji. Prezent na 1 urodziny chłopca wybrany spośród naszych propozycji będzie doskonałym, pięknym, użytecznym i bezpiecznym darem. Nie czekaj dłużej i dokonaj zamówienia. A może przy okazji trafisz na prezent na Dzień Dziecka dla rocznego chłopca? My zajmiemy się resztą!