Prezent na święta dla dzieci

Prezenty dla dzieci na święta, które dostępne są w sklepie internetowym Murrano, możesz wybrać spośród upominków wykonanych ze złota prób 333 i 585, srebra próby 925, wspaniałych albumów na zdjęcia, książek dedykowanych maluchom, artykułów ze szkła, bawełny, z drewna, z metalu, kubków ceramicznych, a także grawerowanych narzędzi do pisania. Wszystkie nasze wyroby jubilerskie posiadają certyfikowane metki, na których zawarta jest informacja o nazwie, wadze i próbie złotego i srebrnego kruszcu. Biżuteria dla dzieci posiada akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Zapoznaj się z naszą ofertą eleganckich, spersonalizowanych upominków dla najmłodszych i wybierz coś na Boże Narodzenie.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Niezapomniany prezent na święta dla dzieci w postaci cennej biżuterii

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz spersonalizowane prezenty dla dzieci na święta. Nasze podarki przygotowujemy w staranny sposób, aby były indywidualnymi upominkami dopasowanymi do każdej osoby. Wyjątkowe i piękne podarki z imieniem, nazwiskiem czy życzeniami dla bliskiej osoby znajdziesz właśnie w sklepie internetowym Murrano. Dawniej rolę tradycyjnych podarków z życzeniami na święta stanowiły kartki świąteczne z odręcznie zapisanymi czułymi słowami świadczącymi o pamięci. Papier nie stanowi jednak trwałego materiału. Tusz długopisu czy atrament pióra też blaknie po kilku latach od ofiarowania. Rolę świątecznych kartek czy bilecików dołączanym do prezentów pełnią współcześnie grawerowane tabliczki dołączane do eleganckich, drewnianych opakowań na biżuterię. W sklepie internetowym Murrano kupisz prezent dla dziecka na święta w postaci złotej lub srebrnej biżuterii, którą za darmo zapakujemy w eleganckie, drewniane pudełko w kolorze brązu lub bieli, i wzbogacimy grawerowaną tabliczką z Twoimi życzeniami, słowami dedykacji, czułymi wyznaniami prosto od serca. Biżuteria złota dla dzieci, którą posiadamy w zbiorach sklepu internetowego Murrano charakteryzuje się dopasowaniem do wieku maluchów. Oferty naszych produktów dostępne są z bogatymi opisami właściwości fizycznych wyrobów jubilerskich. Biżuterię dla dzieci przedstawiamy, opisując ich szerokość, długość i wagę. Strony złotej biżuterii zawierają zdjęcia najwyższej jakości, które dokładnie obrazują choćby najmniejsze elementy. Fotografie przedmiotów ukazują detale opisywanych ozdób, aby dać Ci jak największą wiedzę o wybieranym produkcie. Sprawdź rozmiar szyi czy dłoni i dobierz ozdobę o właściwej długości. Złote bransoletki, naszyjniki i łańcuszki posiadamy w postaci ozdób zapinanych przy pomocy karabińczyka. Regulowane zapięcie pozwoli Ci na dopasowanie ozdoby do wymiarów dziecka. Wybierz prezent na święta dla dziecka spośród naszych wspaniałych, cennych, dziecięcych wyrobów jubilerskich ze złota oraz srebra.

Oryginalne, grawerowane prezenty na święta dla dzieci

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz niecodzienne prezenty na święta dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe, spersonalizowane plakaty tekstowe, które dostępne są we wzorach dedykowanych maluchom. Znajdziesz u nas tylko nowoczesne plakaty z napisami wykonane na stalowej płycie. Oferujemy Ci wybór spośród dwóch rozmiarów nowoczesnych, metalowych plakatów – M i L. Rozmiar M posiada wymiary 45 cm x 32 cm, natomiast obrazy w rozmiarze L mają 67 cm długości i 48 cm szerokości. Każdy plakat z tekstem posiada grubość 3 mm i zaokrąglone, zabezpieczone krawędzie. Plakaty z napisami po polsku charakteryzuje trwały nadruk, wysoka rozdzielczość i matowa powierzchnia. Niezwykły obraz z dedykacją umieścisz na wybranej ścianie w ciągu 15 sekund. Do każdego zakupionego produktu dołączamy nasz prosty w obsłudze zestaw montażowy. Nasze wspaniałe prezenty na święta dla dziecka będą posiadały wzory dedykowane maluchom, które niedawno przyszły na świat. Taki upominek będzie zdobił pokój dziecka i stanie się pamiątką dnia narodzin czy chrzcin dzięki wpisanej w niego dacie urodzenia, imionach rodziców, wadze i wzroście, a także dacie chrztu czy imionach rodziców chrzestnych. Znajdziesz tu również fajne prezenty na święta dla dzieci będących w dużo starszym wieku. Wspaniały prezent na święta dla dzieci znajdziesz wśród naszych grawerowanych sztućców dedykowanych maluchom uczącym się samodzielnie jeść. Dzieciństwo stanowi czas szybko przemijający. Ciało człowieka wzrasta i rozwija się jego intelekt. Niestety, niełatwo jest znaleźć kogoś, kto pamiętałby pierwsze lata swojego życia. W sklepie Murrano znajdziesz wspaniałe prezenty dla dzieci na święta, którymi będą grawerowane albumy na zdjęcia i ramki na wyjątkowe fotografie. Prezenty świąteczne dla dzieci znajdziesz również wśród naszych spersonalizowanych kubków ceramicznych z motywami związanymi z Bożym Narodzeniem. W naszej ofercie znajdziesz kubki termiczne przeznaczone do zabierania w nich ciepłej herbaty na wynos, do szkoły, na wycieczkę czy na spacer. Wybierz prezent na święta dla dziecka i opłać zamówienie, a my wyślemy Ci je zgodnie z przewidywanym czasem. Chcemy zapewnić Ci jak największy komfort zakupu, więc oferujemy Ci możliwość zwrotu niespersonalizowanego, czyli niepoddanego grawerowaniu prezentu w terminie 30 dni.