Prezent na święta dla taty

Prezenty na święta dla taty, które dostępne są w sklepie internetowym Murrano, możesz wybrać spośród upominków wykonanych ze złota prób 333 i 585, srebra próby 925, wspaniałych albumów na zdjęcia, artykułów ze szkła, bawełny, z drewna, z metalu, kubków ceramicznych, a także grawerowanych piór i długopisów do pisania. Wszystkie nasze wyroby jubilerskie posiadają certyfikowane metki, na których zawarta jest informacja o nazwie, wadze i próbie złotego i srebrnego kruszcu. Biżuteria dla taty posiada akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Zapoznaj się z naszą ofertą eleganckich, spersonalizowanych upominków dla ojców i wybierz coś na Boże Narodzenie.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Niecodzienne, biżuteryjne prezenty dla taty na święta

Boże Narodzenie jest świętem instytucji rodziny. Tego dnia trzeba szczególnie pamiętać o rodzicach, bez których nic by się nie wydarzyło. Warto podziękować im w wyjątkowy sposób. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz prezent na święta dla taty. Nasze podarki pozwolą Ci na okazanie często trudnych do wyrażenia słów podziękowań i wyznań uczuć. Znajdziesz u nas złotą srebrną biżuterię dla niego. Prezent świąteczny dla ojca może składać się ze złotego łańcuszka wzbogaconego zawieszką w kształcie krzyżyka. Prezent na święta dla ojca może być również męską, grubą bransoletą ozdobną lub sportowym zegarkiem. Oferty naszych produktów dostępne są z bogatymi opisami właściwości fizycznych wyrobów jubilerskich. Bransoletki i łańcuszki prezentujemy, opisując ich szerokość, długość i wagę. Znajdziesz u nas zdjęcia najwyższej jakości, które dokładnie obrazują choćby najmniejsze elementy upominków. W sklepie internetowym Murrano kupisz prezent na święta dla taty w postaci złotej lub srebrnej biżuterii, którą za darmo zapakujemy w eleganckie, drewniane pudełko w kolorze brązu lub bieli i wzbogacimy grawerowaną tabliczką z Twoimi życzeniami. Możesz wybrać tabliczkę w odcieniach szarości lub złotą. Wiemy, że nie jest łatwo samodzielnie ułożyć treść życzeń i dedykacji. Pomożemy Ci sprostać temu wyzwaniu. Wybierając dedykację, którą my później wygrawerujemy na ozdobnym, biżuteryjnym opakowaniu, skorzystaj z naszego kreatora, w którym znajdziesz wzorce na każdą okazję i dla każdej, bliskiej osoby. Od teraz prezenty na święta dla ojca będą miały znamiona indywidualnych podarków. Pragniemy dać Ci największy komfort kupowania. Masz możliwość filtrowania wyników wyszukiwania prezentów tak, aby oglądać jedynie te, które wysyłamy w czasie do 24 godzin od dokonania zapłaty za towar. Jeżeli nie spieszysz się tak bardzo, zobacz również prezenty dla taty na święta, które ruszą do Ciebie nie później niż po 48 godzinach od sfinalizowania transakcji. Dajemy Ci gwarancję, że prezent świąteczny dla taty zostanie wysłany we właściwym czasie.

Spersonalizowane, grawerowane upominki dużo lepszym prezentem od tradycyjnych laurek

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz prezent dla ojca na święta, który nie będzie tradycyjnym przedmiotem zakupionym w galerii handlowej. Naszą specjalnością są grawerowane upominki, dzięki którym sprawisz, że nawet zwykła okazja, stanie się wielkim świętem miłości, przyjaźni i rodzinnych uczuć. Współcześnie za bardzo popularne uznaje się posiadanie plakatów, które zawierają grafiki odzwierciedlające zainteresowania, myśli i poglądy ich właścicieli. Plakaty zdobią wnętrza mieszkań, ale też wpływają pozytywnie dla lokatorów. W naszym sklepie kupisz prezent dla taty na święta, którym będzie niezwykły plakat metalowy. Jego montaż nie zajmuje więcej niż 15 sekund! Skorzystaj z oferty naszych spersonalizowanych plakatów, jeśli pragniesz ofiarować tacie pamiątkę będącą podziękowaniem za jego wysiłek. Oferujemy Ci wybór spośród dwóch rozmiarów nowoczesnych, metalowych plakatów – M i L. Rozmiar M posiada wymiary 45 cm x 32 cm, natomiast obrazy w rozmiarze L mają 67 cm długości i 48 cm szerokości. Każdy prezent dla taty na święta w formie plakatu z posiada grubość 3 mm i zaokrąglone, zabezpieczone krawędzie. Plakaty z napisami charakteryzuje trwały nadruk, wysoka rozdzielczość i matowa powierzchnia. Wybierz wspaniały plakat do gabinetu taty, który jest pasjonatem wędkarstwa, polowań, podróży, szybkich samochodów lub sportów drużynowych. Grawerowane prezenty dla taty na święta znajdziesz również w zbiorze spersonalizowanych nosideł na piwo, kufli z imieniem, skrzynek z akcesoriami do degustacji wina. Jeżeli Twój tata posiada bogatą kolekcję krawatów, ale nie ma zupełnie pomysłu na ich przechowywanie, wybierz wieszak na krawaty z możliwością wygrawerowania imienia. Dodatkiem silnego mężczyzny i wędkarza będzie nóż myśliwski z grawerowaną rękojeścią, nowoczesna zapalniczka plazmowa, śniadaniówka na posiłek na łonie natury i kubek termiczny na kawę od żony. Wybór upominku dla ojca spośród naszych propozycji daje Ci pewność, że zobaczysz uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Wybierz prezent na święta dla taty i opłać zamówienie, a my wyślemy Ci je zgodnie z przewidywanym czasem. Chcemy zapewnić Ci jak największy komfort zakupu, więc oferujemy Ci możliwość zwrotu niespersonalizowanego, czyli niepoddanego grawerowaniu prezentu w terminie 30 dni.