Upominek

Walentynki to jedno z najpopularniejszych wydarzeń w roku, obchodzone niemalże na całym świecie. To właśnie w tym szczególnym dniu pary obdarowują się nawzajem pięknie zapakowanymi niespodziankami, dziękując sobie za wspólnie spędzony czas i pielęgnując uczucia, jakie do siebie żywią. Upominek na walentynki to doskonały sposób, aby pokazać bliskiej osobie że jest dla nas ważna. Poszukiwaniom idealnego prezentu zawsze towarzyszą ogromne emocje – w końcu chcemy sprawić najbliższym osobom autentyczną radość. W tym celu, warto sięgnąć po rozwiązanie, jakim są upominki spersonalizowane, dopasowane nie tylko do okazji, lecz również osoby, która ma otrzymać walentynkowy podarunek.

Oferujemy w pełni spersonalizowane upominki na walentynki

Szczególne wyzwanie stanowią upominki na walentynki dla dzieci. Święto zakochanych jest bowiem dobrą okazją na to, by porozmawiać z pociechami o uczuciach, a także pokazać, że w tym szczególnym dniu celebruje się każdą miłość – także tą, jaka istnieje między maluchem a rodzicami. Upominek dla dzieci na walentynki może być symboliczny, jak na przykład skarbonka czy drobna bransoletka z imieniem, lub nieść ze sobą wartości edukacyjne, jak bajki czy encyklopedie. W Murrano oferujemy możliwość spersonalizowania każdego gadżetu pod względem nadruku czy dedykacji zawartej na wybranym przedmiocie. Upominek na walentynki dla dzieci ma przede wszystkim ucieszyć malucha, wprawiając go w iście walentynkowy nastrój. Wybierz niespodziankę, zdecyduj o jej wyglądzie i dedykacji, a my zajmiemy się resztą. Niełatwym zadaniem może okazać się również upominek na walentynki dla dziewczyny. Zwłaszcza gdy ta twierdzi, że ma już wszystko. Bezpiecznym wyjściem w takim przypadku będzie podarowanie jej klasycznej biżuterii. Jeżeli jednak znasz swoją ukochaną, możesz pokusić się o coś bardziej spersonalizowanego. Długopis z grawerem dla aspirującej pisarki, upominek na walentynki dla niej w postaci zestawu kieliszków do wina czy też dedykowany planner książkowy dedykowany urodzonej organizatorce. Zamów wybrane upominki na walentynki dla niej, powierzając nam ich przygotowanie. Każde zamówienie pakujemy w estetyczne pudełeczko, dzięki czemu niespodzianka będzie niemalże od razu gotowa do wręczenia!

Trafiony upominek na walentynki dla faceta – zaskocz ukochanego czymś niestandardowym!

Ciekawe upominki na walentynki dla niego wcale nie są taką prostą sprawą, gdyż ich znalezienie nierzadko bywa problematyczne. Zwłaszcza, że w większości tego typu okazji mężczyzna „nic nie potrzebuje” czy też „wszystko już ma”. Upominek walentynkowy dla niego powinien gwarantować przede wszystkim ogrom emocji, a także nawiązywać do jego indywidualnych cech czy pasji. Niezależnie, czy rozważasz na temat tego, jaki upominek na walentynki dla męża kupić, czy może chcesz obdarować chłopaka, z którym jesteś już od jakiegoś czasu – dobrze, aby niespodzianka wpasowała się w jego gusta. A jak wiadomo, te pozostają różne. Na szczęście w sklepie Murrano przygotowaliśmy szereg propozycji na upominek na walentynki dla niego, stawiając przede wszystkim na różnorodność. To właśnie w naszym sklepie internetowym znajdziesz masę opcji prezentowych, począwszy od tych pozostających w tematyce święta zakochanych, aż po takie, dzięki którym wyrazisz pełne wsparcie dla jego pasji i zainteresowań. Klasyką wśród walentynkowych prezentów dla mężczyzn wciąż pozostają ceramiczne kubki, które można wzbogacić poprzez indywidualny grawerunek. To gratka zwłaszcza dla smakoszów kawy, zaczynających swój dzień od napicia się ulubionej mieszanki palonych ziaren. Nie jest to jednak jedyna opcja, jaką można sprezentować komuś bliskiemu. Upominek dla chłopaka na walentynki może przybrać postać plakatu z kolażem waszych wspólnych zdjęć czy fotografii oprawionej w estetyczną ramkę. Nie od dziś wiadomo bowiem, że upominek dla faceta na walentynki nie musi być drogi. Liczy się przecież gest oraz pamięć, a także poziom dopasowania podarunku do osobowości obdarowywanego. Wyzwaniem może okazać się upominek dla męża na walentynki – po kilku lub kilkunastu wspólnie spędzonych walentynkach, wór prezentowych pomysłów może się nieco skurczyć. W Murrano mamy jednak całą masę niespodzianek, a dodatkowa możliwość dowolnej personalizacji pod kątem designu oraz dedykacji powoduje, że nawet z pozoru trudne wyzwanie związane z doborem niespodzianki dla męża okazuje się pestką – upominek dla niego na walentynki staje się zaś niepowtarzalny! To Ty decydujesz, jak będzie prezentował się konkretny gadżet. Upominek dla niego może przybrać formę pokaźnego zestawu do whisky, który zaskakuje niestandardowym kształtem karafki lub zestawu narzędzi opatrzonego miłym słowem wsparcia w pasji. Możliwość personalizacji sprawia, że nawet drobny upominek na walentynki dla chłopaka może spowodować prawdziwą radość i wywołać na jego twarzy szczery uśmiech. Zapraszamy do zakupu upominków walentynkowych w naszym sklepie internetowym. Ratujemy nawet spóźnialskich, wysyłając większość paczek w ciągu doby od złożenia zamówienia. Z nami możesz liczyć na wspaniały prezent dla bliskiej osoby!