Dla Mamy i Taty

Walentynki, choć nie można odmówić im typowo komercyjnego charakteru, mogą okazać się doskonałym pretekstem do zastanowienia się nad różnymi wymiarami miłości. Wbrew powszechnej opinii, święto zakochanych nie jest zarezerwowane wyłącznie dla par. To szczególny czas, który można spędzić wraz ze swoją najbliższą rodziną – mamą i tatą. W ciągu całego roku, nie ma chyba lepszej okazji, by przypomnieć sobie o tym, czym właściwie jest miłość i jak wpływa na nasze życie. To właśnie w walentynki warto się zatrzymać i skupić na tym, co najważniejsze; na relacjach z bliskimi. Prezent na walentynki dla rodziców to doskonały sposób na to, by podziękować mamie i tacie za troskę, wsparcie oraz opiekę.

Prezent dla rodziców na walentynki – dla mamy i taty

Rodzice to jedne z najważniejszych osób w życiu każdego z nas. Chociaż nie zawsze da się znaleźć odpowiednie słowa, aby się z nimi porozumieć, tak czy siak darzy się ich jednym z najpiękniejszych rodzajów miłości. Prezent dla mamy i taty na walentynki zazwyczaj nie jest łatwym wyborem. Wcale nie dlatego, że mają oni zbyt wysokie wymagania – wręcz przeciwnie. W większości przypadków to dzieci chcą odwdzięczyć się im za to, co dla nich zrobili, w jak najlepszy sposób. Wybierając prezent na walentynki dla rodziny, warto postawić na coś wyjątkowego. Pomóc w tym może personalizacja, którą oferujemy w sklepie internetowym Murrano. Spersonalizowane prezenty skrywają w sobie wiele zalet. Wyróżnia je wyjątkowość, której nie da się odszukać w większości komercyjnych gadżetów, które pojawiają się na sklepowych półkach jeszcze przed walentynkami. Wystarczy jedynie umieścić kilka słów na wybranym upominku, by prezent na walentynki dla rodziców zyskał na wyjątkowości, stając się przedmiotem nie do podrobienia. Tego typu spersonalizowane niespodzianki bardzo często okazują się pamiątką na długie lata, raz za razem przypominając obdarowanym osobom o szczególnym wydarzeniu czy okazji, z jakiej został on wręczony. Tego typu prezenty mogą dodatkowo pomóc w budowie silniejszych więzi, przypominając rodzicom o tym, jak wiele dla nas znaczą. Prezent na walentynki dla mamy i taty powinien być tak samo wyjątkowy, jak oni sami. W Murrano przygotowaliśmy kilkanaście opcji upominkowych, które możesz przyozdobić wybranym przez siebie nadrukiem i grawerunkiem. Pokaż, jak bardzo cenisz każdy dzień spędzony razem z mamą i tatą, składając w ich ręce awangardowy prezent na walentynki. Wyjdź poza schemat, stawiając na oryginalność w postaci niespodzianki, do której rodzice będą chętnie wracać pamięcią.

Zamów unikatowy prezent na walentynki dla mamy i taty

Wybierając prezent dla rodziców na walentynki, możesz dokonać tego na dwa sposoby. Pierwszy z nich to podarowanie swoim bliskim wspólnego prezentu. W Murrano posiadamy szereg propozycji na prezent dla par, wśród których znajdują się między innymi eleganckie, ceramiczne kubki, na które możesz nanieść inicjały swoich rodziców. Oprócz tego, uroczym pomysłem na walentynkowy prezent dla rodziców jest poduszka z papużkami nierozłączkami, symbolizującymi bratnie dusze. W przypadku gdy mama i tata są prawdziwymi koneserami wina, przydać im się może zestaw starannie wygrawerowanych kieliszków. Metoda laserowa używana w zdobieniu szklanych powierzchni czyni napis odpornym na zniszczenia. Walentynki to czas miłości, z tego powodu można podarować swoim rodzicom tematyczny prezent jakim są dwa kryształowe łabędzie, zapakowane w starannie ozdobionym, drewnianym pudełeczku. Te ptaki od lat symbolizują miłość oraz wierność aż do śmierci, przez co ich miniaturowe podobizny mogą okazać się doskonałym prezentem dla mamy i taty z okazji zbliżających się walentynek. Drugim sposobem jest podarowanie rodzicom osobnych upominków. Szykując prezent dla mamy na walentynki, warto wziąć pod uwagę naszą kolekcję różnorodnej biżuterii, wśród której na szczególną uwagę zasługują złote i srebrne naszyjniki z delikatnymi zawieszkami. Pamiętaj, że prezent walentynkowy dla mamy czy taty może, ale nie musi bezpośrednio nawiązywać do dnia zakochanych. Jeżeli dobrze znasz swoich rodziców, możesz spersonalizować prezent, który nawiązuje do ich pasji czy zawodu, z którego czerpią ogromną przyjemność. Idealnym prezentem na walentynki dla mamy może okazać się bawełniana torba z nadrukiem, w której pomieści ona wszystkie swoje zakupy, jak i kubek termiczny z ciekawym grawerem. Podobnie, gdy zastanawiasz się nad tym, jaki prezent na walentynki dla taty jest najlepszym pomysłem. W przypadku, gdy jest on wielbicielem mocnych trunków i jak nikt zna się na różnych gatunkach whisky, polecamy zestaw składający się z awangardowej karafki i czterech szklanek, które można ozdobić inicjałami ojca. Prezent dla taty na walentynki może również przybrać formę eleganckiej szkatułki na zegarki, w której ten będzie mógł przechowywać wszystkie swoje skarby. Prezent dla rodziców na walentynki zamówiony w sklepie Murrano zabezpieczany jest przed uszkodzeniem w trakcie dostawy. Jesteśmy w stanie uratować nawet zapominalskich, dlatego też nie czekaj ani chwili dłużej – złóż zamówienie i w najbliższym czasie zaskocz swoich kochanych rodziców!