Dla Kolegi

O uczucia bądź bliskie relacje z najważniejszymi dla Ciebie osobami powinnaś regularnie dbać. A zdecydowanie najlepszą okazją do pokazania swojej czułości są walentynki. Przypadające każdego roku na 14 lutego Święto Zakochanych mogą dzisiaj obchodzić nie tylko pary w wieloletnich oraz szczęśliwych związkach. Jeżeli zainteresował Cię prezent walentynkowy dla kolegi, znajdujesz się w idealnym miejscu. Sklep internetowy Murrano przygotował bowiem specjalną kategorię, która została odpowiednio rozbudowana o polecane akcesoria dla przyjaciela. Zobacz szczegóły. Szybko przekonasz się, że trafiony prezent dla kolegi na walentynki wbrew pozorom nie musi być trudnym i żmudnym pod względem czasu zadaniem. Wystarczy, że zaufasz naszemu doświadczeniu!

Co możesz zrobić, żeby prezent na walentynki dla kolegi był trafiony?

Uwielbiasz robić niespodzianki i chętnie sprawiasz najbliższym osobom kreatywne podarunki? Nie ma chyba nic gorszego, jak wręczenie rozczarowującego upominku. Dedykowane gadżety kupujesz przecież z myślą o ich regularnym wykorzystywaniu w trakcie codziennych obowiązków. Świetny pod każdym względem prezent na walentynki dla kolegi musi stanowić bezpośrednie nawiązanie do ulubionego hobby bądź zawodu wykonywanego przez Twojego przyjaciela. Wtedy zminimalizujesz ryzyko odłożenia przygotowanego przez Ciebie podarunku głęboko do szafy, razem z innymi dość wyraźnie nietrafionymi oraz zapomnianymi upominkami. A powinnaś wiedzieć, że taki efekt często zachodzi nawet kilka dni po Święcie Zakochanych. Tego typu gadżeciarskie faux pas powielane jest wyłącznie przez osoby, które nie mają pomysłu na perfekcyjny prezent dla kolegi na walentynki i nie wiedzą, gdzie szukać takich akcesoriów, aby rzeczywiście zadowoliły one odbiorcę. Nasz sklep internetowy Murrano posiada kilka naprawdę ciekawych oraz godnych uwagi kategorii, gdzie bez większego problemu znajdziesz idealny prezent na walentynki dla kolegi w rozsądnej cenie. Żeby jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość takiego podarunku, rekomendujemy skorzystanie z opcji darmowej personalizacji upominków. Niewiele kupujących zdaje sobie sprawę z tego, że zaledwie kilka kliknięć w specjalnie przygotowanym przez Murrano kreatorze dzieli Cię od wręczania nie tylko trafionych, ale również i sentymentalnych gadżetów. Jeżeli Twój przyjaciel będzie mógł się przywiązać do akcesoriów zamówionych z okazji międzynarodowego Święta Zakochanych, z całą pewnością nawet nie pomyśli, aby prezent na walentynki od Ciebie zrównać z pozostałymi, rzadko używanymi podarunkami. 

Spersonalizuj prezent na walentynki dla kolegi. Efekt „wow” gwarantowany!

Personalizacja produktów w sklepie internetowym Murrano jest o tyle ciekawym rozwiązaniem, że możesz ją wykonać na praktycznie każdym gadżecie. A jeśli produkt jest zbyt mały do zrealizowania nadruku bądź grawerunku, nasi specjaliści wykonają dedykowane zdobienie bezpośrednio na opakowaniu. Tak przygotowany prezent walentynkowy dla kolegi będzie strzałem w przysłowiową dziesiątkę. O niemalże identycznej skuteczności, jaką może wykazać się wypuszczona przez Amora strzała miłości, symbolizująca właśnie Święto Zakochanych. W zdecydowanej większości przypadków personalizacja upominków kojarzona jest drukowaniem bądź grawerowaniem na produkcie różnorodnych napisów. I faktycznie. Prezent walentynkowy dla kolegi z tego typu zdobieniem cieszy się ogromną popularnością w sklepie internetowym Murrano. Dokładną zawartość personalizacji możesz jednak dopasowywać pod indywidualne oczekiwania, a dzięki temu obdarowywana osoba otrzyma oryginalny oraz jedyny w swoim rodzaju podarunek. Za ciekawy przykład takiego urozmaicenia należy uznać szklany prezent dla kolegi na walentynki. To dość rozbudowana kategoria, gdzie znajdziesz dedykowane zestawy karafek, szklanek, kieliszków bądź kufli do ulubionych trunków przyjaciela. Nieco więcej możliwości personalizacji będziesz mieć w przypadku wyboru kategorii, gdzie umieściliśmy bestsellerowe fotoprezenty. Tam, oprócz wcześniej wspomnianego tekstu, możesz zdecydować się również na zdobienie graficzne. Jak sama nazwa wskazuje, fotograficzne podarunki otwierają przed Tobą furtkę pod tytułem „kreatywność”. Sporym zainteresowaniem w naszym asortymencie cieszą się klasyczne albumy, gdzie na okładce często umieszcza się wizerunek obdarowywanej osoby, wzbogacony dodatkowo ulubionym cytatem, ważną sentencją bądź po prostu imieniem przyjaciela. Taki prezent na walentynki dla kolegi śmiało można nazwać sentymentalnym. Polecamy jeszcze zwrócić uwagę na plakaty. To najlepsza forma upominku z okazji Święta Zakochanych dla osoby, która słynie ze znakomitego i niepowtarzalnego poczucia humoru. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby tego typu prezent walentynkowy dla kolegi był nieco poważniejszy. Czy to koniec opcji personalizacyjnych w sklepie internetowym Murrano? Zdecydowanie nie, ponieważ dodatkowe wzbogacenie potrafimy umieścić również na produktach drewnianychakcesoriach metalowych bądź nawet na tekstyliach. W każdym z wymienionych wyżej przypadków gwarantujemy pierwszorzędną jakość. Zarówno samego upominku, jak i wykonywanego przez nas grawerunku bądź nadruku.