Upominek na dzień chłopaka

Tylko u nas odkryjesz najlepszy, drobny upominek na Dzień Chłopaka. Zobacz ciekawe gadżety na Dzień Chłopaka, które wzbogacane są eleganckim grawerunkiem i kolorowym nadrukiem z Twoim zdjęciem. W Murrano czekają najlepsze upominki. Po co wychodzić z domu? Drobny prezent na Dzień Chłopaka zakupisz bez konieczności wychodzenia z domu. Nie zwlekaj i wejdź do krainy, gdzie czeka na Ciebie nie tylko jeden drobiazg na Dzień Chłopaka.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Małe upominki na Dzień Chłopaka z dostawą do domu

Drobne prezenty na Dzień Chłopaka do kupienia są w sklepie Murrano bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystko, czego potrzebujesz, aby kupić personalizowany, mały upominek na Dzień Chłopaka to telefon, komputer lub tablet z dostępem do sieci internetowej. Nie rezerwuj czasu na wizytę w sklepie stacjonarnym. U nas kupisz upominek online, a my dostarczymy go na wskazany adres. A może chcesz, aby nasz mały prezent na Dzień Chłopaka trafił bezpośrednio do obdarowywanej osoby? Nie ma problemu. Wspólnie zrobimy niespodziankę Twojemu chłopakowi, narzeczonemu lub mężowi. Każdy, nawet drobny upominek na Dzień Chłopaka wzbogacany jest w personalizowaną dedykację. Dla prawdziwego gentlemana wybierz grawerowany tekst umieszczany na produkcie metodą grawerowania laserowego. Dodaj kolorowy nadruk z Waszą fotografią, by stworzyć podarek dla ukochanego. Skromny prezent na Dzień Chłopaka zostanie wysłany na wskazany adres. Już wiesz, co zrobić, jeśli jesteś w delegacji lub nie możesz wrócić w rodzinne strony na Dzień Chłopaka, bo przed Tobą ciężki egzamin. Pamięć o bliskim mężczyźnie okażesz upominkiem wysłanym bezpośrednio do jego domu! Zadzwoń i powiedz wszystko ukochanemu o tym, jak bardzo jesteś szczęśliwa. Porozmawiaj z nim na wideokonferencji i powiedz mu, jak bardzo go kochasz. Nie pozwól, aby pomyślał, że o nim zapomniałaś. Wręcz upominek z autorską dedykacją, by zapewnić go o swojej miłości. Wybierz niezwykły projekt dedykacji i zmodyfikuj go, aby stworzyć niepowtarzalny, lecz niedrogi prezent na Dzień Chłopaka.

Kilka propozycji idealnych jako małe prezenty na Dzień Chłopaka

Skąd wziąć pomysł na drobiazg na Dzień Chłopaka? Sklep internetowy Murrano to miejsce, gdzie odkryjesz prezent dla gentlemana, miłośnika każdego hobby i przedstawicieli różnych zawodów. Dla prawdziwego twardziela, złotej rączki, majsterkowicza zakup zestaw narzędzi w etui z nadrukiem. Taki upominek na Dzień Chłopaka będzie również sposobem na poproszenie go o naprawę czegoś, co już dawno powinno być naprawione. Ten skromny prezent na Dzień Chłopaka jest gadżetem idealnym nie tylko dla niego, ale również dla niej. Dziewczyny, żony i narzeczone muszą mierzyć się z koniecznością samodzielnego naprawienia drobnej usterki czy przykręcenia poluzowanej śrubki. Symboliczny prezent na Dzień Chłopaka to zestaw do whisky składający się ze szklanej karafki oraz dedykowanych szklanek z grawerunkiem. To komplet, który przyda się podczas każdej męskiej imprezy. Ten idealny zestaw na domówkę wybierz dla konesera whisky. Natomiast dla piwosza idealny będzie kufel do piwa z dedykacją na szkle. Solidne naczynie przechowywać będzie schłodzony złoty trunek pity podczas upałów po pracy. A może drobiazg na Dzień Chłopaka będzie stanowił nóż myśliwski z dedykacją lub inny personalizowany scyzoryk? Metalowa zapalniczka plazmowa ofiarowana zostanie jako mały upominek na Dzień Chłopaka. Ta zapalniczka ładowana jest przy pomocy podłączenia jej do gniazdka. Przedmiot ten to doskonały gadżet dla wytwornego mężczyzny, którym jest Twój partner. Dla kinomana i lenia przygotuj personalizowaną poduszkę z nadrukiem, która zawiera kieszenie dedykowane do przechowywania pilota, okularów czy telefonu. Sprawdź bogatą ofertę opracowaną specjalnie dla facetów.