Prezent dla szefa na dzień chłopaka

Wybierasz upominki dla kolegów z pracy? Nie wiesz, co kupić na Dzień Chłopaka dla szefa? Sklep internetowy Murrano jest miejscem, gdzie kupisz nie tylko jeden prezent dla szefa na Dzień Chłopaka. Nie zwlekaj! Wejdź do naszej krainy! Personalizowane upominki już czekają na Ciebie. Tylko u nas kupisz praktyczny, piękny i pamiątkowy prezent dla szefa na Dzień Chłopca w Waszej firmie.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Ciekawy prezent na Dzień Chłopaka dla szefa, który kupisz online

Dzień Chłopaka to również święto celebrowane w miejscu pracy. Nie tylko mali chłopcy otrzymują tego dnia upominki. Zazwyczaj koleżanki z pracy przygotowują niespodzianki także dla kolegów. Są to drobiazgi, małe upominki, symboliczne przedmioty czy męskie gadżety i zabawne przedmioty. Jeśli Waszym szefem jest mężczyzna, powinnyście również pomyśleć nad wyborem podarku dla niego. Oryginalny prezent dla szefa na Dzień Chłopaka będzie praktyczny, pamiątkowy i elegancki. Najlepsze propozycje dedykowane dla szefów i kierowników kupisz bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że masz telefon, tablet lub komputer z dostępem do Internetu. Przeglądaj nasze wirtualne, sklepowe półki o każdej porze dnia i nocy. Przygotujcie imprezę dedykowaną dla wszystkich kolegów z pracy! Nie zapomnijcie o szefie, który też jest mężczyzną. Dbajcie o dobre relacje w grupie, jaką stanowicie. Każdy potrzebuje chwili odpoczynku, nawet w trakcie pracy. Wraz ze sklepem internetowym Murrano przygotujecie małą imprezę nawet w godzinach pracy. Przygotujcie wraz z koleżankami dłuższą przerwę śniadaniową i zaproście szefa, by wspólnie świętować Dzień Chłopca. W Murrano kupisz personalizowany prezent dla szefa na Dzień Chłopaka. Upominek ten będzie miał niezwykłą dedykację przygotowaną jako grawerunek wykonany metodą grawerowania laserowego. Możesz również wybrać personalizowany prezent na Dzień Chłopaka dla szefa, który wzbogacimy kolorowym nadrukiem z Twoim zdjęciem. Personalizowana dedykacja dodawana jest gratis do zamówienia.

Kilka pomysłów na prezent dla szefa na Dzień Chłopca

Elegancki prezent dla szefa na Dzień Chłopca odkryjesz wśród naszych grawerowanych piór i długopisów znanych marek, Parker i Waterman. Gustowne pióro renomowanej marki posłuży do podpisania ważnych dokumentów. Nasz niezwykły przyrząd do pisania powinien być na biurku każdego gentlemana. Każde pióro i każdy długopis będą zawierały wygrawerowane imię właściciela produktu. Ten gustowny i praktyczny gadżet umieścimy w eleganckim pudełku i to również wzbogacimy grawerowaną treścią dedykacji dla niego. Skorzystaj z naszych gotowych projektów personalizacji, które wystarczy jedynie zmodyfikować, dodając indywidualny fragment, by stworzyć ten najlepszy, oryginalny prezent na Dzień Chłopca dla szefa. Drobiazg dla niego będzie stanowił również nasz solidny planner. Personalizowany planner to kalendarz książkowy z eleganckim nadrukiem na twardej okładce. Przedmiot ten jest terminarzem, którego początek sam możesz wybrać! Twój rok kalendarzowy może zacząć się nawet w sierpniu. Każda strona zawiera dużo przestrzeni przygotowanej do zapisania planów, codziennych zadań. To tu również znajdziesz dużo miejsca na zapisanie codziennych notatek. Dedykowany notatnik z nadrukiem będzie idealny dla gentlemana, który lubi mieć wszystko zawsze zapisana na kartce. Twój szef to tradycjonalista? Wybierzcie drewniany wieszak na krawaty z dedykacją dla niego. Personalizowany wieszak zmieści całą kolekcję krawatów noszonych nie tylko na te najważniejsze okazje. To w Murrano kupisz prezent dla szefa na Dzień Chłopaka, imieniny, urodziny czy święta. Stwórz podarek dla gentlemana z autorską dedykacją.