loading

Charms Zawieszka Koralik Srebrny PODZIEMNE TUNELE

  • Charms Zawieszka Koralik Srebrny PODZIEMNE TUNELE
preview next

Charms Zawieszka Koralik Srebrny PODZIEMNE TUNELE

Czekamy na dostawę

CHARMS PODZIEMNE TUNELE

Koralik wysadzany jest ozdobnymi kryształkami. Rdzeń koralika wykonany jest ze srebra najwyższej próby 925. Uniwersalna średnica srebnego rdzenia umożliwia zawieszenie koralika na wszystkich bransoletkach, naszyjnikach i kolczykach bazach marki MURRANO jak również innych producentów.

  • Wysokość: 10 mm
  • Średnica rdzenia: 5 mm

STORY BY MURRANO...

Jeden z górskich ratowników wyruszając na akcję ratunkową, przez długie godziny nie mógł odnaleźć zagubionej, poszkodowanej osoby. Po kolejnej chwili bezowocnej wędrówki po turniach, nastąpił on niespodziewanie na uskok i trafił do podziemnego tunelu. Nikt wcześniej nie był w stanie dostrzec piękna ziemskiego ogromu z tej zapierającej dech w piersiach perspektywy. Wydrążone przez krystaliczne, podziemne źródła tunele przeobrażały się na swoich rozwidleniach w okazałe, przytulne jaskinie, dające zwierzętom schronienie. Krążąc dłużej tymi nietypowymi ścieżkami, nad głową dojrzeć można stalagmity utworzone z zamarzniętej, górskiej wody. Każdy z nich jest zachwycająco piękny i mieni się przy najmniejszym promieniu słońca przedzierającym się przez grubą warstwę gleby, niczym drogocenny kryształ, lecz przy chwili nieuwagi, stać się może również niebezpiecznym zabójcą, odbierającym życie w mgnieniu oka. Kryształy umieszczone na tym wyjątkowym koraliku noszą w sobie wszystko co najlepsze z górskiej czystej natury, przypominając o jej niezwykłej sile i naturalnym pięknie.

Sposób wysyłkiCzas transportuPłatność z góryPłatność przy odbiorze

InPost Paczkomaty 24/7
Do 24h 14,99 zł -

InPost Kurier
Do 24h 14,99 zł 16,99 zł
poczta_polska.jpg
Odbiór w punkcie
Pocztex PUNKT
Do 24h 9,99 zł 9,99 zł

Odbiór w punkcie DPD
Punkt / Automat paczkowy
Do 24h 0 zł -

Przesyłka kurierska
Pocztex Kurier
Do 24h 9,99 zł 11,99 zł

Przesyłka kurierska
DPD
Do 24h 12,99 zł 13,99 zł

Przesyłka kurierska zagraniczna
od 37,00 zł Więcej informacji...

Brak recenzji użytkowników.

Doradca Klienta Murrano.pl

63 263 31 15

e-mail

sklep@murrano.pl

Dowiedz się więcej o naszych produktach. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie wątpliwości związane z wyborem produktu i etapami realizacji Państwa zamówienia. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00. Zachęcamy również do kontaktu przez nasz Live czat znajdujący się w prawym dolnym rogu strony.

Nr Katalogowy: SS-297