loading

Charms Zawieszka Koralik Srebrny PERŁOWY DYSK

  • Charms Zawieszka Koralik Srebrny PERŁOWY DYSK
preview next

Charms Zawieszka Koralik Srebrny PERŁOWY DYSK

Czekamy na dostawę

CHARMS PERŁOWY DYSK

Koralik wykonany jest z weneckiego szkła murano. Rdzeń koralika wykonany jest ze srebra najwyższej próby 925. Uniwersalna średnica srebnego rdzenia umożliwia zawieszenie koralika na wszystkich bransoletkach, naszyjnikach i kolczykach bazach marki MURRANO jak również innych producentów.

  • Wysokość: 11 mm
  • Średnica rdzenia: 5 mm

STORY BY MURRANO...

Wpatrując się w powierzchnię koralika możemy dostrzec starożytną olimpiadę, rozgrywająca się na sparzonym słońcem, greckim wzgórzu. Jeden z herosów był nieprawdopodobnie zakochany w księżniczce, która patronowała zawodom. Aby zaimponować swoja pomysłowością i siłą, zawodnik w jednej konkurencji cisnął w dal dyskiem wykonanym ze śnieżnobiałej masy perłowej. Po pokonaniu rekordowego dystansu, dysk rozbił się na dziesiątki odłamków, lecz księżniczka oczarowana nieposkromioną siłą mężczyzny połączoną z wrażliwą duszą, pozbierała dysk w całość i nawlokła go na sznur, tworząc z niego gustowny naszyjnik podarowany w ofierze serca. Do dnia dzisiejszego perła jest symbolem czystego serca i szlachetności.

Sposób wysyłkiCzas transportuPłatność z góryPłatność przy odbiorze

InPost Paczkomaty 24/7
Do 24h 14,99 zł -

InPost Kurier
Do 24h 14,99 zł 16,99 zł
poczta_polska.jpg
Odbiór w punkcie
Pocztex PUNKT
Do 24h 9,99 zł 9,99 zł

Odbiór w punkcie DPD
Punkt / Automat paczkowy
Do 24h 0 zł -

Przesyłka kurierska
Pocztex Kurier
Do 24h 9,99 zł 11,99 zł

Przesyłka kurierska
DPD
Do 24h 12,99 zł 13,99 zł

Przesyłka kurierska zagraniczna
od 37,00 zł Więcej informacji...

Brak recenzji użytkowników.

Doradca Klienta Murrano.pl

63 263 31 15

e-mail

sklep@murrano.pl

Dowiedz się więcej o naszych produktach. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie wątpliwości związane z wyborem produktu i etapami realizacji Państwa zamówienia. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00. Zachęcamy również do kontaktu przez nasz Live czat znajdujący się w prawym dolnym rogu strony.

Nr Katalogowy: SS-396