loading

Charms Zawieszka Koralik Srebrny NOCNI TOWARZYSZE

preview next

Charms Zawieszka Koralik Srebrny NOCNI TOWARZYSZE

Czekamy na dostawę

CHARMS NOCNI TOWARZYSZE

Koralik wykonany jest z barwnego szkła weneckiego murano. Rdzeń koralika wykonany jest ze srebra najwyższej próby 925. Uniwersalna średnica srebnego rdzenia umożliwia zawieszenie koralika na wszystkich bransoletkach, naszyjnikach i kolczykach bazach marki MURRANO jak również innych producentów.

  • Wysokość: 11 mm
  • Średnica rdzenia: 5 mm

STORY BY MURRANO...

Wędrując po wyzutych ze światła równinach, świadomość napina się niczym dźwięczna struna. Poszukuje ona w pobliżu innych istot, mogących wyrządzić krzywdę. W nowym, nieznanym miejscu nikt nie zakłada najjaśniejszych sceniariuszy natychmiastowej pomocy i braterstwa. Krocząc tak po niepewnym gruncie wiele czasu potrzebujemy, aby dostrzec iż najwierniejszym, nocnym towarzyszem naszej wędrówki jest strach, nieopuszczający nawet na krok zbłąkanej duszy. Ciemna powierzchnia koralika przeplatana białymi wstęgami światła jest alegorią nocnych podróży pełnych obaw. Mimo nieustępliwego lęku na horyzont podpełza jaśniejąca nadzieja, zwiastująca rychły wschód słońca.

Sposób wysyłkiCzas transportuPłatność z góryPłatność przy odbiorze

InPost Paczkomaty 24/7
Do 24h 16,99 zł -

InPost Kurier
Do 24h 16,99 zł 18,99 zł
poczta_polska.jpg
Odbiór w punkcie
Pocztex PUNKT
Do 24h 10,99 zł 11,99 zł

Odbiór w punkcie DPD
Punkt / Automat paczkowy
Do 24h 0 zł -

Przesyłka kurierska
Pocztex Kurier
Do 24h 13,99 zł 14,99 zł

Przesyłka kurierska
DPD
Do 24h 12,99 zł 13,99 zł

Przesyłka kurierska zagraniczna
od 37,00 zł Więcej informacji...

Brak recenzji użytkowników.

Doradca Klienta Murrano.pl

63 263 31 15

e-mail

sklep@murrano.pl

Dowiedz się więcej o naszych produktach. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie wątpliwości związane z wyborem produktu i etapami realizacji Państwa zamówienia. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00. Zachęcamy również do kontaktu przez nasz Live czat znajdujący się w prawym dolnym rogu strony.

Nr Katalogowy: SS-427