loading

Charms Zawieszka Koralik Srebrny MIĘTÓWKOWY LARRY

  • Charms Zawieszka Koralik Srebrny MIĘTÓWKOWY LARRY
preview next

Charms Zawieszka Koralik Srebrny MIĘTÓWKOWY LARRY

Czekamy na dostawę

CHARMS MIĘTÓWKOWY LARRY

Koralik wykonany jest z barwnego szkła weneckiego murano. Rdzeń koralika wykonany jest ze srebra najwyższej próby 925. Uniwersalna średnica srebnego rdzenia umożliwia zawieszenie koralika na wszystkich bransoletkach, naszyjnikach i kolczykach bazach marki MURRANO jak również innych producentów.

  • Wysokość: 11 mm
  • Średnica rdzenia: 5 mm

STORY BY MURRANO...

Pogodny gość zwany Miętówkowy Larry prowadził swój żywot w nadmorskiej przystani słynącej z mężnych wilków morskich. Tuż nad brzegiem oceanu znajdowała się jego karczma zbudowana na kształt pęcznego antałka- nieodłącznego towarzysza morskich przygód. Jego oberża różniła się jednak od powszechnych wyobrażeń na temat takich surówych, wypłukanych solą miejsc. Pierwszorzędnym trunkiem bowiem, który był serwowany w pękatych kuflach ogorzałym mężczyznom rządnym przygód była lepka, musująca ciecz o intensywnym słodkim smaku, która pozwalała na zrównoważenie goryczy codziennego życia pełnego niebezpieczeństw i tęsknoty za lądem. Ich siwe, przerzedzone brody oblepione w słodką bryłkę stawały się w tym miejscu łagodną ostoją przywracającą siłę i krzepkość mięśni potrzebną do okrętowych zmagań. Jedna z legend głosi, iż ów antałek został przysypany zwałem zbrylonego piasku podczas przerażającego sztormu szalejącego nad przystanią. Śmiałek, który odwazy zapuścić się w zbutwiałe nasypisko odnajdzie krzepiącą słodycz do której uciekali się utęsknieni łowcy przygód.

Sposób wysyłkiCzas transportuPłatność z góryPłatność przy odbiorze

InPost Paczkomaty 24/7
Do 24h 14,99 zł -

InPost Kurier
Do 24h 14,99 zł 16,99 zł
poczta_polska.jpg
Odbiór w punkcie
Pocztex PUNKT
Do 24h 9,99 zł 9,99 zł

Odbiór w punkcie DPD
Punkt / Automat paczkowy
Do 24h 0 zł -

Przesyłka kurierska
Pocztex Kurier
Do 24h 9,99 zł 11,99 zł

Przesyłka kurierska
DPD
Do 24h 12,99 zł 13,99 zł

Przesyłka kurierska zagraniczna
od 37,00 zł Więcej informacji...

Brak recenzji użytkowników.

Doradca Klienta Murrano.pl

63 263 31 15

e-mail

sklep@murrano.pl

Dowiedz się więcej o naszych produktach. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie wątpliwości związane z wyborem produktu i etapami realizacji Państwa zamówienia. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00. Zachęcamy również do kontaktu przez nasz Live czat znajdujący się w prawym dolnym rogu strony.

Nr Katalogowy: SS-014