loading

Charms Zawieszka Koralik Srebrny KALEJDOSKOP MARZEŃ

5
(9 opinii)
preview next

Charms Zawieszka Koralik Srebrny KALEJDOSKOP MARZEŃ

5
(9 opinii)
Czekamy na dostawę

CHARMS KALEJDOSKOP MARZEŃ

Koralik wykonany jest z weneckiego szkła murano. Rdzeń koralika wykonany jest ze srebra najwyższej próby 925. Uniwersalna średnica srebnego rdzenia umożliwia zawieszenie koralika na wszystkich bransoletkach, naszyjnikach i kolczykach bazach marki MURRANO jak również innych producentów.

  • Wysokość: 11 mm
  • Średnica rdzenia: 5 mm

STORY BY MURRANO...

Szklana tafla wielobarwnego koralika przypomina nieco widok, pojawiający się na powierzchni kalejdoskopu, urządzenia optycznego, będącego dawniej popularną dziecięcą zabawką. W zwierciadłach tworzących serce kalejdoskopu, dzięki wielokrotnym odbiciom różnokolorowych szkieł obserwować można symetryczne figury, które zmieniają się w momencie obracania urządzenia. Podobna zależność następuje w naszym życiu. W marzeniach snujemy wybujałe fantazje, będące naszymi planami na przyszłość. Kiedy zastanawiamy się nad nimi, badamy je z każdej strony, obracając i wywracając na opak. Oryginalny, kryształowo-czarno-malinowy koralik symbolizuje życiowe plany ludzi, które ulegają dekonstrukcji w wyniku nadmiernego analizowania. Biżuteria ta nakłania do wzięcia sprawy we własne ręce i zachęca do spontanicznego działania.

Sposób wysyłkiCzas transportuPłatność z góryPłatność przy odbiorze

InPost Paczkomaty 24/7
Do 24h 14,99 zł -

InPost Kurier
Do 24h 14,99 zł 16,99 zł
poczta_polska.jpg
Odbiór w punkcie
Pocztex PUNKT
Do 24h 9,99 zł 9,99 zł

Odbiór w punkcie DPD
Punkt / Automat paczkowy
Do 24h 0 zł -

Przesyłka kurierska
Pocztex Kurier
Do 24h 9,99 zł 11,99 zł

Przesyłka kurierska
DPD
Do 24h 12,99 zł 13,99 zł

Przesyłka kurierska zagraniczna
od 37,00 zł Więcej informacji...
Opinie wystawili klienci, którzy dokonali zakupu. Są weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem
Doradca Klienta Murrano.pl

63 263 31 15

e-mail

sklep@murrano.pl

Dowiedz się więcej o naszych produktach. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie wątpliwości związane z wyborem produktu i etapami realizacji Państwa zamówienia. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00. Zachęcamy również do kontaktu przez nasz Live czat znajdujący się w prawym dolnym rogu strony.

Nr Katalogowy: SS-222